Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

23 Nisan '14

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
2219
 

28 - 04 Mayıs 2014 haftalık burç astroloji: 28 Nisan ve 03 Mayıs'a dikkat!

28 - 04 Mayıs 2014 haftalık burç astroloji: 28 Nisan ve 03 Mayıs'a dikkat!
 

haftalık burç


Bu hafta da önemli olaylar olmaya devam edecek. Özellikle 3 Mayıs günü çok yoğun bir gün. 5 gezegen kötü konumda (Venüs, Mars, Satürn, Uranüs, Plüto) olacak. 03 Mayıs günü Venüs Balık burcundan Koç burcuna geçecek. Mars 28 Nisan Pazartesi günü Ay ve Uranüsün, 03 Mayıs Cumartesi günü ise Venüs ve Uranüsün körüklemesiyle -3 katsayısına düşecek. Dolayısıyla Mars 28 Nisan ve 03 Mayıs günlerinde haftanın en kötü konumunda yer almakta. Ama 28 Nisan ve 03 Mayıs günlerinin 2 gün öncesi ve sonrasında da yoğunluklar kendini göstermeye devam edebilir. 29 Nisan Salı günü Venüs Balık burcunda Güneş, Ay ve Merkürün desteğiyle haftanın en iyi konumunda olacak.

Ayrıca 29 Nisan saat 9:14’de Boğa burcunda bir Güneş tutulması yaşanacak. Her tutulmanın olumsuz (Güneş yada Ay) bir etkisi olduğu yadsınamaz. Ancak ben diğer astrologlardan farklı olarak gezegenlerin toplam etkisine baktığımdan bu seferki Güneş tutulmasının olumsuz etkilerinin pek de hissedilmeyeceğini söylemek isterim. Çünkü Güneş diğer gezegenlerden (Neptün ve Jüpiterden 60, Plüton.dan 120 derecelik olumlu açıları mevcut, ayrıca Merkür ve Ay ile kavuşum içinde) pek çok olumlu açı almakta. Bu yüzden Boğa burcundaki Güneşin katsayısı yüksek olduğundan tutulmanın verdiği negatif etkiyi tolere edebilir. 04 Mayıs Pazar günü ise Ay Yengeç burcunda Jüpiterin de desteğiyle süper bir konuma geçiyor.

28 Nisan - 04 Mayıs 2014 haftalık burç astroloji yorumlarını detaylı incelersek;

Koç burcunu olumsuz etkileyen transitler : Ay, Venüs ve Uranüs

Uranüs Koç burcunda nerdeyse haftanın her günü (28, 29, 30 Nisan, 01 ve 03 Mayıs) kötü konumda olduğundan Koç burcunu sembolize eden şeylere (asker, polis, güvenlik birimleri, aktivistler, girişim ve başlangıçlar) huzursuzluk vermeye devam edebilir. Bu huzursuzluk Uranüsü simgeleyen özgürlükçü ve hümanist kişi ve gruplardan, plan ve projelerden, teknolojik konulardan gelebilir. Bu günlerde yapılacak zorlayıcı plan ve projeler, teknolojik konular asker, polis ve güvenlik birimlerini, aktivistleri, girişim ve başlangıçları huzursuz edebilir.

Venüs Koç burcunda 03 ve 04 Mayıs günleri kötü konumda olduğundan Koç burcunu sembolize eden şeyler (asker, polis, güvenlik birimleri, aktivistler, girişim ve başlangıçlar) kararsızlıklardan, ağırkanlılıklardan ve talepkarlıklardan olumsuz yönde etkilenebilirler. Bu günlerde Venüsü simgeleyen zorlayıcı para konuları, zorlayıcı sosyal ve siyasi konular yada öfkeli ve kavgacı siyasetçiler asker, polis, güvenlik birimlerine, aktivistlere, girişim ve başlangıçlara olumsuz etki verebilirler. Bu günlerde para konularında, sosyal ve siyasi konularda kavgalar, tartışmalar olabilir. Bu durum bir takım girişim ve başlangıçları olumsuz etkileyebilir.

AY Koç burcunda 28 Nisan.da kötü konumda olduğundan Koç burcunu sembolize eden şeyler (asker, polis, güvenlik birimleri, aktivistler, girişim ve başlangıçlar) güvensizliklerden olumsuz etkilenebilirler. Ay.ı sembolize eden vatanseverlerde, vatani konularda, ülke güvenliğiyle ilgili konularda öfke, kavga, şiddet asker, polis, güvenlik birimlerine, aktivistlere, girişim yada başlangıçlara olumsuz etki verebilir. 

Boğa burcunu olumsuz etkileyen transit : Merkür

Merkür Boğa burcunda 04 Mayıs günü kötü konuma olduğundan Boğa burcunu sembolize eden şeyler (mal-mülk, para konuları, sosyal konular) hile ve kurnazlıklardan olumsuz yönde etkilenebilir. Merkürü sembolize eden iletişim konularında (fikir, yazı, konuşma, bilgi, belge), işçi, memur ve çalışanlarda, ticari konularda talepkarlık, kendi isteklerine düşkünlük olabilir. Bu durum sosyal konuları yada para konularını olumsuz olarak etkileyebilir.

Yengeç burcunu olumlu etkileyen transit : Ay

Ay Yengeç burcunda 04 Mayıs günü süper bir konumda olduğundan Yengeç burcunu sembolize eden şeyler (Vatani konular, ülke güvenliği, üretim) güvenlikle ve üretimle ilgili konulardan olumlu yönde etkilenebilir. Jüpiterin yani yabancı ülke ve kültürlerin, hukuk ve yasaların da olumlu desteğiyle vatani konularda, ülke güvenliğiyle ilgili konularda üretim ve güvenlik artabilir. 

Terazi burcunu olumsuz etkileyen transit : Mars

Mars Terazi burcunda nerdeyse haftanın her günü (28, 29, 30 Nisan, 01, 03 ve 04 Mayıs) kötü konumda olduğundan Terazi burcunu sembolize eden şeyleri (sosyal, siyasi, diplomatik konular, siyasetçiler) olumsuz yönde etkilemeye devam edebilir. Marsı sembolize eden asker, polis ve güvenlik birimlerinde, aktivistlerde, başlangıç ve girişimlerde bu hafta boyunca talepkarlık, kendi isteklerine düşkünlük olabilir. Bu durum sosyal ve siyasi konuları yada siyasetçileri olumsuz anlamda etkileyebilir.

03 Mayıs.da Terazi burcunun yöneticisi olan Venüsün Koç burcuna geçmesiyle 03 ve 04 Mayıs günleri Marsın sembolize ettikleri (asker, polis, güvenlik birimleri, aktivistler, girişimler, başlangıçlar) ile Terazi burcunun sembolize ettikleri (sosyal, siyasi ve diplomatik konular, siyasetçiler) artık birbirlerini karşılıklı olarak etkilemeye başlayacak. Yani karşı karşıya kalacaklar. Bu durum 29 Mayıs.da Venüs Boğa burcuna geçinceye kadar devam edecek. Bu günlerde ortaya asker, polis, güvenlik birimleri ile siyasetçiler yada siyasi olaylar arasında karşılıklı kötü bir etkileşim ortaya çıkabilir. Şimdiye kadar Mars Terazi dönemindeyken Terazinin yöneticisi Venüs Aralık ayından bu yana Oğlak, Kova ve Balık burçlarında gezindi. Mars Terazi burcundayken Terazi burcunu sembolize eden şeyler Marsdan aldığı olumsuz enerjiyi Venüs Oğlak burcundayken Oğlak burcunu sembolize eden şeylere yani otorite sahibi kişilere ve Venüs Kova burcundayken de özgürlükçü ve hümanist kişilere, teknolojik konulara akıttı. Ama şimdi Mars ve Terazi burcunun yöneticisi Venüs başbaşa kaldıklarından birbirlerini olumsuz yönde etkilemeye başlayacaklar. Astrolojik açıdan enteresan günler var önümüzde.

28 Nisan ve 03 Mayıs günleri Mars -3 katsayısıyla haftanın en kötü konumunda olacak.

28 Nisan.da Ay ve Uranüsün kötü etkisiyle Mars Terazi burcunu sembolize eden şeyleri olumsuz yönde etkileyebilir. Bu günde vatani konularda, ülke güvenliğiyle ilgili konularda kavga, tartışma yada saldırılar olabilir. Özgürlükçü ve hümanist kişiler, gruplar içinde de kavga ve tartışmalar olabilir. Plan ve projelerde, teknolojik konularda zorlanmalar olabilir. Bu olumsuz durumlar Mars Terazi burcunda olduğundan sosyal, siyasi ve diplomatik konuları olumsuz anlamda etkileyebilir.

03 Mayıs.da Venüs ve Uranüsün kötü etkisiyle Mars Terazi burcunu sembolize eden şeyleri olumsuz yönde etkileyebilir. Bu günde para konuları, sosyal, siyasi ve diplomatik konularda tartışma ve kavgalar olabilir. Özgürlükçü ve hümanist kişiler, gruplar içinde de kavga ve tartışmalar olabilir. Plan ve projelerde, teknolojik konularda zorlanmalar olabilir. Bu olumsuz durumlar Mars Terazi burcunda olduğundan sosyal, siyasi ve diplomatik konuları olumsuz anlamda etkileyebilir.

Ayrıca 03 Mayıs günü haftanın en olumsuz günü olma özelliğini taşımakta. Bu günde 5 gezegen (Venüs Koç.da, Mars Terazi.de, Satürn Akrep.de, Uranüs Koç.da, Plüto Oğlak.da) kötü konumda olacağından Koç (asker, polis, güvenlik birimleri, başlangıç ve girişimler), Terazi (sosyal, siyasi, diplomatik konular), Akrep (gizli saklı işler, bankacılık, yeraltı ve üstü kaynaklar, değişim ve dönüşümler) ve oğlak (Başkan, patron ve otorite sahipleri) burçlarını sembolize eden konularda dikkatli olmak gerekebilir. 

Venüs 0 -> Koç (Mars) -3 <-> Terazi (Venüs) -4 (Venüsün katsayısı eksiye kayıyor)

 

Uranüs 0 ->

Akrep burcunu olumsuz etkileyen transit : Satürn

Satürn Akrep burcunda 03 Mayıs günü kötü konumda olduğundan Akrep burcunu sembolize eden şeyleri (gizli saklı işler, bankacılık, yeraltı ve üstü kaynaklar (petrol, doğalgaz, vs.), değişim ve dönüşümler) olumsuz yönde etkilemeye devam edebilir. Satürnü sembolize eden Başkan, patron, otorite sahibi kişiler yine her zamankinden katı, sahiplenici ve yıkıcı olabilirler yada yıkıcı kararlar alabilirler. Bu durumdan gizli saklı işler, bankacılık konuları, ülkenin yeraltı ve üstü kaynakları, değişim ve dönüşümler olumsuz anlamda etkilenebilir. Bu arada Satürn ilerde depremlere yol açabilecek yeraltındaki katmanlara baskı yapmaya devam edecek.

Oğlak burcunu olumsuz etkileyen transit : Plüton

Plüto Oğlak burcunda 03 Mayıs günü kötü konumda olduğundan Oğlak burcunu sembolize eden şeyleri (Başkan, patron, otorite sahipleri) olumsuz yönde etkilemeye devam edebilir. Plütonu simgeleyen gizli saklı işlerde, bankacılıkda, yeraltı ve üstü kaynaklarda (petrol, doğalgaz, vs.), değişim ve dönüşümlerde bunalımlar, engel ve yasaklar oluşabilir. 03 Mayıs günü Plüton (gizli saklı işler, vs.) ile Oğlak burcu yani Satürn (Başkan, patron, otorite sahipleri) birbirlerini karşılıklı olarak olumsuz anlamda etkilemeye devam edecekler. 

Balık burcunu olumlu etkileyen transit : Venüs ve Neptün

Venüs Koç burcuna geçmeden önce yani 29 Nisan Salı günü Balık burcunda en iyi konumda olacağından Balık burcunu sembolize eden şeyler (Büyük Kurumlar, şirketler, hayırkurumları, başka devletler) Venüsü simgeleyen para konularından, sosyal, siyasi ve diplomatik konulardan olumlu etkiler almaktalar. Sosyal ve siyasi konularda özverili, insanlık yararına, idealist çalışmalar olabilir. Bu durum Büyük Kurumları, şirketleri, hayır kurumlarını yada diğer devletleri olumlu yönden etkileyebilir.

Neptün Balık burcunda bu hafta da iyi konumda hele 28 Nisan, 01 ve 03 Mayıs günleri süper bir konumda olduğundan Balık burcunu sembolize eden şeylerde (Büyük Kurumlar, şirketler, hayırkurumları, başka devletler) özverili, insanlık yararına, idealist çalışmalar olmaya devam edebilir. Büyük Kurumlar başka kurumlardan, şirketlerden yada başka devletlerden insanlık yararına olumlu etkiler alabilirler.

Geçen haftalarda çıkan yorumlarımızdan başlıklar

14 - 20 Nisan 2014 haftalık burç astroloji yorumlarımızda16 - 18 Nisan günleri Neptün süper bir konumda olacağından Büyük Kurum ve kuruluşlar, diğer devletler insanlık yararına özverili çalışmalar içine girebilirler demiştik gerçekten de;

17 Nisan.da Avrupa Birliği, ABD, Rusya ve Ukrayna, Ukrayna'daki tansiyonun düşürülmesi konusunda anlaştı. (http://dunya.milliyet.com.tr/ukrayna-konusunda-anlastilar-/dunya/detay/1868699/default.htm)

18 Nisan.da YÖK Başkanı Gökhan Çetinsaya, 30 yaş ve üstündeki kişilerin üniversiteye sınavsız alınmalarıyla ilgili çalışma başlattıklarını da söyledi. (YÖK Büyük Kurum ve Kuruluş olarak Neptünü simgelemekte.) (http://egitim.bugun.com.tr/sinavsiz-universite-geliyor-haberi/1067145)

17 Nisan.da Ay ve Satürnün Akrep burcunda kötü konumda olacağını söylemiştik. Satürn Akrep burcunda kötü konumda olduğundan Başkan, patron ve otoriter kişilerin bu günde katı, sahiplenici ve yıkıcı kararlar alabileceğine dikkat çekmiştik gerçekten de;

17 Nisan.da gizli saklı işleri simgeleyen MİT'in yetkilerini genişleten yasa tasarısı Meclis.de kabul edildi. Bu tasarıya göre MİT.e her türlü arşive ulaşma hakkı tanınıyor. MİT Müsteşarı da sadece Yargıtay tarafından yargılanabilecek. (Bu olay Satürnün Akrep burcunda kötü konumda oluşuna örnek sayılır. Çünkü Otorite sahipleri bu yasa tasarısıyla gizli saklı işlere dair katı ve sahiplenici kararlar almış oluyor.) (http://www.milliyet.com.tr/iste-yeni-mit-yasasi/gundem/detay/1868696/default.htm)

18 Nisan.da Özelleştirme İdaresi önündeki Kurtuluş parkında bekleyen Yatağan işçilerine polis biber gazı ve tazyikli suyla müdahale etti. (Satürn Akrep burcundaki olumsuz etkisine örnek. Termik santral ülkenin enerji kaynaklarından olduğu için Akrep burcunu simgelemekte. Satürn Akrep.de kötü konumdayken ülkenin yer altı ve üstü kaynaklarında bunalımlara işaret etmekte.) (http://sozcu.com.tr/2014/gundem/ankarada-cok-sert-mudahale-3-489319/)

18 Nisan.da AK Parti, Haziran 2015'te yapılacak milletvekili seçimlerinde 'daraltılmış bölge' sisteminin uygulanması için düğmeye bastı. Bu karar seçimlerle ilgili olduğundan siyaseti simgeleyen Terazi burcunu ilgilendirmektedir. 14 Nisan.da yeni fikirleri simgeleyen Merkürün Koç burcunda kötü konumda olacağını ve Koç.un yöneticisi Mars üzerinden Terazi burcunu yani siyaseti ilgilendiren konuları olumsuz etkileyebileceğini yazmıştık. Seçimlerle ilgili bu değişiklik küçük partilerin yok olmasını sağlayacağından muhalefet tarafından da olumsuz karşılandı. Bu haber 14 Nisan.dan ancak 4 gün sonra medyaya yansıdı.   (http://siyaset.milliyet.com.tr/secim-sisteminde-tarihi/siyaset/detay/1868955/default.htm)

18 Nisan.da 2013 tarihinde açıklanan SBS sınavı yanlış puan hesaplanması gerekçe gösterilerek iptal edildi. 14 - 20 Nisan haftalık astroloji yorumlarımızda 19 Nisan.da Ay.ın Yay burcunda süper bir konumda olacağını ifade etmiştik. Yay burcu yabancı ülke ve kültürler, hukuk ve yasalar haricinde yüksek öğrenimi de simgelemekte olduğundan ve SBS'de bir yerde yüksek öğrenime hazırlık sınavı olduğundan bu konuda daha önce yapılan bir yanlışlık güvenliği simgeleyen Ay.ın da Yay burcuna olumlu etkisiyle puanların yeniden hesaplanmasına imkan vermiştir. (http://sozcu.com.tr/2014/gundem/sbs-iptal-edildi-489340/)

18 Nisan Emniyette ses kaydı bombası. İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü bilgisayarlarında bulunan bir telefon ses kaydı çok sayıda rütbeli ve rütbesiz personelin açığa alınmasına neden oldu. Bu olayda 14 Nisan.da Merkür Koç burcunda kötü konumda olduğundan bir takım zorlayıcı bilgi ve belgelerin asker, polis ve güvenlik birimlerini olumsuz yönde etkileyebilir demiştik gerçekten de tam 4 gün sonra basına yansıyan olayda bilgisayarda bulunan ses kayıtları yüzünden çok sayıda rütbeli rütbesiz personel açığa alındı. (http://www.milliyet.com.tr/emniyette-ses-kaydi-bombasi/gundem/detay/1869149/default.htm)

18 Nisan.da Meksika’da 7.2 şiddetinde deprem. (Satürnün Akrep burcunda kötü konumda oluşuna örnek olay. Satürn Akrep burcunu simgeleyen yer altındaki faylara baskı yapmakta. Depremler tabiki olacak ama bu ara orta ve büyük şiddetteki deprem sıklığı dikkat çekici olarak artmış durumda) (http://sozcu.com.tr/2014/dunya/flas-7-2-siddetinde-deprem-489500/)

17 Nisan.da Antalya Körfezi'nde 4,2 büyüklüğünde deprem meydana geldi. (http://www.sabah.com.tr/Yasam/2014/04/17/akdenizde-deprem)

19 Nisan.da Solomon Adaları'nda 6.5 büyüklüğünde deprem. (http://www.dunya.com/solomon-adalarinda-6-5-buyuklugunde-deprem-225748h.htm)

20 Nisan.da Muğla.da 4.1 büyüklüğünde deprem. (http://www.milliyet.com.tr/mugla-da-deprem/gundem/detay/1869803/default.htm)

20 Nisan.da KAHRAMANMARAŞ’ın Andırın İlçesi’nde, Richter ölçeğine göre 3.9 büyüklüğünde deprem meydana geldi. (http://www.milliyet.com.tr/andirin-da-deprem/gundem/detay/1869942/default.htm)

19 Nisan.da Marmaray’ın Yenikapı istasyonunda lağım patladığı ve yolcuların acil durum anonsları ile istasyondan çıkartıldı. (Satürnün Akrep burcunda kötü konumda oluşuna örnek bir olay.) (http://sozcu.com.tr/2014/gunun-icinden/marmarayda-panik-490154/)

20 Nisan için Merkür ve Uranüs.den kötü etkiler alan Mars için sosyal ve siyasi konularda kavga ve tartışamlara yol açabilir demiştik gerçekten de ;

20 Nisan.da Passolig uygulamasını protesto eden gruba, polis tazyikli suyla müdahale etti. (Passolig e-bilet uygulaması teknolojiyle ilgili bir konu olduğundan Uranüsü simgelemektedir.) (http://www.odatv.com/n.php?n=taraftara-polis-mudahalesi-2004141200)

20 Nisan.da Taksim Meydanı'nda Berkin Elvan için eylem yapmak isteyen gruba polis müdahale etti. 50 kişi gözaltına alındı. (Uranüsün Koç burcunda ve Marsın Terazi burcunda kötü konumda oluşuna örnek olay.) (http://yasam.bugun.com.tr/taksimde-50-kisiye-gozalti-haberi/1070881)

21 - 27 Nisan 2014 haftalık burç astroloji yorumlarımızda yoğun bir haftaya giriş yaptığımızı 21 ve 27 Nisan.da öfkeli, kavga, tartışma ve kazalara neden olan Marsın -3.lere kadar düşeceğini söylemiştik. Ayrıca Koç burcundaki Merkürün 21 ve 23 Nisan günleri kötü konumda olduğundan Merkürü simgeleyen konularda (iletişim, vs) kavga, tartışma, öfke olabileceğini yazmıştık gerçekten de;

21 Nisan.da Ankara'da belediye otobüsü kaza yaptı. Belediye otobüsü ile yolcu minibüsün çarpıştığı trafik kazasında ilk belirlemelere göre 3 kişi öldü 6'sı ağır çok sayıda yaralı var. Bu olayda Merkürün Koç burcunda kötü konumda oluşuna örnek sayılır. Merkür iletişimin yanı sıra kısa yolları da simgelemektedir. Merkürün Koç burcunda kötü konumda olması iletişim kazalarına yol açmıştır. (http://gundem.bugun.com.tr/olu-ve-yaralilar-var-haberi/1071124)

21 - 27 Nisan haftasında Uranüsün bütün bir hafta boyunca Koç burcunda kötü konumda olacağından özgürlükçü ve hümanist kişilerin her zamankinden daha öfkeli olabileceğini yazmıştık gerçekten de;

21 Nisan.da DİSK temsilcilerinin 1 Mayıs İşçi Bayramı için Taksim'de yapacağı basın açıklamasına çevik kuvvet ekipleri tarafından izin verilmedi. (http://www.odatv.com/n.php?n=taksimde-polis-mudahalesi-2104141200)

21 Nisan.da Yüksek Seçim Kurulu (YSK), Yalova seçiminin iptaline karar vererek 1 Haziran 2014'te yeniden yapılmasını kararlaştırdı. (Merkürün Koç burcu üzerinden Terazi burcunu simgeleyen şeyleri yani sosyal ve siyasi konuları, siyasetçileri olumsuz etkilemesine örnek. Merkürü simgeleyen bilgi ve belgeye dayalı olarak seçimlerin iptal edilmesi ve Koç burcunun yöneticisi Marsın Terazi burcunda olmasından ötürü siyasetçileri etkilemesi.) (http://www.milliyet.com.tr/yalova-secimleri-iptal/gundem/detay/1870575/default.htm)

22 Nisan.da Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, "25 Nisan Cuma günü çok önemli bir reformu paylaşacağız katma değer vergisine ilişkin. İade sisteminin basitleştirilmesine ilişkin bir sistem" dedi. Bu durum Büyük Kurum ve Kuruluşları simgeleyen Neptünün ve para konularını simgeleyen Venüsün Balık burcunda iyi konumda oluşuna örnek sayılır. Zaten Venüsün 21, 22, 23 Nisan günleri ve Neptünün de bütün bir hafta süper bir konumda olacağını yazmıştık. Ama bankacılık ve vergi konularını simgeleyen Akrep burcu engel ve aksilikleri simgeleyen Satürnden 22 ve 24 Nisan.da kötü etkiler aldığından belki bu konuyla ilgili bir takım aksaklıklar da olabilir. (http://ekonomi.milliyet.com.tr/cuma-buyuk-gun-olacak-/ekonomi/detay/1871126/default.htm)

22 Nisan.da Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nde (OMÜ) karşıt görüşlü iki grup arasında çıkan gerginliğe müdahale eden polis 47 kişiyi gözaltına aldı. (Uranüsün Koç burcundaki kötü konumuna örnek olay.) (http://www.milliyet.com.tr/omu-de-gerginlik-47-gozalti/gundem/detay/1871157/default.htm)

20 Nisan.da Merkür Koç burcunda kötü konumdayken yapılan konuşmalar öfke, kavga ve tartışmalara yol açabilir demiştik gerçekten de Rıza Zarrab'ın 20 Nisan Pazar günü yaptığı konuşma (http://www.ahaber.com.tr/Gundem/2014/04/19/reza-zarrab-a-haberde-merak-edilenleri-anlatti) Koç burcunun yöneticisi Marsın Terazi burcunda olması yüzünden sosyal ve siyasi konuları da olumsuz yönde etkilemiştir. Ayrıca Zarrab'ın yaptığı konuşmalar parayla alakalı olduğundan ve Satürn (bunalımları simgeler) Akrep (Bankacılık konularını simgeler) burcunda kötü konumda olduğundan Merkez Bankası zor durumda kalmıştır. (http://www.odatv.com/n.php?n=kimligi-belirsiz-o-para-kimin-2304141200)

Yükselen Burçlara göre Yorum

Kişisel olarak burçları Yükselen Burçlara göre yorumlamak daha doğru olduğundan Aşağıda Yükselenlere göre 28 Nisan - 04 Mayıs haftasını veriyorum:

Not: Bazı evlere maksimum 3 burç düşebildiğinden ve doğduğumuz andan itibaren bu burçlar sırayla aktif olduklarından evlerin burçlarında bazı kaymalar olabilir. Birebir yorum için kişiye özel harita çıkartılmalıdır.

Yaptığımız yorumlar sadece bir Tahmin niteliğindedir. Şüphesiz geleceği bir tek her şeyi yoktan var eden Allah bilir!

Yorumlarımızda belirttiğimiz gezegenlerin iyi yada kötü konumları sadece Retro (Geri) hareketleri değil diğer gezegenlerden aldıkları olumlu yada olumsuz açıların toplamını kapsamaktadır. Bir gezegenin Retro yapması olumsuz bir durumdur ama diğer gezegenlerden aldığı açılar da hesaba katılmalıdır. Bu yüzden gezegenin durumunu değerlendirirken Retro tek başına bir kriter olamaz. 

Yükselen Koç

AY 1.evde Pzt Kötü : Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında ruh haline göre davranan, bağımlı, değişken, tembel, aşırı duyarlılık, güvensizlik.

Venüs 1.evde Cts, Pazar kötü : Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında kararsız, kendi isteklerine düşkünlük, duygusal talepler, duyguları kısıtlamak, üşengeçlik, iradesizlik, nefse ve zevke düşkünlük.

Uranüs 1.evde Pzt, Salı, Çrş, Prş, Cts kötü: Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında Aykırılık, ani değişim, isyan, eksantriklik, inatçılık, huzursuz, sabırsız, aşırılık, esnek olamamak, güvenilmezlik, sorumsuzluk, bencillik.

Merkür 2.evde Pazar kötü: Para, maddi-manevi kaynaklarınız, mal-mülk konularında sinirli, huzursuz, yüzeysel, aklını önemseyen, sebatsız, aklın ve hünerin yanlış kullanımı, dik kafalı ve tek yönlü iletişim, kurnazlık, hilekarlık, samimiyetsizlik.

Ay 4.evde Pazar süper: Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında duygulu, duyarlı, sezgisel, anıları hafızasında iyi tutan, besleyen, üretken, anaç, kendini koruyan, aile/anne/ev yönelimli, hassas, ruhsal, yurtsever, anlayışlı.

Mars 7.evde Pzt, Salı, Çrş, Prş, Cts, Pazar kötü: Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında saldırganlık, ani öfke, dürtüsellik, zorlama, sabırsızlık, bildiğini okuma, vahşilik, gücün yanlış kullanımı, tehditkar, zalimlik, sadistlik, kabalık, düşüncesizlik, kavgacılık, iş birliği yapmamak, hoşgörüsüzlük.

Satürn 8.evde Cts kötü : Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında kısıtlamalar, gecikme, engelleme, ihtiyarlık, kendini kısıtlamak, katılık, soğukluk, korku, karamsarlık, yasaklar, güvenilmezlik, bağnazlık, kuşkuculuk, vesvese, melankoli, bunalım, inatçılık, utangaçlık, sinirlilik, aşırı maddeci, cimri, yetersizlik, titizlik.  

Plüto 10.evde Cts kötü: Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında Kıskanç, ketum, sahiplenici, cinsellikle ilgili, ölüm, yok etmek (yıkım), dayanılmaz istek, başkalarını manipüle etmek, megalomani, şiddet, dogmacılık, katılık.

Venüs 12.evde Salı süper: Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar, Büyük Kurum ve Kuruluşlar, hayır işleri, artistik işler (resim, müzik, sinema, vs), bağımlı olduğunuz konularda (içki, sigara, ilaç, vs) sosyal, adil, sanatsal, nazik, barışçı, cana yakın, uyumu idealize eden, denge arayışı içinde, romantik, sevgi, başkalarıyla alıp verme, ruh cömertliği, dostlukları güçlendirmek, sanatsal yetenek, şefkat, uyum, güzellik, değerler, çekicilik, ilişki, barış.

Neptün 12.evde Pzt, Prş, Cts: Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar, Büyük Kurum ve Kuruluşlar, hayır işleri, artistik işler (resim, müzik, sinema, vs), bağımlı olduğunuz konularda (içki, sigara, ilaç, vs) Hayal gücü kuvvetli, anlayışlı, merhametli, duyarlı, spritüellik, ilüzyon, rüyalar, müzik, yaratıcılık, idealizm, incelik, zerafet, hassaslık, insancıllık, artistik duyarlılık, özveri, kendini adamak, sezmek.

 

Yükselen Boğa  

Merkür 1.evde Pazar kötü: Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında sinirli, huzursuz, yüzeysel, aklını önemseyen, sebatsız, aklın ve hünerin yanlış kullanımı, dik kafalı ve tek yönlü iletişim, kurnazlık, hilekarlık, samimiyetsizlik.

Ay 3.evde Pazar süper: İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında duygulu, duyarlı, sezgisel, anıları hafızasında iyi tutan, besleyen, üretken, anaç, kendini koruyan, aile/anne/ev yönelimli, hassas, ruhsal, yurtsever, anlayışlı.

Mars 6.evde Pzt, Salı, Çrş, Prş, Cts, Pazar kötü: Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları, ev hayvanları konularında saldırganlık, ani öfke, dürtüsellik, zorlama, sabırsızlık, bildiğini okuma, vahşilik, gücün yanlış kullanımı, tehditkar, zalimlik, sadistlik, kabalık, düşüncesizlik, kavgacılık, iş birliği yapmamak, hoşgörüsüzlük.

Satürn 7.evde Cts kötü : Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında kısıtlamalar, gecikme, engelleme, ihtiyarlık, kendini kısıtlamak, katılık, soğukluk, korku, karamsarlık, yasaklar, güvenilmezlik, bağnazlık, kuşkuculuk, vesvese, melankoli, bunalım, inatçılık, utangaçlık, sinirlilik, aşırı maddeci, cimri, yetersizlik, titizlik. 

Plüto 9.evde Cts kötü: Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, hukuk ve yasalar konularında Kıskanç, ketum, sahiplenici, cinsellikle ilgili, ölüm, yok etmek (yıkım), dayanılmaz istek, başkalarını manipüle etmek, megalomani, şiddet, dogmacılık, katılık.

Venüs 11.evde Salı süper: Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda sosyal, adil, sanatsal, nazik, barışçı, cana yakın, uyumu idealize eden, denge arayışı içinde, romantik, sevgi, başkalarıyla alıp verme, ruh cömertliği, dostlukları güçlendirmek, sanatsal yetenek, şefkat, uyum, güzellik, değerler, çekicilik, ilişki, barış.

Neptün 11.evde Pzt, Prş, Cts: Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda Hayal gücü kuvvetli, anlayışlı, merhametli, duyarlı, spritüellik, ilüzyon, rüyalar, müzik, yaratıcılık, idealizm, incelik, zerafet, hassaslık, insancıllık, artistik duyarlılık, özveri, kendini adamak, sezmek.

AY 12.evde Pzt Kötü : Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar, Büyük Kurum ve Kuruluşlar, hayır işleri, artistik işler (resim, müzik, sinema, vs), bağımlı olduğunuz konularda (içki, sigara, ilaç, vs) ruh haline göre davranan, bağımlı, değişken, tembel, aşırı duyarlılık, güvensizlik.

Venüs 12.evde Cts, Pazar kötü : Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar, Büyük Kurum ve Kuruluşlar, hayır işleri, artistik işler (resim, müzik, sinema, vs), bağımlı olduğunuz konularda (içki, sigara, ilaç, vs) kararsız, kendi isteklerine düşkünlük, duygusal talepler, duyguları kısıtlamak, üşengeçlik, iradesizlik, nefse ve zevke düşkünlük.

Uranüs 12.evde Pzt, Salı, Çrş, Prş, Cts kötü: Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar, Büyük Kurum ve Kuruluşlar, hayır işleri, artistik işler (resim, müzik, sinema, vs), bağımlı olduğunuz konularda (içki, sigara, ilaç, vs) Aykırılık, ani değişim, isyan, eksantriklik, inatçılık, huzursuz, sabırsız, aşırılık, esnek olamamak, güvenilmezlik, sorumsuzluk, bencillik.

 

Yükselen İkizler

Ay 2.evde Pazar süper: Para, maddi-manevi kaynaklarınız, mal-mülk konularında duygulu, duyarlı, sezgisel, anıları hafızasında iyi tutan, besleyen, üretken, anaç, kendini koruyan, aile/anne/ev yönelimli, hassas, ruhsal, yurtsever, anlayışlı.

Mars 5.evde Pzt, Salı, Çrş, Prş, Cts, Pazar kötü: Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında saldırganlık, ani öfke, dürtüsellik, zorlama, sabırsızlık, bildiğini okuma, vahşilik, gücün yanlış kullanımı, tehditkar, zalimlik, sadistlik, kabalık, düşüncesizlik, kavgacılık, iş birliği yapmamak, hoşgörüsüzlük.

Satürn 6.evde Cts kötü : Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları, ev hayvanları konularında kısıtlamalar, gecikme, engelleme, ihtiyarlık, kendini kısıtlamak, katılık, soğukluk, korku, karamsarlık, yasaklar, güvenilmezlik, bağnazlık, kuşkuculuk, vesvese, melankoli, bunalım, inatçılık, utangaçlık, sinirlilik, aşırı maddeci, cimri, yetersizlik, titizlik. 

Plüto 8.evde Cts kötü: Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında Kıskanç, ketum, sahiplenici, cinsellikle ilgili, ölüm, yok etmek (yıkım), dayanılmaz istek, başkalarını manipüle etmek, megalomani, şiddet, dogmacılık, katılık.

Venüs 10.evde Salı süper: Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında sosyal, adil, sanatsal, nazik, barışçı, cana yakın, uyumu idealize eden, denge arayışı içinde, romantik, sevgi, başkalarıyla alıp verme, ruh cömertliği, dostlukları güçlendirmek, sanatsal yetenek, şefkat, uyum, güzellik, değerler, çekicilik, ilişki, barış.

Neptün 10.evde Pzt, Prş, Cts: Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında Hayal gücü kuvvetli, anlayışlı, merhametli, duyarlı, spritüellik, ilüzyon, rüyalar, müzik, yaratıcılık, idealizm, incelik, zerafet, hassaslık, insancıllık, artistik duyarlılık, özveri, kendini adamak, sezmek.

AY 11.evde Pzt Kötü : Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda ruh haline göre davranan, bağımlı, değişken, tembel, aşırı duyarlılık, güvensizlik.

Venüs 11.evde Cts, Pazar kötü : Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda kararsız, kendi isteklerine düşkünlük, duygusal talepler, duyguları kısıtlamak, üşengeçlik, iradesizlik, nefse ve zevke düşkünlük.

Uranüs 11.evde Pzt, Salı, Çrş, Prş, Cts kötü: Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda Aykırılık, ani değişim, isyan, eksantriklik, inatçılık, huzursuz, sabırsız, aşırılık, esnek olamamak, güvenilmezlik, sorumsuzluk, bencillik.

Merkür 12.evde Pazar kötü: Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar, Büyük Kurum ve Kuruluşlar, hayır işleri, artistik işler (resim, müzik, sinema, vs), bağımlı olduğunuz konularda (içki, sigara, ilaç, vs) sinirli, huzursuz, yüzeysel, aklını önemseyen, sebatsız, aklın ve hünerin yanlış kullanımı, dik kafalı ve tek yönlü iletişim, kurnazlık, hilekarlık, samimiyetsizlik.

 

Yükselen Yengeç

Ay 1.evde Pazar süper: Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında duygulu, duyarlı, sezgisel, anıları hafızasında iyi tutan, besleyen, üretken, anaç, kendini koruyan, aile/anne/ev yönelimli, hassas, ruhsal, yurtsever, anlayışlı.

Mars 4.evde Pzt, Salı, Çrş, Prş, Cts, Pazar kötü: Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında saldırganlık, ani öfke, dürtüsellik, zorlama, sabırsızlık, bildiğini okuma, vahşilik, gücün yanlış kullanımı, tehditkar, zalimlik, sadistlik, kabalık, düşüncesizlik, kavgacılık, iş birliği yapmamak, hoşgörüsüzlük.

Satürn 5.evde Cts kötü : Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında kısıtlamalar, gecikme, engelleme, ihtiyarlık, kendini kısıtlamak, katılık, soğukluk, korku, karamsarlık, yasaklar, güvenilmezlik, bağnazlık, kuşkuculuk, vesvese, melankoli, bunalım, inatçılık, utangaçlık, sinirlilik, aşırı maddeci, cimri, yetersizlik, titizlik. 

Plüto 7.evde Cts kötü: Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında Kıskanç, ketum, sahiplenici, cinsellikle ilgili, ölüm, yok etmek (yıkım), dayanılmaz istek, başkalarını manipüle etmek, megalomani, şiddet, dogmacılık, katılık.

Venüs 9.evde Salı süper: Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, hukuk ve yasalar konularında sosyal, adil, sanatsal, nazik, barışçı, cana yakın, uyumu idealize eden, denge arayışı içinde, romantik, sevgi, başkalarıyla alıp verme, ruh cömertliği, dostlukları güçlendirmek, sanatsal yetenek, şefkat, uyum, güzellik, değerler, çekicilik, ilişki, barış.

Neptün 9.evde Pzt, Prş, Cts: Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, hukuk ve yasalar konularında Hayal gücü kuvvetli, anlayışlı, merhametli, duyarlı, spritüellik, ilüzyon, rüyalar, müzik, yaratıcılık, idealizm, incelik, zerafet, hassaslık, insancıllık, artistik duyarlılık, özveri, kendini adamak, sezmek.

AY 10.evde Pzt Kötü : Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında ruh haline göre davranan, bağımlı, değişken, tembel, aşırı duyarlılık, güvensizlik.

Venüs 10.evde Cts, Pazar kötü : Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında kararsız, kendi isteklerine düşkünlük, duygusal talepler, duyguları kısıtlamak, üşengeçlik, iradesizlik, nefse ve zevke düşkünlük.

Uranüs 10.evde Pzt, Salı, Çrş, Prş, Cts kötü: Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında Aykırılık, ani değişim, isyan, eksantriklik, inatçılık, huzursuz, sabırsız, aşırılık, esnek olamamak, güvenilmezlik, sorumsuzluk, bencillik.

Merkür 11.evde Pazar kötü: Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda sinirli, huzursuz, yüzeysel, aklını önemseyen, sebatsız, aklın ve hünerin yanlış kullanımı, dik kafalı ve tek yönlü iletişim, kurnazlık, hilekarlık, samimiyetsizlik.

 

Yükselen Aslan

Mars 3.evde Pzt, Salı, Çrş, Prş, Cts, Pazar kötü: İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında saldırganlık, ani öfke, dürtüsellik, zorlama, sabırsızlık, bildiğini okuma, vahşilik, gücün yanlış kullanımı, tehditkar, zalimlik, sadistlik, kabalık, düşüncesizlik, kavgacılık, iş birliği yapmamak, hoşgörüsüzlük.

Satürn 4.evde Cts kötü : Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında kısıtlamalar, gecikme, engelleme, ihtiyarlık, kendini kısıtlamak, katılık, soğukluk, korku, karamsarlık, yasaklar, güvenilmezlik, bağnazlık, kuşkuculuk, vesvese, melankoli, bunalım, inatçılık, utangaçlık, sinirlilik, aşırı maddeci, cimri, yetersizlik, titizlik. 

Plüto 6.evde Cts kötü: Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları, ev hayvanları konularında Kıskanç, ketum, sahiplenici, cinsellikle ilgili, ölüm, yok etmek (yıkım), dayanılmaz istek, başkalarını manipüle etmek, megalomani, şiddet, dogmacılık, katılık.

Venüs 8.evde Salı süper: Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında sosyal, adil, sanatsal, nazik, barışçı, cana yakın, uyumu idealize eden, denge arayışı içinde, romantik, sevgi, başkalarıyla alıp verme, ruh cömertliği, dostlukları güçlendirmek, sanatsal yetenek, şefkat, uyum, güzellik, değerler, çekicilik, ilişki, barış.

Neptün 8.evde Pzt, Prş, Cts: Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında Hayal gücü kuvvetli, anlayışlı, merhametli, duyarlı, spritüellik, ilüzyon, rüyalar, müzik, yaratıcılık, idealizm, incelik, zerafet, hassaslık, insancıllık, artistik duyarlılık, özveri, kendini adamak, sezmek.

AY 9.evde Pzt Kötü : Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, hukuk ve yasalar konularında ruh haline göre davranan, bağımlı, değişken, tembel, aşırı duyarlılık, güvensizlik.

Venüs 9.evde Cts, Pazar kötü : Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, hukuk ve yasalar konularında kararsız, kendi isteklerine düşkünlük, duygusal talepler, duyguları kısıtlamak, üşengeçlik, iradesizlik, nefse ve zevke düşkünlük.

Uranüs 9.evde Pzt, Salı, Çrş, Prş, Cts kötü: Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, hukuk ve yasalar konularında Aykırılık, ani değişim, isyan, eksantriklik, inatçılık, huzursuz, sabırsız, aşırılık, esnek olamamak, güvenilmezlik, sorumsuzluk, bencillik.

Merkür 10.evde Pazar kötü: Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında sinirli, huzursuz, yüzeysel, aklını önemseyen, sebatsız, aklın ve hünerin yanlış kullanımı, dik kafalı ve tek yönlü iletişim, kurnazlık, hilekarlık, samimiyetsizlik.

Ay 12.evde Pazar süper: Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar, Büyük Kurum ve Kuruluşlar, hayır işleri, artistik işler (resim, müzik, sinema, vs), bağımlı olduğunuz konularda (içki, sigara, ilaç, vs) duygulu, duyarlı, sezgisel, anıları hafızasında iyi tutan, besleyen, üretken, anaç, kendini koruyan, aile/anne/ev yönelimli, hassas, ruhsal, yurtsever, anlayışlı.

 

Yükselen Başak

Mars 2.evde Pzt, Salı, Çrş, Prş, Cts, Pazar kötü: Para, maddi-manevi kaynaklarınız, mal-mülk konularında saldırganlık, ani öfke, dürtüsellik, zorlama, sabırsızlık, bildiğini okuma, vahşilik, gücün yanlış kullanımı, tehditkar, zalimlik, sadistlik, kabalık, düşüncesizlik, kavgacılık, iş birliği yapmamak, hoşgörüsüzlük.

Satürn 3.evde Cts kötü : İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında kısıtlamalar, gecikme, engelleme, ihtiyarlık, kendini kısıtlamak, katılık, soğukluk, korku, karamsarlık, yasaklar, güvenilmezlik, bağnazlık, kuşkuculuk, vesvese, melankoli, bunalım, inatçılık, utangaçlık, sinirlilik, aşırı maddeci, cimri, yetersizlik, titizlik. 

Plüto 5.evde Cts kötü: Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında Kıskanç, ketum, sahiplenici, cinsellikle ilgili, ölüm, yok etmek (yıkım), dayanılmaz istek, başkalarını manipüle etmek, megalomani, şiddet, dogmacılık, katılık.

Venüs 7.evde Salı süper: Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında sosyal, adil, sanatsal, nazik, barışçı, cana yakın, uyumu idealize eden, denge arayışı içinde, romantik, sevgi, başkalarıyla alıp verme, ruh cömertliği, dostlukları güçlendirmek, sanatsal yetenek, şefkat, uyum, güzellik, değerler, çekicilik, ilişki, barış.

Neptün 7.evde Pzt, Prş, Cts: Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında Hayal gücü kuvvetli, anlayışlı, merhametli, duyarlı, spritüellik, ilüzyon, rüyalar, müzik, yaratıcılık, idealizm, incelik, zerafet, hassaslık, insancıllık, artistik duyarlılık, özveri, kendini adamak, sezmek.

AY 8.evde Pzt Kötü : Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında ruh haline göre davranan, bağımlı, değişken, tembel, aşırı duyarlılık, güvensizlik.

Venüs 8.evde Cts, Pazar kötü : Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında kararsız, kendi isteklerine düşkünlük, duygusal talepler, duyguları kısıtlamak, üşengeçlik, iradesizlik, nefse ve zevke düşkünlük.

Uranüs 8.evde Pzt, Salı, Çrş, Prş, Cts kötü: Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında Aykırılık, ani değişim, isyan, eksantriklik, inatçılık, huzursuz, sabırsız, aşırılık, esnek olamamak, güvenilmezlik, sorumsuzluk, bencillik.

Merkür 9.evde Pazar kötü: Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, hukuk ve yasalar konularında sinirli, huzursuz, yüzeysel, aklını önemseyen, sebatsız, aklın ve hünerin yanlış kullanımı, dik kafalı ve tek yönlü iletişim, kurnazlık, hilekarlık, samimiyetsizlik.

Ay 11.evde Pazar süper: Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda duygulu, duyarlı, sezgisel, anıları hafızasında iyi tutan, besleyen, üretken, anaç, kendini koruyan, aile/anne/ev yönelimli, hassas, ruhsal, yurtsever, anlayışlı.

 

Yükselen Terazi 

Mars 1.evde Pzt, Salı, Çrş, Prş, Cts, Pazar kötü: Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında saldırganlık, ani öfke, dürtüsellik, zorlama, sabırsızlık, bildiğini okuma, vahşilik, gücün yanlış kullanımı, tehditkar, zalimlik, sadistlik, kabalık, düşüncesizlik, kavgacılık, iş birliği yapmamak, hoşgörüsüzlük.

Satürn 2.evde Cts kötü : Para, maddi-manevi kaynaklarınız, mal-mülk konularında kısıtlamalar, gecikme, engelleme, ihtiyarlık, kendini kısıtlamak, katılık, soğukluk, korku, karamsarlık, yasaklar, güvenilmezlik, bağnazlık, kuşkuculuk, vesvese, melankoli, bunalım, inatçılık, utangaçlık, sinirlilik, aşırı maddeci, cimri, yetersizlik, titizlik. 

Plüto 4.evde Cts kötü: Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında Kıskanç, ketum, sahiplenici, cinsellikle ilgili, ölüm, yok etmek (yıkım), dayanılmaz istek, başkalarını manipüle etmek, megalomani, şiddet, dogmacılık, katılık.

Venüs 6.evde Salı süper: Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları, ev hayvanları konularında sosyal, adil, sanatsal, nazik, barışçı, cana yakın, uyumu idealize eden, denge arayışı içinde, romantik, sevgi, başkalarıyla alıp verme, ruh cömertliği, dostlukları güçlendirmek, sanatsal yetenek, şefkat, uyum, güzellik, değerler, çekicilik, ilişki, barış.

Neptün 6.evde Pzt, Prş, Cts: Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları, ev hayvanları konularında Hayal gücü kuvvetli, anlayışlı, merhametli, duyarlı, spritüellik, ilüzyon, rüyalar, müzik, yaratıcılık, idealizm, incelik, zerafet, hassaslık, insancıllık, artistik duyarlılık, özveri, kendini adamak, sezmek.

AY 7.evde Pzt Kötü : Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında ruh haline göre davranan, bağımlı, değişken, tembel, aşırı duyarlılık, güvensizlik.

Venüs 7.evde Cts, Pazar kötü : Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında kararsız, kendi isteklerine düşkünlük, duygusal talepler, duyguları kısıtlamak, üşengeçlik, iradesizlik, nefse ve zevke düşkünlük.

Uranüs 7.evde Pzt, Salı, Çrş, Prş, Cts kötü: Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında Aykırılık, ani değişim, isyan, eksantriklik, inatçılık, huzursuz, sabırsız, aşırılık, esnek olamamak, güvenilmezlik, sorumsuzluk, bencillik.

Merkür 8.evde Pazar kötü: Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında sinirli, huzursuz, yüzeysel, aklını önemseyen, sebatsız, aklın ve hünerin yanlış kullanımı, dik kafalı ve tek yönlü iletişim, kurnazlık, hilekarlık, samimiyetsizlik.

Ay 10.evde Pazar süper: Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında duygulu, duyarlı, sezgisel, anıları hafızasında iyi tutan, besleyen, üretken, anaç, kendini koruyan, aile/anne/ev yönelimli, hassas, ruhsal, yurtsever, anlayışlı.

 

Yükselen Akrep

Satürn 1.evde Cts kötü : Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında kısıtlamalar, gecikme, engelleme, ihtiyarlık, kendini kısıtlamak, katılık, soğukluk, korku, karamsarlık, yasaklar, güvenilmezlik, bağnazlık, kuşkuculuk, vesvese, melankoli, bunalım, inatçılık, utangaçlık, sinirlilik, aşırı maddeci, cimri, yetersizlik, titizlik. 

Plüto 3.evde Cts kötü: İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında Kıskanç, ketum, sahiplenici, cinsellikle ilgili, ölüm, yok etmek (yıkım), dayanılmaz istek, başkalarını manipüle etmek, megalomani, şiddet, dogmacılık, katılık.

Venüs 5.evde Salı süper: Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında sosyal, adil, sanatsal, nazik, barışçı, cana yakın, uyumu idealize eden, denge arayışı içinde, romantik, sevgi, başkalarıyla alıp verme, ruh cömertliği, dostlukları güçlendirmek, sanatsal yetenek, şefkat, uyum, güzellik, değerler, çekicilik, ilişki, barış.

Neptün 5.evde Pzt, Prş, Cts: Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında Hayal gücü kuvvetli, anlayışlı, merhametli, duyarlı, spritüellik, ilüzyon, rüyalar, müzik, yaratıcılık, idealizm, incelik, zerafet, hassaslık, insancıllık, artistik duyarlılık, özveri, kendini adamak, sezmek.

AY 6.evde Pzt Kötü : Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları, ev hayvanları konularında ruh haline göre davranan, bağımlı, değişken, tembel, aşırı duyarlılık, güvensizlik.

Venüs 6.evde Cts, Pazar kötü : Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları, ev hayvanları konularında kararsız, kendi isteklerine düşkünlük, duygusal talepler, duyguları kısıtlamak, üşengeçlik, iradesizlik, nefse ve zevke düşkünlük.

Uranüs 6.evde Pzt, Salı, Çrş, Prş, Cts kötü: Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları, ev hayvanları konularında Aykırılık, ani değişim, isyan, eksantriklik, inatçılık, huzursuz, sabırsız, aşırılık, esnek olamamak, güvenilmezlik, sorumsuzluk, bencillik.

Merkür 7.evde Pazar kötü: Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında sinirli, huzursuz, yüzeysel, aklını önemseyen, sebatsız, aklın ve hünerin yanlış kullanımı, dik kafalı ve tek yönlü iletişim, kurnazlık, hilekarlık, samimiyetsizlik.

Ay 9.evde Pazar süper: Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, hukuk ve yasalar konularında duygulu, duyarlı, sezgisel, anıları hafızasında iyi tutan, besleyen, üretken, anaç, kendini koruyan, aile/anne/ev yönelimli, hassas, ruhsal, yurtsever, anlayışlı.

Mars 12.evde Pzt, Salı, Çrş, Prş, Cts, Pazar kötü: Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar, Büyük Kurum ve Kuruluşlar, hayır işleri, artistik işler (resim, müzik, sinema, vs), bağımlı olduğunuz konularda (içki, sigara, ilaç, vs) saldırganlık, ani öfke, dürtüsellik, zorlama, sabırsızlık, bildiğini okuma, vahşilik, gücün yanlış kullanımı, tehditkar, zalimlik, sadistlik, kabalık, düşüncesizlik, kavgacılık, iş birliği yapmamak, hoşgörüsüzlük.

 

Yükselen Yay   

Plüto 2.evde Cts kötü: Para, maddi-manevi kaynaklarınız, mal-mülk konularında Kıskanç, ketum, sahiplenici, cinsellikle ilgili, ölüm, yok etmek (yıkım), dayanılmaz istek, başkalarını manipüle etmek, megalomani, şiddet, dogmacılık, katılık.

Venüs 4.evde Salı süper: Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında sosyal, adil, sanatsal, nazik, barışçı, cana yakın, uyumu idealize eden, denge arayışı içinde, romantik, sevgi, başkalarıyla alıp verme, ruh cömertliği, dostlukları güçlendirmek, sanatsal yetenek, şefkat, uyum, güzellik, değerler, çekicilik, ilişki, barış.

Neptün 4.evde Pzt, Prş, Cts: Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında Hayal gücü kuvvetli, anlayışlı, merhametli, duyarlı, spritüellik, ilüzyon, rüyalar, müzik, yaratıcılık, idealizm, incelik, zerafet, hassaslık, insancıllık, artistik duyarlılık, özveri, kendini adamak, sezmek.

AY 5.evde Pzt Kötü : Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında ruh haline göre davranan, bağımlı, değişken, tembel, aşırı duyarlılık, güvensizlik.

Venüs 5.evde Cts, Pazar kötü : Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında kararsız, kendi isteklerine düşkünlük, duygusal talepler, duyguları kısıtlamak, üşengeçlik, iradesizlik, nefse ve zevke düşkünlük.

Uranüs 5.evde Pzt, Salı, Çrş, Prş, Cts kötü: Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında Aykırılık, ani değişim, isyan, eksantriklik, inatçılık, huzursuz, sabırsız, aşırılık, esnek olamamak, güvenilmezlik, sorumsuzluk, bencillik.

Merkür 6.evde Pazar kötü: Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları, ev hayvanları konularında sinirli, huzursuz, yüzeysel, aklını önemseyen, sebatsız, aklın ve hünerin yanlış kullanımı, dik kafalı ve tek yönlü iletişim, kurnazlık, hilekarlık, samimiyetsizlik.

Ay 8.evde Pazar süper: Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında duygulu, duyarlı, sezgisel, anıları hafızasında iyi tutan, besleyen, üretken, anaç, kendini koruyan, aile/anne/ev yönelimli, hassas, ruhsal, yurtsever, anlayışlı.

Mars 11.evde Pzt, Salı, Çrş, Prş, Cts, Pazar kötü: Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda saldırganlık, ani öfke, dürtüsellik, zorlama, sabırsızlık, bildiğini okuma, vahşilik, gücün yanlış kullanımı, tehditkar, zalimlik, sadistlik, kabalık, düşüncesizlik, kavgacılık, iş birliği yapmamak, hoşgörüsüzlük.

Satürn 12.evde Cts kötü : Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar, Büyük Kurum ve Kuruluşlar, hayır işleri, artistik işler (resim, müzik, sinema, vs), bağımlı olduğunuz konularda (içki, sigara, ilaç, vs) kısıtlamalar, gecikme, engelleme, ihtiyarlık, kendini kısıtlamak, katılık, soğukluk, korku, karamsarlık, yasaklar, güvenilmezlik, bağnazlık, kuşkuculuk, vesvese, melankoli, bunalım, inatçılık, utangaçlık, sinirlilik, aşırı maddeci, cimri, yetersizlik, titizlik. 

 

Yükselen Oğlak  

Plüto 1.evde Cts kötü: Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında Kıskanç, ketum, sahiplenici, cinsellikle ilgili, ölüm, yok etmek (yıkım), dayanılmaz istek, başkalarını manipüle etmek, megalomani, şiddet, dogmacılık, katılık.

Venüs 3.evde Salı süper: İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında sosyal, adil, sanatsal, nazik, barışçı, cana yakın, uyumu idealize eden, denge arayışı içinde, romantik, sevgi, başkalarıyla alıp verme, ruh cömertliği, dostlukları güçlendirmek, sanatsal yetenek, şefkat, uyum, güzellik, değerler, çekicilik, ilişki, barış.

Neptün 3.evde Pzt, Prş, Cts: İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında Hayal gücü kuvvetli, anlayışlı, merhametli, duyarlı, spritüellik, ilüzyon, rüyalar, müzik, yaratıcılık, idealizm, incelik, zerafet, hassaslık, insancıllık, artistik duyarlılık, özveri, kendini adamak, sezmek.

AY 4.evde Pzt Kötü : Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında ruh haline göre davranan, bağımlı, değişken, tembel, aşırı duyarlılık, güvensizlik.

Venüs 4.evde Cts, Pazar kötü : Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında kararsız, kendi isteklerine düşkünlük, duygusal talepler, duyguları kısıtlamak, üşengeçlik, iradesizlik, nefse ve zevke düşkünlük.

Uranüs 4.evde Pzt, Salı, Çrş, Prş, Cts kötü: Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında Aykırılık, ani değişim, isyan, eksantriklik, inatçılık, huzursuz, sabırsız, aşırılık, esnek olamamak, güvenilmezlik, sorumsuzluk, bencillik.

Merkür 5.evde Pazar kötü: Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında sinirli, huzursuz, yüzeysel, aklını önemseyen, sebatsız, aklın ve hünerin yanlış kullanımı, dik kafalı ve tek yönlü iletişim, kurnazlık, hilekarlık, samimiyetsizlik.

Ay 7.evde Pazar süper: Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında duygulu, duyarlı, sezgisel, anıları hafızasında iyi tutan, besleyen, üretken, anaç, kendini koruyan, aile/anne/ev yönelimli, hassas, ruhsal, yurtsever, anlayışlı.

Mars 10.evde Pzt, Salı, Çrş, Prş, Cts, Pazar kötü: Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında saldırganlık, ani öfke, dürtüsellik, zorlama, sabırsızlık, bildiğini okuma, vahşilik, gücün yanlış kullanımı, tehditkar, zalimlik, sadistlik, kabalık, düşüncesizlik, kavgacılık, iş birliği yapmamak, hoşgörüsüzlük.

Satürn 11.evde Cts kötü : Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda kısıtlamalar, gecikme, engelleme, ihtiyarlık, kendini kısıtlamak, katılık, soğukluk, korku, karamsarlık, yasaklar, güvenilmezlik, bağnazlık, kuşkuculuk, vesvese, melankoli, bunalım, inatçılık, utangaçlık, sinirlilik, aşırı maddeci, cimri, yetersizlik, titizlik. 

 

Yükselen Kova

Venüs 2.evde Salı süper: Para, maddi-manevi kaynaklarınız, mal-mülk konularında sosyal, adil, sanatsal, nazik, barışçı, cana yakın, uyumu idealize eden, denge arayışı içinde, romantik, sevgi, başkalarıyla alıp verme, ruh cömertliği, dostlukları güçlendirmek, sanatsal yetenek, şefkat, uyum, güzellik, değerler, çekicilik, ilişki, barış.

Neptün 2.evde Pzt, Prş, Cts: Para, maddi-manevi kaynaklarınız, mal-mülk konularında Hayal gücü kuvvetli, anlayışlı, merhametli, duyarlı, spritüellik, ilüzyon, rüyalar, müzik, yaratıcılık, idealizm, incelik, zerafet, hassaslık, insancıllık, artistik duyarlılık, özveri, kendini adamak, sezmek.

AY 3.evde Pzt Kötü : İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında ruh haline göre davranan, bağımlı, değişken, tembel, aşırı duyarlılık, güvensizlik.

Venüs 3.evde Cts, Pazar kötü : İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında kararsız, kendi isteklerine düşkünlük, duygusal talepler, duyguları kısıtlamak, üşengeçlik, iradesizlik, nefse ve zevke düşkünlük.

Uranüs 3.evde Pzt, Salı, Çrş, Prş, Cts kötü: İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında Aykırılık, ani değişim, isyan, eksantriklik, inatçılık, huzursuz, sabırsız, aşırılık, esnek olamamak, güvenilmezlik, sorumsuzluk, bencillik.

Merkür 4.evde Pazar kötü: Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında sinirli, huzursuz, yüzeysel, aklını önemseyen, sebatsız, aklın ve hünerin yanlış kullanımı, dik kafalı ve tek yönlü iletişim, kurnazlık, hilekarlık, samimiyetsizlik.

Ay 6.evde Pazar süper: Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları, ev hayvanları konularında duygulu, duyarlı, sezgisel, anıları hafızasında iyi tutan, besleyen, üretken, anaç, kendini koruyan, aile/anne/ev yönelimli, hassas, ruhsal, yurtsever, anlayışlı.

Mars 9.evde Pzt, Salı, Çrş, Prş, Cts, Pazar kötü: Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, hukuk ve yasalar konularında saldırganlık, ani öfke, dürtüsellik, zorlama, sabırsızlık, bildiğini okuma, vahşilik, gücün yanlış kullanımı, tehditkar, zalimlik, sadistlik, kabalık, düşüncesizlik, kavgacılık, iş birliği yapmamak, hoşgörüsüzlük.

Satürn 10.evde Cts kötü : Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında kısıtlamalar, gecikme, engelleme, ihtiyarlık, kendini kısıtlamak, katılık, soğukluk, korku, karamsarlık, yasaklar, güvenilmezlik, bağnazlık, kuşkuculuk, vesvese, melankoli, bunalım, inatçılık, utangaçlık, sinirlilik, aşırı maddeci, cimri, yetersizlik, titizlik. 

Plüto 12.evde Cts kötü: Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar, Büyük Kurum ve Kuruluşlar, hayır işleri, artistik işler (resim, müzik, sinema, vs), bağımlı olduğunuz konularda (içki, sigara, ilaç, vs) Kıskanç, ketum, sahiplenici, cinsellikle ilgili, ölüm, yok etmek (yıkım), dayanılmaz istek, başkalarını manipüle etmek, megalomani, şiddet, dogmacılık, katılık.

 

Yükselen Balık

Venüs 1.evde Salı süper: Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında sosyal, adil, sanatsal, nazik, barışçı, cana yakın, uyumu idealize eden, denge arayışı içinde, romantik, sevgi, başkalarıyla alıp verme, ruh cömertliği, dostlukları güçlendirmek, sanatsal yetenek, şefkat, uyum, güzellik, değerler, çekicilik, ilişki, barış.

Neptün 1.evde Pzt, Prş, Cts: Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında Hayal gücü kuvvetli, anlayışlı, merhametli, duyarlı, spritüellik, ilüzyon, rüyalar, müzik, yaratıcılık, idealizm, incelik, zerafet, hassaslık, insancıllık, artistik duyarlılık, özveri, kendini adamak, sezmek.

AY 2.evde Pzt Kötü : Para, maddi-manevi kaynaklarınız, mal-mülk konularında ruh haline göre davranan, bağımlı, değişken, tembel, aşırı duyarlılık, güvensizlik.

Venüs 2.evde Cts, Pazar kötü : Para, maddi-manevi kaynaklarınız, mal-mülk konularında kararsız, kendi isteklerine düşkünlük, duygusal talepler, duyguları kısıtlamak, üşengeçlik, iradesizlik, nefse ve zevke düşkünlük.

Uranüs 2.evde Pzt, Salı, Çrş, Prş, Cts kötü: Para, maddi-manevi kaynaklarınız, mal-mülk konularında Aykırılık, ani değişim, isyan, eksantriklik, inatçılık, huzursuz, sabırsız, aşırılık, esnek olamamak, güvenilmezlik, sorumsuzluk, bencillik.

Merkür 3.evde Pazar kötü: İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında sinirli, huzursuz, yüzeysel, aklını önemseyen, sebatsız, aklın ve hünerin yanlış kullanımı, dik kafalı ve tek yönlü iletişim, kurnazlık, hilekarlık, samimiyetsizlik.

Ay 5.evde Pazar süper: Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında duygulu, duyarlı, sezgisel, anıları hafızasında iyi tutan, besleyen, üretken, anaç, kendini koruyan, aile/anne/ev yönelimli, hassas, ruhsal, yurtsever, anlayışlı.

Mars 8.evde Pzt, Salı, Çrş, Prş, Cts, Pazar kötü: Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında saldırganlık, ani öfke, dürtüsellik, zorlama, sabırsızlık, bildiğini okuma, vahşilik, gücün yanlış kullanımı, tehditkar, zalimlik, sadistlik, kabalık, düşüncesizlik, kavgacılık, iş birliği yapmamak, hoşgörüsüzlük.

Satürn 9.evde Cts kötü : Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, hukuk ve yasalar konularında kısıtlamalar, gecikme, engelleme, ihtiyarlık, kendini kısıtlamak, katılık, soğukluk, korku, karamsarlık, yasaklar, güvenilmezlik, bağnazlık, kuşkuculuk, vesvese, melankoli, bunalım, inatçılık, utangaçlık, sinirlilik, aşırı maddeci, cimri, yetersizlik, titizlik.  

Plüto 11.evde Cts kötü: Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda Kıskanç, ketum, sahiplenici, cinsellikle ilgili, ölüm, yok etmek (yıkım), dayanılmaz istek, başkalarını manipüle etmek, megalomani, şiddet, dogmacılık, katılık.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 519
Toplam yorum
: 37
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 1955
Kayıt tarihi
: 27.05.09
 
 

Herşey birbirini etkiler prensibiyle astrolojiyi bilimsel bir platforma taşımaya çalışmaktayım. Asl..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster