Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

21 Ağustos '16

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
904
 

29 - 04 Eylül 2016 Haftalık burç astroloji: 03, 04 Eylül kurnazlık, fanatiklik, asilik = Terör !

29 - 04 Eylül 2016 Haftalık burç astroloji: 03, 04 Eylül kurnazlık, fanatiklik, asilik = Terör !
 

haftalık astroloji


01 Eylül günü Güneş, AY ve Neptün +4 katsayısında olup Boğa, İkizler, Yengeç, Başak, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını sembolize eden şeyleri son derece olumlu olarak etkileyecektir. Yani para konularında, her türlü iletişimde, vatani konularda, her türlü hizmetlerde, gizli saklı işlerde, bankacılık konularında, hukuk ve yasalarda, yabancı ülke ve kültürlerle ilgili konularda, Başkan, patron ve otorite sahiplerinde, Büyük kurum ve kuruluşlarda (Kamu ve özel şirketler, vakıflar) son derece canlı organizasyonlar, insanlık yararına verimli işler olabilir. (Ağustos 2016 burç)

01 Eylül günü Natal Marsı Boğa, İkizler, Yengeç, Başak, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcundan ülke, grup ve kişilerin Güneş, Ay ve Neptün transitlerinden son derece olumlu etkiler alma olasılığı vardır. Kişisel olarak sizin de Natal Marsınız bu burçlardan birindeyse 01 Eylül günü Güneş, Ay ve Neptün transitlerinden son derece olumlu etkiler alabilirsiniz. (Eylül 2016 burç)

Dünya genelinde 01 Eylül günü;
Natal Marsı İkizler olan Amerika, Almanya, Fransa
Natal Marsı Yengeç olan İngiltere, Mısır, BM, IMF, FED
Natal Marsı Başak olan Ermenistan, Ukrayna, KKTC, Devlet Bahçeli, Obama, Yunanistan Başbakanı Çipras, Amerikalı Savcı Preet Bharara
Natal Marsı Akrep olan Kuzey Kore, Azerbaycan, Türkmenistan, Japonya, MHP, AB (Avrupa Birliği), Başbakan Binali Yıldırım, Sinan Ogan, Irak Başbakanı Haydar el-Abadi, Suriye Başkanı Esad
Natal Marsı Yay olan Rusya, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, AKP, HDP, PKK, AbdullahGül, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Fransa Cumhurbaşkanı Hollande, Rusya Başkanı Putin, İran Başkanı Hasan Ruhani
Natal Marsı Oğlak olan Kemal Kılıçdaroğlu
Natal Marsı Balık olan Işid, İran, Belçika, DHKP-C, PYD, Meral Akşener, İngiltere Başbakanı Theresa May
Güneş, AY, Neptün transitlerinden son derece olumlu etkiler alabilirler. (haftalık burç)

03 ve 04 Eylül günleri Merkür, Jüpiter ve Uranüsün katsayıları -2'ye ulaşıp kurnazlık, fanatiklik ve asilikle birleşip terör faaliyetlerine yol açabilir. Merkür zaten 30 Ağustosdan itibaren retro yapıp katsayısını iyice düşürecek 30 Ağustosdan itibaren hafta boyunca düşük katsayıda yoluna devam edecek olan Merkür bilindiği üzere her türlü iletişim (bilgi, belge, konuşma, yazışma, vs) ve hizmetlerden (eğitim, ulaşım, sağlık, vs) sorumludur ve Başak, Koç, Terazi, Balık burçlarını sembolize eden şeyleri olumsuz etkilerken Boğa, Aslan, Akrep, Kova burçlarını sembolize eden şeyleri olumlu olarak etkileyebilir. Yani ülke genelinde işçi, çalışan ve memurlar, asker, polis ve güvenlik birimleri, sosyal ve siyasi konular, siyasetçiler, Büyük kurum ve kuruluşlar (Kamu kurum ve kuruluşları, şirketler, vakıflar) bir takım bilgi, belge, konuşma, yazışma yada hilekar ve kurnaz kişilerden olumsuz etkiler alırken mal-mülk ve para konuları, spekülatif konular (borsa, vs), nüfuzlu ve tanınmış kişiler, liderler, gizli saklı işlerle uğraşanlar, asi ve aykırı kişiler bu kurnaz ve hilekar kişilerden olumlu etkiler alabilirler. (haftalık astroloji)

03 ve 04 Eylül Başak, Koç, Terazi, Balık burçlarını sembolize eden şeyler Merkürün yanı sıra Jüpiteri sembolize eden fanatik (terörist) ve sorumsuz kişilerden, Uranüsü sembolize eden asi ve aykırı kişilerden son derece olumsuz etkiler alabilirler. Bu yüzden 03 ve 04 Eylül günleri başta Başak burçlarını sembolize eden ülkenin hizmet eden kısmı (işçi, memur, çalışanlar), eğitim-öğretimle uğraşanlar, her kesimden hizmetli ve görevliler, toplu taşıma araçları (otobüs, uçak, vs), Koç burcunu sembolize eden asker, polis ve güvenlik birimleri, Terazi burcunu sembolize eden siyasetçiler, diplomatlar, sosyal alanlar ve tesisler (park, bahçe, stadyum, cami, vs), Balık burcunu sembolize eden devlet kurumlarına ait yerler (Hastane, hapishane, kamu binaları, vs), şirketler, vakıflara ait binalar Merkürü sembolize eden hilekar ve kurnaz kişilere, Jüpiteri sembolize eden fanatik kişilere, Uranüsü sembolize eden asi ve aykırı kişilere dikkat etmeleri gerekebilir. (Ağustos astroloji)

Ancak 03 ve 04 Eylül Satürn Transiti +4 katsayısı ile Başak, Koç, Terazi, Balık burçlarını sembolize eden şeyleri son derece olumlu etkileyecek. Yani Başak, Koç, Terazi, Balık burçlarını sembolize eden şeyler bütün bu olumsuzlukların içinden Oğlak burcunu sembolize eden Satürn transiti ile kurtulabilirler. Satürn bilindiği üzere ülkelerin Başkan, patron ve otorite sahibi ve emir veren kişilerini sembolize eder. Yani Başkan, patron ve otorite sahibi kişilerin olumlu etkileri ile Başak, Koç, Terazi, Balık burçlarını sembolize eden şeyler Merkür, Jüpiter ve Uranüsün üstesinden gelebilirler. (2016 Ağustos burç)

03 ve 04 Eylül günleri başlayacak olan bu olumsuz olaylar 05 Eylül Pazartesi gününe de damgasını vurabilir. Zaten 05 Eylül Pazartesi günü toplam -9 katsayısı ile Eylül ayının en yoğun günü sayılmaktadır. (2016 haftalık burç)

 

Deprem : 03 ve 04 Eylül günleri Jüpiter ve Uranüs Akrep burcunu olumsuz etkileyeceğinden ve Akrep burcunun yöneticisi Plüton transiti de -1 katsayısında olacağından bu günlerde yer altındaki fay hatlarında huzursuz edici ve abartılı hareketler olabilir. Zayıf fay hatlarında kırılmalar ve bunun sonucunda irili ufaklı depremler olabilir. (Ağustos 2016)

Bütün hafta boyunca özellikle 03, 04 Eylülde NATO'nun Merkür bazında Kuzey Kore'den, Birleşik Rusya Partisinden, Suriye Başkanı Esad'dan olumsuz etki alma ihtimali var. Amerikalı Savcı Preet Bharara'nın da bir takım bilgi ve belgelerden, kurnaz kişilerden olumsuz etki alma olasılığı var. Işid'in de Merkür bazında her türlü iletişimden olumsuz etki alma olasılığı var. Suriye'nin ise Suriye Başkanı Esad'dan Merkür bazında (bilgi, belge, iletişim) olumsuz etki alma olasılığı mevcuttur. (Bakınız Merkür Transiti Bölümü) (Eylül astroloji)

29 Ağustos Jüpiterden olumsuz etki alan PYD'nin Türkiyeden olumsuz etki alma olasılığı vardır. 30, 31 Ağustos, 01, 02, 03, 04 Eylül özellikle 03 ve 04 Eylülde Türkiyenin İsraile, Rusyaya, Kürdistan Bölgesel Yönetimine, Suudi Arabistana, Fetullah Gülene, Avusturya Başbakanı Christian Kerne, Almanya Başbakanı Angela Merkele, İran Başkanı Hasan Ruhaniye dikkat etmesi gerekebilir. Hafta boyunca özellikle 03 ve 04 Eylülde Türkiye'nin PKK saldırılarına da dikkat etmesi gerekebilir. Amerikalı Savcı Preet Bharara'nın ise hukuk ve yasalar bazında Cumhurbaşkanı Erdoğan'a dikkat etmesi gerekebilir. Işid'in de Rusya'dan olumsuz etki alma ihtimali devam etmektedir. NATO'nun da Rusya'dan, Putinden, Kuzey Kore Lideri Kim Jong'dan yabancı ülke ve kültürler bazında olumsuz etki alma ihtimali vardır. Suriye Başkanı Esad'ın, PYD Başkanı Salih Müslim'in Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Jüpiter bazında olumsuz etki alma olasılığı mevcuttur. Devlet Bahçeli, Meral Akşener, Sinan Ogan, Ümit Özdağ gibi MHP'li siyasetçilerin hukuk ve yasalar bazında olumsuz etkiler alma ihtimalleri mevcuttur. (Bakınız Jüpiter Transiti Bölümü) (2016 Eylül burç)

Bütün bir hafta özellikle 04 Eylül günü Türkiye'nin Amerika, Almanya, Fransa'ya, Kürdistan Bölgesel Yönetimine, PKK'ya, Fetullah Gülen'e Uranüs bazında dikkat etmesi gerekebilir. NATO'nun da Uranüs bazında Rusya'ya, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, Rusya Başkanı Putin'e, İran Başkanı Hasan Ruhani'ye, Kuzey Kore Lideri Kim Jong'a dikkat etmesi gerekebilir. 04 Eylül günü Amerikalı Savcı Preet Bharara'nın da Cumhurbaşkanı Erdoğan'a dikkat etmesi gerekebilir. Irak Başbakanı Haydar el-Abadi ve Suriye Başkanı Esad'ın da Uranüs bazında asi ve aykırı kişilere, Kürdistan Bölgesel Yönetimine, Rusyaya dikkat etmesi gerekebilir. (Bakınız Uranüs Transiti Bölümü) (Eylül 2016)

30, 31 Ağustos, 01, 02 Eylül özellikle 01 Eylül günü Amerika, Almanya, Fransa, Kuzey Kore, Ermenistan, Rusya, Yunanistan gibi ülkelerin Rusya Başkanı Putin'in, Başbakan Binali Yıldırım'ın, Irak Başbakanı Haydar el-Abadi'nin, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, Almanya Başbakanı Angela Merkel'in Güneşi sembolize eden nüfuzlu kişilerden, liderlerden, canlı ve yapıcı kişilerden ve organzisyonlardan olumlu etkiler alma ihtimalleri vardır. (Bakınız Güneş Transiti Bölümü) (Ağustos 2016 burç)

02, 03, 04 Eylül Edward Snowden, Belçika Başbakanı Charles Michel ve PKK'nın Ay.ı sembolize eden vatani konulardan, Amerika, İngiltere ve Irak'dan olumsuz etkiler alması olasıdır. 03, 04 Eylül Rıza Zarrab'ın da vatani konulardan, Amerika'dan olumsuz etkiler alması olasıdır. (Bakınız Ay Transiti Bölümü) (Ağustos astroloji)

29, 30, 31 Ağustos, 01, 02 Eylül Başbakan Binali Yıldırım ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Neptün bazında İrandan olumlu etkiler alma ihtimali vardır. Ancak Işid'in de Neptünü sembolize eden şeylerden olumlu etkiler alma ihtimali vardır. Yani Işid Neptünü sembolize eden yabancı devletlerden olumlu etkiler alabilir. (Bakınız Neptün Transiti Bölümü) (2016 Ağustos burç)

03, 04 Eylülde Türkiye'nin Satürn bazında Rusya'dan, IMF veya FED'den, Kemal Kılıçdaroğlu veya Devlet Bahçeli'den, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev'den olumlu etkiler alma olasılığı mevcuttur. Bu arada Rıza Zarrab, Fetullah Gülen, Julian Assange, Kuzey Kore Lideri Kim Jong gibi kişilerin de Satürn bazında Rusya'dan olumlu etki alma ihtimallerine çok şaşırmaktayım. (Bakınız Satürn Transiti Bölümü) (2016 haftalık burç)

30 Ağustos, 02 Eylül Türkiye'nin İran, Irak ve Filistin'den Mars bazında olumlu etki alma olasılığı mevcuttur. (Bakınız Mars Transiti Bölümü) (Ağustos 2016)

30, 31 Ağustos, 01, 02, 03 Eylül Işid, İran, Suriye gibi ülke ve gruplar Venüs bazında Almanya, Fransa ve Türkiye gibi ülkelerden olumsuz etkiler alabilirler. Amerikalı Savcı Preet Bharar ise sosyal ve siyasi konular bazında Rıza Zarrab'dan olumsuz etkiler alabilir. (Bakınız Venüs Transiti Bölümü) (Eylül 2016 burç)

29, 30, 31 Ağustos, 03, 04 Eylül Irak, Suriye gibi ülkelerin olumsuz ve ölümcül değişimlere, Irak Başbakanı Haydar el-Abadi'ye, Suriye Başkanı Esad'a dikkat etmesi gerekebilir. NATO, IMF, FED gibi kuruluşların da Kuzey Kore, Türkiye, AB, BM gibi ülke ve kuruluşlara dikkat etmesi gerekebilir. (Bakınız Plüton Transiti Bölümü) (Eylül 2016)

 

Yükselen Burcunuz ve devamı için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:

 

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2016/08/29-04-eylul-2016-haftalk-burc-astroloji.html

 

Yükselen Koç
 (03, 04 Eylül Merkür, Jüpiter 6.EV, 04 Eylül Uranüs 1.EV Dikkat, 01 Eylül Güneş, Ay 6.EV, Neptün 12.EV, 03, 04 Eylül Satürn 9.EV Süper!)
 Yükselen Boğa
 (03, 04 Eylül Merkür, Jüpiter 5.EV, 04 Eylül Uranüs 12.EV Dikkat, 01 Eylül Güneş, Ay 5.EV, Neptün 11.EV, 03, 04 Eylül Satürn 8.EV Süper!)
 Yükselen İkizler
 (03, 04 Eylül Merkür, Jüpiter 4.EV, 04 Eylül Uranüs 11.EV Dikkat, 01 Eylül Güneş, Ay 4.EV, Neptün 10.EV, 03, 04 Eylül Satürn 7.EV Süper!)
 Yükselen Yengeç
 (03, 04 Eylül Merkür, Jüpiter 3.EV, 04 Eylül Uranüs 10.EV Dikkat, 01 Eylül Güneş, Ay 3.EV, Neptün 9.EV, 03, 04 Eylül Satürn 6.EV Süper!)
 Yükselen Aslan
 (03, 04 Eylül Merkür, Jüpiter 2.EV, 04 Eylül Uranüs 9.EV Dikkat, 01 Eylül Güneş, Ay 2.EV, Neptün 8.EV, 03, 04 Eylül Satürn 5.EV Süper!)
 Yükselen Başak
 (03, 04 Eylül Merkür, Jüpiter 1.EV, 04 Eylül Uranüs 8.EV Dikkat, 01 Eylül Güneş, Ay 1.EV, Neptün 7.EV, 03, 04 Eylül Satürn 4.EV Süper!)
 Yükselen Terazi
 (03, 04 Eylül Merkür, Jüpiter 12.EV, 04 Eylül Uranüs 7.EV Dikkat, 01 Eylül Güneş, Ay 12.EV, Neptün 6.EV, 03, 04 Eylül Satürn 3.EV Süper!)
 Yükselen Akrep
 (03, 04 Eylül Merkür, Jüpiter 11.EV, 04 Eylül Uranüs 6.EV Dikkat, 01 Eylül Güneş, Ay 11.EV, Neptün 5.EV, 03, 04 Eylül Satürn 2.EV Süper!)
 Yükselen Yay
 (03, 04 Eylül Merkür, Jüpiter 10.EV, 04 Eylül Uranüs 5.EV Dikkat, 01 Eylül Güneş, Ay 10.EV, Neptün 4.EV, 03, 04 Eylül Satürn 1.EV Süper!)
 Yükselen Oğlak
 (03, 04 Eylül Merkür, Jüpiter 9.EV, 04 Eylül Uranüs 4.EV Dikkat, 01 Eylül Güneş, Ay 9.EV, Neptün 3.EV, 03, 04 Eylül Satürn 12.EV Süper!)
 Yükselen Kova
 (03, 04 Eylül Merkür, Jüpiter 8.EV, 04 Eylül Uranüs 3.EV Dikkat, 01 Eylül Güneş, Ay 8.EV, Neptün 2.EV, 03, 04 Eylül Satürn 11.EV Süper!)
 Yükselen Balık
 (03, 04 Eylül Merkür, Jüpiter 7.EV, 04 Eylül Uranüs 2.EV Dikkat, 01 Eylül Güneş, Ay 7.EV, Neptün 1.EV, 03, 04 Eylül Satürn 10.EV Süper!)
  

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 578
Toplam yorum
: 37
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 1810
Kayıt tarihi
: 27.05.09
 
 

Herşey birbirini etkiler prensibiyle astrolojiyi bilimsel bir platforma taşımaya çalışmaktayım. Asl..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster