Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

24 Aralık '14

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
1608
 

29 - 04 Ocak 2015 Haftalık burç astroloji: 30 - 31 Aralık yoğun ama Satürn Yayda süper!

29 - 04 Ocak 2015 Haftalık burç astroloji: 30 - 31 Aralık yoğun ama Satürn Yayda süper!
 

haftalık burç


30 - 31 Aralık günleri haftanın en yoğun günleri olduğundan Yılbaşına biraz yoğun girebiliriz. Bu hafta da Mars Kovada Jüpiter Aslan burcunda kötü konumda olmaya Satürn ise Yay burcunda süper konumda olmaya devam edecek. Bunun anlamı Satürnü simgeleyen Başkan, patron ve emir veren otorite konumundaki kişilerin Yay burcunu simgeleyen yabancı ülke ve kültürden kişileri, hukuk ve yasaları, yüksek öğrenimle ilgili konuları olumlu etkilemesidir. Yabancı ülke ve kültürden kişiler, hukuk ve yasalar yada yüksek öğrenimle ilgili konular Başkan, patron ve emir veren otorite sahibi kişilerin desteğini alarak Aslan burcunu simgeleyen nüfuzlu ve tanınmış kişileri, lider konumundaki kişileri, gençleri, spekülatif konuları (Borsa, altın, döviz, vs) olumsuz etkileyebilirler. Örneğin;

1- Yabancı ülke ve kültürden kişiler Satürnün desteğini alarak (emir veren otorite sahibi kişilerin) Aslan burcunu simgeleyen nüfuzlu, tanınmış, lider konumundaki kişileri (örnek Obama, vs) olumsuz etkileyebilirler. Gülen'in iadesinde sessiz kalan Aslan burcu Obama Marsı Yay burcu olan Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından olumsuz etkiler alabilir. Aslan burçları Güneşi yada Marsı Yay burçlarından olumsuz etkiler alabilirler. Obama ayrıca ülkesindeki Yay burcunu simgeleyen hukuk ve yasalarla ilgili konulardan da olumsuz etkiler alabilir.


2- Yabancı ülke ve kültürden kişiler bir takım iş adamlarının, patronların desteğiyle spekülatif konuları (Borsa, altın, döviz, vs) olumsuz etkileyebilirler.


3- Hukuk ve yasalarla uğraşanlar bir takım otorite sahibi kişilerin desteğini alarak nüfuzlu ve tanınmış kişileri olumsuz etkileyebilirler.


4- Yüksek öğrenimle ilgili konularla uğraşanlar bir takım otorite sahibi kişilerin de desteğiyle gençleri veya gençliği ilgilendiren konuları olumsuz etkileyebilirler.

Yani Satürn - Jüpiter - Güneş arasındaki mantıklı ve olası kombinasyonlar gündeme gelebilir. Aslında Satürn Yay burcunda ve süper bir konumda olduğundan Güneşi veya Marsı Yay burcunda olan kişilere disiplin, azim ve yeni sorumluluklar katmakta. (Güneşi Yay burcu ünlüler: CHP genel başkanı Kılıçdaroğlu, Emine Ülker Tarhan ve her ne kadar Güneşi Balık burcu olsa da Marsı Yay burcu olan Cumhurbaşkanı Erdoğan, vs)

30 - 31 Aralık yani yılbaşı günü haftanın en yoğun günleridir. Bu günlerde Merkür Oğlakda, Mars Kovada, Jüpiter Aslanda kötü konumda olacak. 30 Aralık günü bu gezegenlere Oğlak burcundaki Venüs de katılacak. 30 - 31 Aralık günleri;

1- Sosyal ve siyasi konularda, iletişimde bunalımlar olabilir. Bu durumdan Güneşi Oğlak burcunda olanlar yada Başkan, patron ve otorite sahibi kişiler olumsuz etkilenebilirler. Başkan, patron ve otorite sahibi kişiler bunalımlar karşısında kurnazlığa başvurabilirler.

2- Asker, polis ve güvenlik birimlerinde, yeni başlangıçlarda huzursuzluklar olabilir. Bu durumdan Güneşi Kova burcunda olanlar yada özgürlükçü kişi ve gruplar, geleceğe dair plan ve projeler, bilimsel ve teknolojik konular olumsuz etkilenebilir. Özgürlükçü kişi ve gruplar asker, polis ve güvenlik birimlerine karşı öfkeli ve kavgacı bir tutum içine girebilirler. Güvenlik birimlerindeki huzursuzluklar yüzünden teknolojik konularda zorlanmalar ve saldırılar olabilir.

3- Yabancı ülke ve kültürlerde, hukuk ve yasalarda, yüksek öğrenimle ilgili konularda ego, gurur ve kibir yüzünden problemler çıkabilir. Bu durumdan Güneşi Aslan burcunda olanlar yada nüfuzlu, tanınmış, lider konumundaki kişiler, gençler ve spekülatif konular olumsuz etkilenebilir. Yabancı ülke ve kültürlerdeki, hukuk ve yasalardaki gurur ve kibir yüzünden nüfuzlu, tanınmış ve lider konumundaki kişilerde, gençlerde fanatiklik, spekülatif konularda (Borsa, altın, döviz) ise ziyankarlık ve kayıplar söz konusu olabilir.

Bu hafta da haftanın en kötü konumundaki gezegenler Mars ve Jüpiterdir. Bu durumdan yine Kova ve Aslan burçlarını simgeleyen kişi ve olaylar olumsuz etkiler alacaklar. Astrolojik haritamızda Kova ve Aslan burcu hangi evimize denk geliyorsa o konulara dikkat etmek gerekebilir.

01 ve 02 Ocak 2015 günleri Satürn Yay burcunda süper konumda olacak. Yay burcu astrolojik evlerimizden hangisine denk geliyorsa o konularda disiplin ve çalışma azmine sahip olabiliriz.

04 Ocak 2015 günü Venüs Kova burcuna geçecek. Venüs Kova burcunda pek de rahat edemediği bir burçtadır ama 15 Ocak tarihine kadar alacağı olumlu açılarla (Uranüs, Merkür ve Satürnden) bunu tolere edebilir. Ancak 15 Ocak tarihinden sonra Jüpiterden alacağı 180 derecelik olumsuz açı ile Venüs de Kova burcunda kötü konuma düşecek ve böylece bilhassa 21 Ocakta Venüsü simgeleyen para konularında, sosyal ve siyasi konulardaki huzursuzluklar Kova burcunu simgeleyen özgürlükçü kişi ve grupları, geleceğe dair plan ve projeleri, teknolojik konuları olumsuz etkileyebilir.

 

Yeni bir yıla gireceğimiz bu hafta 2015 yılının ilk 3 ayı diğer aylara oranla iyi geçebilir. Ancak Ağustos ayına yeniden dikkat çekmek isterim. Ağustos ayı rizikolarla dolu bir ay olabilir. Herkes maddi manevi önlemini almalıdır. Her şeye rağmen 2015 inşallah tahminlerin ötesinde geçer !

 

Burcunuz ve devamı için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2014/12/29-04-ocak-2015-haftalk-burc-astroloji.html  

 

Aralık 2014 burç, haftalık burç, haftalık astroloji, Aralık astroloji, 2014 Aralık burç, 2014 haftalık burç, Aralık 2014, Ocak 2015 burç, Ocak astroloji, 2015 Ocak burç, 2015 haftalık burç, Ocak 2015

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 540
Toplam yorum
: 37
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 1907
Kayıt tarihi
: 27.05.09
 
 

Herşey birbirini etkiler prensibiyle astrolojiyi bilimsel bir platforma taşımaya çalışmaktayım. Asl..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster