Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

21 Temmuz '19

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
259
 

29-04 Ağustos 2019 Haftalık Burç

29 - 04 Ağustos 2019 Haftalık Burç Astroloji:
29 - 31 Temmuz Plütonik Tehlike devam ediyor!
Bu hafta da 29 - 30 Temmuz arası Tr Plüton -2 katsayısında olup Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi burçlarını son derece olumsuz yönde etkilerken Natal Marsı Boğa, Başak, Akrep, Balık burçlarını ise son derece olumlu yönde etkilemeye devam edebilir. Natal Marsı Boğa, Başak, Akrep, Balık olanlar Tr Plütondan kaynaklı bir takım olumsuz durumları kendi lehlerine çevirebilirler ve önemli fırsatlar elde edebilirler. Örneğin Natal Marsı Balık olan Işid ve/veya İran devlet olarak Tr Plütondan yani nükleer silahlardan olumlu etkiler alabilirler ve bunu çevrelerine karşı bir tehdit olarak kullanmaya devam edebilirler. (Temmuz 2019 burç) (haftalık burç)
 
Kişisel olarak 29 - 30 Temmuzda Natal Güneşiniz Tr Plütondan olumsuz etki alıp Natal Marsınız Tr Plütondan olumlu etki alıyorsa Tr Plüton hangi evinizdeyse o konularda bir yandan olumsuz etki alırken bir yandan da bu olumsuz etkiyi başkalarına yansıtabilir ve bir takım fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Tr Plütondan ötürü Akrep burçlarının katsayısı düşeceğinden Natal Güneş ve/veya Marsı Akrep olanlar herzamankinden biraz daha katı olabilir ve çevrelerini olumsuz yönde etkileyebilirler. (haftalık astroloji) (Temmuz astroloji)
 
Bütün bir hafta ama bilhassa 29 - 30 Temmuz arası Akrep burcu Türkiye Tr Plütonu sembolize ettiğinden Koç burcu NATO'yu olumsuz yönde etkilemeye devam edebilir. Koç burcu NATO'Nun içinde Türkiye yüzünden bir takım olumsuz gelişmeler hatta yıkımlar olmaya devam edebilir. Tr Plüton yüzünden Koç burcu NATO artık bir değişim ve dönüşüm aşamasındadır ve bu durum 05 Eylül 2019'a kadar devam edebilir. 05 Eylül 2019'dan itibaren Tr Plütonun katsayısı yeniden yükseleceğinden Koç burcu NATO biraz rahat edebilir. 05 Eylül 2019'a kadar Koç burcu NATO'da bir bölünme, dağılma yada reform niteliğinde yeniden bir yapılanma olabilir. (2019 Temmuz burç) (2019 haftalık burç)
 
Kişisel olarak Natal Güneş ve Marsı Tr Plütondan olumsuz etki alanlar (Oğlak, Koç, Yengeç, Teraziler) da 05 Eylül 2019'a kadar Tr Plüton hangi evlerindeyse o konularda bir değişim ve dönüşüm yaşayabilirler. Eylül için güzel bir ay demiştik. İnşallah hepimiz Eylüle çıkarız ve herşeyin düzeldiğini görürüz. Bilhassa Balık burcu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı 08, 09 Eylülde 6.evindeki (iş arkadaşları, hizmetler) Tr Güneş (+7) ve 12.evindeki (Devlet işleri, şirket, vakıf) Tr Neptün (+7) yüzünden büyük bir başarı bekliyor. (Temmuz 2019)
 
29, 30 Temmuz (-2), 31, 01, 02, 03, 04 Ağustos (-1)
Plütondan olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar)
Filipinler, Bangladeş, Venezuella, Irak, Nijerya, Suriye / NATO, MİT (Milli İstihbarat), IMF, FED / ABD Doları, BitCoin / Ali Babacan
 
29, 30 Temmuz (-2), 31, 01, 02, 03, 04 Ağustos (-1)
Plütondan olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı Boğa, Başak, Akrep, Balık olanlar)
Tayvan, Ermenistan, Kanada, Ukrayna, KKTC, Panama, İtalya, Kırgızistan, Kuzey Kore, Azerbaycan, Türkmenistan, Arnavutluk, Japonya, Işid, İran, Yemen, Belçika, BAE (Birleşik Arap Emirlikleri) / MHP / AB, TC Merkez Bankası / Euro / DHKP-C, PYD / Devlet Bahçeli, Obama, Yunanistan Eski Başbakanı Çipras, Amerikalı Savcı Preet Bharara, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Eski Başbakan Binali Yıldırım, Sinan Ogan, Koray Aydın, Irak Eski Başbakanı Haydar ElAbadi, Suriye Başkanı Esad, Hindistan Başbakanı Narendra Modi, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, IMF Başkanı Christine Lagarde, Meral Akşener, İngiltere Başbakanı Theresa May, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, İlker Başbuğ, Figen Yüksekdağ
 
29, 30 Temmuz (-2), 31, 01, 02, 03, 04 Ağustos (-1)
Plüton ile ilgili içsel çatışma/ikilem yaşayabilecek ülke, grup, kişiler
(Natal Marsı Plütondan olumlu etki alıp Natal Güneşi Plütondan olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler)
(Natal Marsı Boğa, Başak, Akrep, Balık olup Natal Güneşi Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar)
Tayvan, İtalya, Işid, İran, Kanada, Azerbaycan, Belçika / TC Merkez Bankası / DHKP-C / Euro / Devlet Bahçeli, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, IMF Başkanı Christine Lagarde, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, Meral Akşener, Amerikalı Savcı Preet Bharara, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, İngiltere Başbakanı Theresa May
 
Plütonu sembolize eden ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve/veya Marsı Akrep olanlar)
Kuzey Kore, Azerbaycan, Filistin, KKTC, Türkiye, Brezilya, Türkmenistan, Arnavutluk, Japonya / MHP, İYİ Parti / TC Merkez Bankası, BM, AB / Abdullah Gül, Figen Yüksekdağ, Eski Başbakan Binali Yıldırım, Sinan Ogan, Koray Aydın, Irak Eski Başbakanı Haydar ElAbadi, Suriye Başkanı Esad, Hindistan Başbakanı Narendra Modi, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, Hillary Clinton, İran Başkanı Hasan Ruhani, IMF Başkanı Christine Lagarde 
 
Yukardaki tabloda Tr Plütondan olumsuz etki alanların olumlu etki alanlara ve/veya Tr Plütonu sembolize edenlere dikkat etmeleri gerekebilir. Örneğin Suriye bilhassa 29 - 30 Temmuzda -2 katsayısındaki Tr Plütondan olumsuz etki almaya devam edeceğinden Natal Marsı Balık olan İran, Işid, PYD, DHKPC gibi ülke ve gruplara, Natal Marsı Akrep olan Suriye Başkanı Esad'a çok dikkat etmesi gerekebilir. Bilhassa İran elindeki nükleer silahlarla Suriye'ye yada Irak'a karşı yıkıcı olabilirler. Suriye Başkanı Esad da elindeki kimyasal silahları kendi ülkesi Suriye'ye karşı kullanabilir. Suriye'de yaşayan halk hem nükleer hem de kimyasal silah tehdidi altında risk içinde yaşamaktadır. Bu arada Akrep burcu Türkiye'de devreye girebilir Suriye'yi, İran'ı, Irak'ı, NATO'yu, Işid'i olumsuz etkileyebilir. Yukardaki tablodan manıklı olasılıklar çoğaltılabilinir. (Ağustos 2019 burç)
 
29 Temmuz Astro Carto Grafide Tr Plütondan olumsuz etki alan Mars, Ay, Venüs, Satürn çizgilerinin geçtiği bölgeler: Türkiye (Mersin, Adana, Kayseri, Yozgat, Çorum, Sinop, Samsun, Ünye, Fatsa, Tokat, Sivas, Kahramanmaraş, Osmaniye, İskenderun, Antakya, Ceylanpınar, Diyarbakır, Siverek, Bingöl, Erzurum, Bayburt, Rize, Hopa, Kıbrıs ve Akdeniz Açıkları), İsrail, Filistin, Lübnan, Suriye, Ürdün, Suudi Arabistan, Mısır, Sudan, BAE, Yemen, İran, İran (Basra) Körfezi, Umman Körfezi, Bahreyn, Katar, Türkmenistan, Hazar Denizi, Rusya, Ukrayna, Karadeniz açıkları, Gürcistan, Afganistan, Pakistan, Hindistan, Çin, Miyanmar, Kuzey Kore, Japonya, Endonezya, Avustralya, Papua Yeni Gine, Amerika, Kanada, Meksika, Kolombiya, Venezuella, Peru, Bolivya, Brezilya, Arjantin, Cezayir, Libya, İspanya, Fransa, İngiltere, İsveç, Finlandiya, Polonya, İtalya, Romanya, Bulgaristan, Yunanistan
 
Yukardaki tabloda adı geçen bölgelerde hafta boyu ama bilhassa 29 - 30 Temmuzda zayıf fay hatlarında şiddetli depremler, sınır savaşları, toprak paylaşımlarından kaynaklı çatışmalar, toprak kaymaları, sel ve doğal afetler, şiddet olayları, patlama ve yangınlar olabilir. (Ağustos astroloji) (2019 Ağustos burç)
 
****
 
31 Temmuzda Tr Ay -2 katsayısında olup Natal Güneş ve Marsı Yengeç, Koç, Boğa, Aslan, Terazi, Akrep, Oğlak, Kova burçlarını olumsuz Natal Marsı İkizler, Başak, Yay, Balık burçlarını ise son derece olumlu etkileyebilir. Tr Ay düşük katsayıda olunca güvenlik problemlerini ve verimsizliği sembolize etmektedir. Tr Ay.dan olumsuz etki alan grubun içindeyseniz Tr Ay hangi evinizdeyse o konularda güvensizlik ve verimsizlik oluşabilir. Natal Marsınız Tr Ay.dan olumlu etki alıyorsa Tr Ay hangi evinizdeyse o konularda olumlu etkiler alabilirsiniz. Örneğin Tr Ay 12.evinize ise ve Natal Güneşiniz Boğa Marsınız İkizler ise 12.evinizdeki Tr Ay.dan hem olumlu hem de olumsuz etkiler alabilirsiniz. 12.evi sembolize eden gizli düşmanlarınızı alt edebilir ama bu arada Natal Güneşiniz Boğa olduğundan huzursuz olabilirsiniz. (Ağustos 2019)
 
31 Temmuzda Natal Marsı Yay olan Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Rusya Başkanı Putin de -2 katsayısındaki Tr Ay.dan olumlu etkiler alabilir ve bir fırsattan yararlanabilirler. Bu fırsat Cumhurbaşkanı Erdoğan için vatani konularda olabilir. Ancak Rusya Başkanı Putinin Natal Güneşi Terazi olduğundan Putin -2 katsayısındaki bu fırsattan biraz huzursuz olabilir. 
 
31 Temmuzda Natal Güneşi Koç Marsı Balık olan İran da Tr Ay.dan kaynaklı bir fırsat yakalayabilir ama bir yandan da İran'In içinde huzursuzluk oluşabilir. 
 
31 Temmuzda Türkiye ve TSK'nın PKK, PYD ve Terör saldırılarına bilhassa Doğu illerinde çok dikkat etmesi gerekebilir. 31 Temmuz ve civarı Türkiye'nin ülke güvenliği açısından Yunanistan'a, Kıbrıs Rum Cumhuriyetine, Amerika'ya, Ermenistan'a, Rusya'ya, Kürdistan Bölgesel Yönetimine, İran'a, Işide, Irak'a dikkat etmesi gerekebilir. Aşağıdaki tablodan mantıklı olasılıklar çoğaltılabilinir. 
 
31 Temmuz (-2)
Ay.dan olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve Marsı Yengeç, Koç, Boğa, Aslan, Terazi, Akrep, Oğlak, Kova olanlar)
Filipinler, Bangladeş, Venezuella, İngiltere, İsrail, Ekvador, Irak, Afganistan, Pakistan, Pakistan, Güney Kore, Nijerya, Çin, Suudi Arabistan, Suriye, İspanya, Azerbaycan, Filistin, Türkiye, Brezilya, Türkmenistan, Tayvan, Japonya, Libya, Hollanda / İYİ Parti, MHP / NATO, Şangay Beşlisi, TSK (Türk Silahlı Kuvvet), MİT (Milli İstihbarat), FBI (Federal Soruşturma), TC Merkez Bankası, BM, AB, IMF, FED, Avrupa Ordusu / Fenerbahçe / ABD Doları, BitCoin / Abdullah Öcalan, Selahattin Demirtaş, Muharrem İnce, Fetullah Gülen, Irak Eski Başbakanı Haydar ElAbadi, Türkmenistan Başkanı Muhammedov, Julian Assange, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani, Irak Başbakanı Mukteda EsSadr, İsrail Başbakanı Netanyahu, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, Hillary Clinton, IMF Başkanı Christine Lagarde, Kuzey Kore Lideri Kim Jong, Suudi Arabistan Kralı Selman, Ürdün Kralı 2.Abdullah, Ali Babacan
 
31 Temmuz (-2)
Ay.dan olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı İkizler, Başak, Yay, Balık olanlar)
Amerika, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Endonezya, Almanya, Fransa, Vatikan, Ermenistan, Kanada, Ukrayna, KKTC, Panama, İtalya, Kırgızistan, Rusya, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Meksika, Işid, İran, Yemen, Belçika, BAE (Birleşik Arap Emirlikleri) / AKP, HDP / PKK, DHKP-C, PYD / Galatasaray / Türk Lirası, Euro /Ahmet Davutoğlu, Edward Snowden, Belçika Başbakanı Charles Michel, AB Başkanı Donald Tusk, Devlet Bahçeli, Obama, Yunanistan Eski Başbakanı Çipras, Amerikalı Savcı Preet Bharara, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Abdullah Gül, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Rusya Başkanı Putin, İran Başkanı Hasan Ruhani, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Pakistan Başbakanı Imran Khan, Meral Akşener, İngiltere Başbakanı Theresa May, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, İlker Başbuğ, Figen Yüksekdağ, Mansur Yavaş 
 
31 Temmuz (-2)
Ay ile ilgili içsel çatışma/ikilem yaşayabilecek ülke, grup, kişiler
(Natal Marsı Ay.dan olumlu etki alıp Natal Güneşi Ay.dan olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler)
(Natal Marsı İkizler, Başak, Yay, Balık olup Natal Güneşi Yengeç, Koç, Boğa, Aslan, Terazi, Akrep, Oğlak, Kova olanlar)
Amerika, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Endonezya, Almanya, Fransa, Vatikan, Kanada, KKTC, İtalya, Meksika, Rusya, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Işid, İran, Belçika / DHKP-C / AKP, HDP / Galatasaray / Türk Lirası, Euro / AB Başkanı Donald Tusk, Devlet Bahçeli, Obama, Yunanistan Eski Başbakanı Çipras, Amerikalı Savcı Preet Bharara, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Abdullah Gül, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Pakistan Başbakanı Imran Khan, Rusya Başkanı Putin, İran Başkanı Hasan Ruhani, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, İlker Başbuğ, Figen Yüksekdağ, Meral Akşener, İngiltere Başbakanı Theresa May, 
Kanada Başbakanı Justin Trudeau
 
Ay.ı sembolize eden ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve/veya Marsı Yengeç olanlar)
Filipinler, İngiltere, Mısır, Irak, Amerika, Kanada, Afganistan, Pakistan, Hindistan, Nijerya / MİT (Milli İstihbarat), CIA (Amerikan Haber Alma), BM, IMF, FED / ABD Doları / Meral Akşener, Ümit Özdağ, Türkmenistan Başkanı Muhammedov, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Julian Assange, Ekrem İmmamoğlu 
 
Yukardaki tabloda Tr Ay.dan olumsuz etki alanların olumlu etki alanlara ve/veya Tr Ay.ı sembolize edenlere dikkat etmeleri gerekebilir.
 
31 Temmuz Astro Carto Grafide Tr Ay.dan olumsuz etki alan Ay, Mars, Venüs, Güneş, Plüto, Satürn, Uranüs çizgilerinin geçtiği bölgeler: Türkiye (İstanbul, Gebze, Bursa, Edirne, Çanakkale, Ege Açıkları, Marmara Denizi, Denizli, Marmaris, Bodrum, İzmir, Antalya, Akdeniz Açıkları, Konya, Ankara, Kastamonu, Kırıkkale, Alanya, Adana, Mersin, Kayseri, Çorum, Sinop, Ordu, Ünye, Fatsa, Sivas, Malatya, Gaziantep, İskenderun, Antakya, Kahramanmaraş, Hatay, Şanlıurfa, Adıyaman, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Trabzon, Rize, Erzurum, Bingöl, Diyarbakır, Batman, Mardin, Kars, Van, Siirt, Hakkari, Yüksekova, Ardahan, Artvin), Gürcistan, Ermenistan, Irak, Suriye, Suudi Arabistan, İsrail, Filistin, Lübnan, Ürdün, Mısır, Sudan, Yemen, Bahreyn, BAE, Basra Körfezi, Umman, Umman Körfezi, İran, Azerbaycan, Türkmenistan, Afganistan, Pakistan, Hindistan, Çin, Rusya, Ukrayna, Filipinler, Singapur, Endonezya, Avustralya, Papua Yeni Gine, Tayvan, Kuzey Kore, Güney Kore, Japonya, Amerika, Kanada, Meksika, Kolombiya, Venezuella, Peru, Brezilya, Arjantin, Cezayir, Libya, İspanya, İngiltere, Fransa, Belçika, Hollanda, Almanya, İsviçre, İtalya, Avusturya, Polonya, İsveç, Norveç, Romanya, Bulgaristan, Yunanistan
 
31 Temmuzda Yukardaki Astro Carto Grafide adı geçen bölgelerde şiddetli depremler, şiddet olayları, toplu ölümler, terör olayları, doğal afetler, volkanik patlamalar, yangın ve patlamalar, vatani konularda ve toprak paylaşımları ile ilgili konularda sınır çatışmaları ve saldırılar, cinsel suçlarda artışlar, cinayetler, iş kazaları, elektronik aletlerden kaynaklı kazalar, çocuk ölümleri, sosyal ve siyasi konularda dalgalanmalar, diplomatik ilişkilerde gerginlik oluşabilir.
 
31 Temmuz ve civarı Doların Euro ve Türk Lirası karşısında düşmesi olasıdır. 31 Temmuzda Bitcoinde de bir verim kaybı olabilir.
 
****
Hafta boyu Tr Venüs -1 katsayısında olup bütün burçları bilhassa Natal Güneş ve Marsı Koç, Boğa, Terazi, Akrep burçlarını olumsuz yönde etkileyebilir. Venüs düşük katsayıda talepkarlığı, açgözlü insanları, sosyal ve siyasi konularda problemleri sembolize etmektedir. Natal Güneşi Akrep Marsı Terazi olan Türkiye Tr Venüsü sembolize eden kişilerden sosyal ve siyasi konular bazında olumsuz etkiler alması olasıdır. 
 
29, 30, 31, 01, 02, 03 Ağustos (-1)
Venüsden olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve Marsı Bütün burçlar Bilhassa Koç, Boğa, Terazi, Akrep olanlar)
Suriye, Azerbaycan, Filistin, Türkiye, Brezilya, Türkmenistan / İYİ Parti / NATO, Şangay Beşlisi, TSK (Türk Silahlı Kuvvet), TC Merkez Bankası, AB / Muharrem İnce, Irak Eski Başbakanı Haydar ElAbadi, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, Ali Babacan
 
Venüsü sembolize eden ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve/veya Marsı Boğa, Terazi olanlar)
İngiltere, İsrail, Ekvador, Makedonya, Almanya, Fransa, Nijerya, Çin, Suudi Arabistan, Suriye, Meksika, Azerbaycan, Belçika, Türkiye, Brezilya, Tayvan, İspanya, Güney Kore / HDP, İYİ Parti / Şangay Beşlisi, TSK (Türk Silahlı Kuvvet), MİT (Milli İstihbarat), TC Merkez Bankası / Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş / Fetullah Gülen, İlker Başbuğ, AB Başkanı Donald Tusk, Irak Eski Başbakanı Haydar ElAbadi, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani, İsrail Başbakanı Netanyahu, Amerikalı Savcı Preet Bharara, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, Rusya Başkanı Putin, İngiltere Başbakanı Theresa May, Rıza Zarrab, Papa Franciscus, Muharrem İnce, Pakistan Başbakanı Imran Khan
 
Yukardaki tabloda Tr Venüsden olumsuz etki alanların Tr Venüsü sembolize eden kişi ve olaylara dikkat etmeleri gerekebilir. Örneğin AKP.den istifa eden Natal Güneşi Koç Marsı Terazi olan Ali Babacan'In Tr Venüs hangi evindeyse o konularda talepkar kişilere ve Fetullah Gülen'le ilgili konulara çok dikkat etmesi gerekebilir. Tr Venüs hangi eve denk geliyorsa o konularda çok para gidebilir. 
 
Hafta boyu Türkiye'nin sosyal ve siyasi konular bazında İsrail'den, Almanya ve Fransa'dan, Suriye'den, İngiltere'den olumsuz etkiler alması olasıdır. TSK'nın da Natal Marsı Terazi olduğundan Suriye'den toprak paylaşımı, sosyal ve siyasi konular bazında talepleri artabilir. TSK Suriye içlerine doğru ilerleyebilir.
 
****
 
Hafta boyu Tr Uranüs -1 katsayısında olup Natal Güneş ve Marsı Boğa, Koç, Yengeç**, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Oğlak**, Kova, Balık burçlarını olumsuz yönde etkilerken Natal Marsı İkizler, Yay burçlarını ise olumlu yönde etkileyebilir. Hafta boyu bilhassa Yengeç ve Oğlak burçları ise Tr Uranüsden çift yönde olumsuz etki almaya devam edecektir. Hafta boyu Yengeç burcu Amerika ile Oğlak burcu Rusyanın teknoloji savaşları devam edebilir.
 
29, 30, 31, 01, 02, 03, 04 Ağustos (-1)
Uranüsden olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve Marsı Boğa, Koç, Yengeç**, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Oğlak**, Kova, Balık olanlar)
Filipinler, Bangladeş, Venezuella, Işid, İran, İngiltere, İsrail, Ekvador, Irak, Kanada, Afganistan, Pakistan, Hindistan, Güney Kore, Ukrayna, Kırgızistan, Katar, Makedonya, Kuzey Kore, Nijerya, Çin, Suudi Arabistan, Suriye, İspanya, Azerbaycan, Belçika, Filistin, KKTC, Türkiye, Brezilya, Türkmenistan, Tayvan, İtalya, Japonya, Libya, Hollanda, Tunus / CHP, İYİ Parti, MHP / NATO, Avrupa Ordusu, Şangay Beşlisi, TSK (Türk Silahlı Kuvvet), MİT (Milli İstihbarat), FBI (Federal Soruşturma), CIA (Amerikan Haber Alma), TC Merkez Bankası, BM, AB, IMF, FED / DHKP-C, PYD / Fenerbahçe, Beşiktaş / ABD Doları, BitCoin, Euro / İstanbul Fay Hattı / Abdullah Öcalan, Selahattin Demirtaş, Fetullah Gülen, İlker Başbuğ, Figen Yüksekdağ, Devlet Bahçeli, Meral Akşener, Sinan Ogan, Ümit Özdağ, Irak Eski Başbakanı Haydar ElAbadi,Türkmenistan Başkanı Muhammedov, Julian Assange, Obama, Yunanistan Eski Başbakanı Çipras, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani, Suriye Başkanı Esad, Hindistan Başbakanı Narendra Modi, Avusturya Başbakanı Sebastian Kurz, İsrail Başbakanı Netanyahu, Amerikalı Savcı Preet Bharara, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis,İngiltere Başbakanı Theresa May, Hillary Clinton, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, IMF Başkanı Christine Lagarde, Kuzey Kore Lideri Kim Jong, Suudi Arabistan Kralı Selman, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, Ürdün Kralı 2.Abdullah, PYD Başkanı Salih Müslim, Irak Başbakanı Mukteda EsSad, Muharrem İnce, Yunanistan Başbakanı Miçotakis, Ali Babacan
 
29, 30, 31, 01, 02, 03, 04 Ağustos (-1)
Uranüsden olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı İkizler, Yay olanlar)
Amerika, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Endonezya, Almanya, Fransa, Vatikan, Rusya, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Meksika / AKP, HDP / PKK / Galatasaray /Türk Lirası / Ahmet Davutoğlu, Edward Snowden, Belçika Başbakanı Charles Michel, AB Başkanı Donald Tusk, Abdullah Gül, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Rusya Başkanı Putin, İran Başkanı Hasan Ruhani, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Pakistan Başbakanı Imran Khan, Mansur Yavaş
 
29, 30, 31, 01, 02, 03, 04 Ağustos (-1)
Uranüs ile ilgili içsel çatışma/ikilem yaşayabilecek ülke, grup, kişiler
(Natal Marsı Uranüsden olumlu etki alıp Natal Güneşi Uranüsden olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler)
(Natal Marsı İkizler, Yay olup Natal Güneşi Boğa, Koç, Yengeç**, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Oğlak**, Kova, Balık olanlar)
Amerika, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Endonezya, Almanya, Fransa, Vatikan, Meksika, Rusya, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi / AKP, HDP / Galatasaray / Türk Lirası / Ahmet Davutoğlu, AB Başkanı Donald Tusk, Abdullah Gül, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Rusya Başkanı Putin, İran Başkanı Hasan Ruhani, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Pakistan Başbakanı Imran Khan
 
Uranüsü sembolize eden ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve/veya Marsı Kova olanlar)
Ekvador, Birleşik Rusya Partisi, Vatikan, Japonya, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Libya, Hollanda, Katar / MHP / Avrupa Ordusu / Selahattin Demirtaş, Fetullah Gülen, Julian Assange, Kuzey Kore Lideri Kim Jong, Ürdün Kralı 2.Abdullah, Suudi Arabistan Kralı Selman
 
Yukardaki tabloda Tr Uranüsden olumsuz etki alanların Tr Uranüsden olumlu etki alanlara ve/veya Tr Uranüsü sembolize edenlere dikkat etmeleri gerekebilir. Örneğin Türkiye'nin hafta boyu Amerika'ya, Kıbrıs Rum Cumhuriyetine, Rusya'ya, Almanya ve Fransa'ya Tr Uranüsü sembolize eden teknolojik alet ve silahlarla ilgili konulara çok dikkat etmeleri gerekebilir. 
 
Hafta boyu ama bilhassa 30 - 31 Temmuzda Tr Uranüs yer altını sembolize eden Akrep burcunu da olumsuz etkilediğinden Tr Uranüsden kaynaklı şiddetli depremlere dikkat etmeleri gerekebilir. Tr Uranüs Boğa burcunu sembolize eden şeyleri de olumsuz etkilediğinden yer üstünde, ekili dikili alanlarda olumsuz etkiler olabilir. Tr Uranüs asi ve aykırı kişileri de sembolize ettiğinden yukardaki tabloda adı geçen ülkelerde terör olayları olabilir. 
 
****
 
04 Ağustos Pazar günü Tr Ay +3 katsayısında olup Natal Marsı Başak, Boğa, İkizler**, Aslan, Akrep, Yay**, Kova, Balık burçlarını son derece olumlu yönde etkilerken Natal Güneş ve Marsı Koç, Yengeç, Terazi, Oğlak burçlarını ise son derece olumsuz yönde etkileyebilir. Natal Marsı İkizler, Yay olanlar ise Tr Ay.dan çift yönde olumlu etkiler alacaklardır. Örneğin Natal Marsı Yay olan Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Rusya Başkanı Putin Tr Ay.dan son derece olumlu etkiler alabilir verim ve güvenlikleri artabilir ama bu durum Terazi burcu Suriye'yi ve Irak'ı olumsuz yönde etkileyebilir. 
 
Kişisel olarak Tr Ay hangi evinizdeyse o konularda verim ve güvenliğiniz artabilir. 
 
04 Ağustos (+3)
Ay.dan olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve Marsı Koç, Yengeç, Terazi, Oğlak olanlar)
Filipinler, Bangladeş, Venezuella, Irak, Nijerya, Suriye / NATO, MİT (Milli İstihbarat), IMF, FED / ABD Doları, BitCoin / Ali Babacan
 
04 Ağustos (+3)
Ay.dan olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı Başak, Boğa, İkizler**, Aslan, Akrep, Yay**, Kova, Balık olanlar)
Işid, İran, Yemen, Belçika, BAE (Birleşik Arap Emirlikleri), Tayvan, Amerika, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Endonezya, Almanya, Fransa, Vatikan, İsrail, Ürdün, Kuveyt, Çin, Suudi Arabistan, İspanya, Ermenistan, Kanada, Ukrayna, KKTC, Panama, İtalya, Kırgızistan, Kuzey Kore, Azerbaycan, Türkmenistan, Arnavutluk, Japonya,Rusya, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Meksika, Ekvador, Birleşik Rusya Partisi, Libya, Hollanda, Katar / FBI (Federal Soruşturma), AB, TC Merkez Bankası /CHP, MHP, AKP, HDP / Euro, Türk Lirası / DHKP-C, PYD, PKK / Galatasaray / Meral Akşener, İngiltere Başbakanı Theresa May, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, İlker Başbuğ, Figen Yüksekdağ, Ahmet Davutoğlu, Edward Snowden, Belçika Başbakanı Charles Michel, AB Başkanı Donald Tusk, Abdullah Öcalan, Can Dündar, Türkmenistan Başkanı Muhammedov, Donald Trump, İsrail Başbakanı Netanyahu, Hillary Clinton, Fransa Cumhurbaşkanı Macron, Devlet Bahçeli, Obama, Yunanistan Eski Başbakanı Çipras, Amerikalı Savcı Preet Bharara, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Eski Başbakan Binali Yıldırım, Sinan Ogan, Koray Aydın, Irak Eski Başbakanı Haydar ElAbadi, Suriye Başkanı Esad, Hindistan Başbakanı Narendra Modi, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, IMF Başkanı Christine Lagarde, Abdullah Gül, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Rusya Başkanı Putin, İran Başkanı Hasan Ruhani, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Pakistan Başbakanı Imran Khan, Selahattin Demirtaş, Fetullah Gülen, Julian Assange, Kuzey Kore Lideri Kim Jong, Suudi Arabistan Kralı Selman, Mansur Yavaş
 
04 Ağustos (+3)
Ay ile ilgili içsel çatışma/ikilem yaşayabilecek ülke, grup, kişiler
(Natal Marsı Ay.dan olumlu etki alıp Natal Güneşi Ay.dan olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler)
(Natal Marsı Başak, Boğa, İkizler**, Aslan, Akrep, Yay**, Kova, Balık olup Natal Güneşi Koç, Yengeç, Terazi, Oğlak olanlar)
Işid, İran, Amerika, Kanada, Almanya, Fransa, Çin, Suudi Arabistan, İspanya, Meksika, Azerbaycan, Belçika, Tayvan, İtalya, Rusya / Türk Lirası, Euro / HDP / TC Merkez Bankası / Galatasaray / DHKP-C / Abdullah Öcalan, Selahattin Demirtaş, Meral Akşener, Türkmenistan Başkanı Muhammedov, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Julian Assange, İsrail Başbakanı Netanyahu, Amerikalı Savcı Preet Bharara, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, Pakistan Başbakanı Imran Khan, Rusya Başkanı Putin, İngiltere Başbakanı Theresa May, Devlet Bahçeli, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, IMF Başkanı Christine Lagarde, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Kuzey Kore Lideri Kim Jong, Suudi Arabistan Kralı Selman, Kanada Başbakanı Justin Trudeau
 
Ay.ı sembolize eden ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve/veya Marsı Yengeç olanlar)
Filipinler, İngiltere, Mısır, Irak, Amerika, Kanada, Afganistan, Pakistan, Hindistan, Nijerya / MİT (Milli İstihbarat), CIA (Amerikan Haber Alma), BM, IMF, FED / ABD Doları / Meral Akşener, Ümit Özdağ, Türkmenistan Başkanı Muhammedov, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Julian Assange, Ekrem İmamoğlu
 
04 Ağustosda yukardaki tabloda Natal Marsı Terazi olan Ali Babacan'In Natal Marsı İkizler olan Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Tr Ay bazında olumsuz etkiler alması olasıdır. Yukardaki tablodan mantıklı olasılıklar arttırılabilinir. 
 
****
 
04 Ağustosda +2 katsayısındaki Tr Merkür Natal Marsı bütün burçları ama bilhassa Koç, Boğa, Terazi, Akrep burçlarını son derece olumlu yönde etkileyebilir. Tr Merkür yüksek katsayıda her türlü iletişimi, bilgi, belge ve sözleşmeleri sembolize etmektedir. 04 Ağustos Pazar günü Natal Marsı Terazi olan Türkiye ile Suriye'yi ilgilendiren olumlu bir anlaşma yapılabilinir. 
 
04 Ağustos (+2)
Merkürden olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı Bütün burçlar Bilhassa Koç, Boğa, Terazi, Akrep olanlar)
Irak, Filistin, Lübnan, Tayvan, Makedonya, Suriye, Türkiye, Brezilya, Güney Kore, Kuzey Kore, Azerbaycan, Türkmenistan, Arnavutluk, Japonya / NATO, Avrupa Ordusu, Şangay Beşlisi, TSK (Türk Silahlı Kuvvet), MİT (Milli İstihbarat), AB, TC Merkez Bankası / İYİ Parti, MHP / ABD Doları / Beşiktaş / PYD Başkanı Salih Müslim, Irak Başbakanı Mukteda EsSadr, Muharrem İnce, Yunanistan Başbakanı Miçotakis, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani, Rıza Zarrab, Papa Franciscus, Eski Başbakan Binali Yıldırım, Sinan Ogan, Koray Aydın, Irak Eski Başbakanı Haydar ElAbadi, Suriye Başkanı Esad, Hindistan Başbakanı Narendra Modi, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, IMF Başkanı Christine Lagarde, Ali Babacan
 
Merkürü sembolize eden ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve/veya Marsı İkizler, Başak olanlar)
Mısır, Ürdün, Kuveyt, Ermenistan, Yemen, Amerika, Kanada, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Endonezya, Ukrayna, Kırgızistan, Makedonya, Kuzey Kore, Almanya, Fransa, KKTC, Panama, İtalya, Vatikan, Katar / CHP / CIA (Amerikan Haber Alma) / PYD / Can Dündar, Devlet Bahçeli, Ahmet Davutoğlu, Sinan Ogan, AB Başkanı Donald Tusk, Edward Snowden, Donald Trump, Obama, Yunanistan Eski Başbakanı Çipras, Suriye Başkanı Esad, Hindistan Başbakanı Narendra Modi, Amerikalı Savcı Preet Bharara, Belçika Başbakanı Charles Michel, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Avusturya Başbakanı Sebastian Kurz, Ekrem İmamoğlu, Mansur Yavaş
 
Yukardaki tablodan mantıklı olasılıklar çoğaltılabilinir. 
 
Yükselen burçların yorumu için katsayı sistemi kullanılmaktadır. Natal gezegenlerinin katsaysını bilenler Transitlerin yanındaki katsayıyı toplayıp/çıkartıp kendi gezegenlerinin güncel katsayılarını bulabilirler. 
 
Yükselen Koç 
(29, 30 Temmuz 10.ev Plüton, 31 Temmuz 4.ev Ay, 5.ev Venüs, 2.ev Uranüs Dikkat, 04 Ağustos 6.ev Ay, 4.ev Merkür Süper!)
Yükselen Boğa
(29, 30 Temmuz 9.ev Plüton, 31 Temmuz 3.ev Ay, 4.ev Venüs, 1.ev Uranüs Dikkat, 04 Ağustos 5.ev Ay, 3.ev Merkür Süper!)
Yükselen İkizler
(29, 30 Temmuz 8.ev Plüton, 31 Temmuz 2.ev Ay, 3.ev Venüs, 12.ev Uranüs Dikkat, 04 Ağustos 4.ev Ay, 2.ev Merkür Süper!)
Yükselen Yengeç
(29, 30 Temmuz 7.ev Plüton, 31 Temmuz 1.ev Ay, 2.ev Venüs, 11.ev Uranüs Dikkat, 04 Ağustos 3.ev Ay, 1.ev Merkür Süper!)
Yükselen Aslan
(29, 30 Temmuz 6.ev Plüton, 31 Temmuz 12.ev Ay, 1.ev Venüs, 10.ev Uranüs Dikkat, 04 Ağustos 2.ev Ay, 12.ev Merkür Süper!)
Yükselen Başak
(29, 30 Temmuz 5.ev Plüton, 31 Temmuz 11.ev Ay, 12.ev Venüs, 9.ev Uranüs Dikkat, 04 Ağustos 1.ev Ay, 11.ev Merkür Süper!)
Yükselen Terazi
(29, 30 Temmuz 4.ev Plüton, 31 Temmuz 10.ev Ay, 11.ev Venüs, 8.ev Uranüs Dikkat, 04 Ağustos 12.ev Ay, 10.ev Merkür Süper!)
Yükselen Akrep
(29, 30 Temmuz 3.ev Plüton, 31 Temmuz 9.ev Ay, 10.ev Venüs, 7.ev Uranüs Dikkat, 04 Ağustos 11.ev Ay, 9.ev Merkür Süper!)
Yükselen Yay
(29, 30 Temmuz 2.ev Plüton, 31 Temmuz 8.ev Ay, 9.ev Venüs, 6.ev Uranüs Dikkat, 04 Ağustos 10.ev Ay, 8.ev Merkür Süper!)
Yükselen Oğlak
(29, 30 Temmuz 1.ev Plüton, 31 Temmuz 7.ev Ay, 8.ev Venüs, 5.ev Uranüs Dikkat, 04 Ağustos 9.ev Ay, 7.ev Merkür Süper!)
Yükselen Kova
(29, 30 Temmuz 12.ev Plüton, 31 Temmuz 6.ev Ay, 7.ev Venüs, 4.ev Uranüs Dikkat, 04 Ağustos 8.ev Ay, 6.ev Merkür Süper!)
Yükselen Balık
(29, 30 Temmuz 11.ev Plüton, 31 Temmuz 5.ev Ay, 6.ev Venüs, 3.ev Uranüs Dikkat, 04 Ağustos 7.ev Ay, 5.ev Merkür Süper!)
 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 515
Toplam yorum
: 37
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 1961
Kayıt tarihi
: 27.05.09
 
 

Herşey birbirini etkiler prensibiyle astrolojiyi bilimsel bir platforma taşımaya çalışmaktayım. Asl..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster