Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

26 Ekim '12

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
808
 

29 Ekim-4 Kasım: 29 Ekim gergin bir gün ama sonraki günler daha da gergin!

29 Ekim-4 Kasım: 29 Ekim gergin bir gün ama sonraki günler daha da gergin!
 

Astroloji


29 Ekim ve takip eden günlerde saldırganlık ve savaşın sembolü olan Mars Cuma günü hariç Yay burcunda hep kötü konumda olacak. Marsa diğer gezegenler Merkür ve Jüpiter de eşlik ediyor. Özellikle Pazartesi,Salı ve Cumartesi günleri Mars Yay burcunda kötü, Yayın yöneticisi Jüpiter İkizler burcunda kötü, İkizlerin Yöneticisi Merkür yine Yay burcunda kötü konumda olduğundan bu günlerde, yabancı ülke ve kültürlere, hukuk ve yasalara, yüksek öğrenimle ilgili konulara saldırı yada kabalıklar olabilir. Bu saldırı yada kabalıklar komşularımızla olan ilişkilerimizi daha da bozabilir, bu konular medyaya yansıyabilir, yollarda, okullarda yine çatışmalar olabilir. İstenmeden söylenen sözler etrafı karıştırabilir. Bu arada hilekar kişiler yabancı ülke ve kültürler konusunda, hukuk ve yasalar konularında kurnazlık yapabilirler.

Merkür Yay Burcunda Kötü (29 Ekim Pazartesi, 30 Ekim Salı, 02 Kasım Cuma, 03 Kasım Cumartesi, 04 Kasım Pazar)

Dik kafalı ve tek yönlü iletişim ve fikirler yüzünden yabancı ülkelerle aramız bozulabilir. İşçi ve çalışanların sinirli ve huzursuz olacakları bir gün. Bu günde bazı fikirler hukuk ve yasaları, din ve inanç sistemini olumsuz etkileyebilir. Bazı işçi ve çalışanların hilekarlıkları hukuk ve yasaları yada adaletle uğraşanları kötü yönde etkileyebilir. Bundan yüksek öğrenim de nasibini alabilir. Kişisel olarak İkizler ve Başak burçları Yay burçlarına karşı sinirli ve dikkafalı davranabilirler. İkizler ve Başak burçlarının başı hukuk ve yasalarla derde girebilir; uzak ülkelere yolculuklarında yada yüksek öğrenim planlarında sorunlar çıkabilir. Yay burçlarının ise İkizler ve Başak burçlarının kurnazlık yada hilekarlıklarına dikkat etmeleri gerekiyor. Yay burçları iletişim kurarken dikkatli olsunlar, sorumsuzluk yapmamaya yada büyük konuşmamaya özen göstersinler. Yay burçları ayrıca çalışanları ve iş arkadaşları ile de sorun yaşayabilirler.

Mars Yay Burcunda kötü (29 Ekim Pazartesi, 30 Ekim Salı, 31 Ekim Çarşamba, 01 Kasım Perşembe, 03 Kasım Cumartesi, 04 Kasım Pazar)

Ülkede yabancı ülke ve kültürlere karşı ani öfke ve hoşgörüsüzlükler ve hatta saldırılar başgösterebilir. Bazı dindar insanlara, öğrencilere yada adaletle uğraşanlara karşı ani öfke yada saldırılar olabilir. Bazı hukuk ve yasalarla ilgili konularda hoşgörüsüzlük ve kavgalar ortaya çıkabilir. Kişisel olarak Koç burçlarının Yay burçlarına karşı öfkeli ve saldırgan olabilecekleri bir gün. Koçların başı hukuk ve yasalarla derde de girebilir. Koçlar uzun yolculuklar yapacaksa yada yüksek öğrenimle ilgili işleri varsa ani öfkelerini bastırmaları gerekebilir. Yay burçları ise polis ve güvenlik birimlerinin saldırılarına yada kabalıklarına maruz kalabilirler. Yaylar için yeni bir başlangıç yapacaklarsa uygun bir gün değil.  

Jüpiter İkizler Burcunda Kötü (29 Ekim Pazartesi, 30 Ekim Salı, 31 Ekim Çarşamba, 01 Kasım Perşembe, 03 Kasım Cumartesi)

Yabancı ülke ve kültürlerin patavatsızlıkları ve kabalıkları hakkında haberler duyulabilir. Hukuk ve yasalarla ilgili sorumsuzluklar yada adaletle uğraşanların patavatsızlıkları, verilen sözlerin tutulmayışı, söylenmek istenmeyen sözlerin söylenmesi iletişimi ve medyayı olumsuz etkileyebilir. Fanatik insanların yapacağı eylemler yakın çevre ve yolları yine etkilemeye devam edebilir. Döviz kurlarındaki oynamalar ticaret yapanları da etkileyebilir. Yine bazı fanatik insanlar ilköğretimi, okulları ve öğretmenleri olumsuz etkileyebilir. Kişisel olarak Yay burçlarının iletişim kurarken ve konuşurken sorumsuzluk yapabilecekleri bir gün olacak. Yaylar İkizler burçlarına karşı dikkat etsinler. İkizler burçları da Yay burçlarına karşı dikkatli olsunlar. Ayrıca İkizler burçları bazı hukuk ve yasalardan olumsuz etki de alabilirler; uzun yolculuklar yaparken dikkatli olsunlar; yüksek öğrenim yapan İkizler varsa kendi işlerini bir başkasına bırakmasınlar.

Plüto Oğlak Burcunda İyi (29 Ekim Pazartesi, 30 Ekim Salı, 31 Ekim Çarşamba, 02 Kasım Cuma)

Otorite ve başkan konumundaki kişilerin derin analiz yapma, eskimiş değerleri dönüştürme ve yenilik yapma kapasiteleri artıyor. Bu günde vergiler, ortak paralar, bankacılık ve borçlar konularında ıslah etme ve olumlu değişimler beklenebilir. Kişisel olarak Akrep burçları meslek ve kariyer konularında çok çalışkan ve sebatlı oldukları bir gün. Akrepler patronlarının yada otorite sahibi kişilerin gözüne girmeye çalışacaklar. Oğlak burçları Akreplerden olumlu etkiler almakta. Oğlakların kendilerini yenileyecekleri bir gün olabilir. Oğlaklara hiç ummadıkları yerden para, miras vb. de gelebilir.

Satürn Akrep Burcunda Kötü (30 Ekim Salı, 31 Ekim Çarşamba, 01 Kasım Perşembe, 02 Kasım Cuma)

Başkan yada patron konumundaki kişiler Akrep burcu ve Akrep burcunu sembolize eden her şeye karşı kuşku, korku, yasak ve sansürle karşılık verecekleri bir gündeler. Bu günde gizli saklı işlerle uğraşanlar ve Akrep burçları patron ve otorite konumundaki kişilerden yada Oğlak burçlarından sakınsınlar. Çünkü bir takım yasak ve sansürlemelerle karşı karşıya kalabilirler. Bu arada Plüto Oğlak burcunda Salı, Çarşamba ve Cuma en iyi konumunda bu da demek oluyor ki, Akrepler yada gizli saklı işler yapanlar Oğlaklara yada patron konumundaki kişilere yaranmaya çalışıyorlar ama kuşku ve yasaklamalarla karşı karşıya kalıyorlar demek.

Neptün BAlık Burcunda Kötü (30 Ekim Salı, 01 Kasım Perşembe, 02 Kasım Cuma, 03 Kasım Cumartesi, 04 Kasım Pazar)

Büyük kurum ve kuruluşların, hastane ve hapishanelerin kendi kendilerini aldattıkları, bulanık ve belirsizliğin, karışıklığın hüküm sürdüğü bir gün. Hastane, hapishane yada büyük kurum ve kuruluşlarda dikkatsizlik ve düşüncesizlik yüzünden olaylar da çıkabilir. Kimin kimi aldattığı belli olmayabilir. Bu durum hayırsever vatandaşları da ilgilendiriyor. Hayırsever kişiler yine hayırsever kişiler tarafından aldatılabilirler. Bazı hayırseverler kaçamak davranabilir, yan çizebilirler. Kişisel olarak Balık burçları yine Balık burçlarından yada büyük kurum ve kuruluşlar tarafından aldatılabilirler. Balık burçları ve hayırseverler fedakarlık yapmadan önce iyice düşünsünler.

Güneş Akrep Burcunda Kötü (31 Ekim Çarşamba, 01 Kasım Perşembe, 02 Kasım Cuma, 03 Kasım Cumartesi)

Nüfuzlu, tanınmış insanlar yada Aslan burçları bu günde çok kibirli, gururlu yada saldırgan ve baskın davranabilirler. Bu durumdan Akrep burçları ve gizli saklı işler yapanlar olumsuz yönde etki alıyor. Nüfuzlu, tanınmış kişilerin egoistlikleri yüzünden vergi, ortak paralar, bankacılık ve borçlar konuları olumsuz etkileniyor. Biliyorsunuz Obama da Aslan burcu.

Ay Boğa Burcunda Kötü (31 Ekim Çarşamba)

Üretimle uğraşan yada aşırı vatansever kişilerin aşırı duyarlılıkları, güvensiz oluşları para konularını yada para konularıyla uğraşanları olumsuz yönde etkiliyor. Ev yada gayrimenkul konularında parasal iniş ve çıkışlar olabilir. Kişisel olarak Yengeç burçlarının Boğa burçlarına karşı aşırı duyarlı ve güvensiz oldukları bir gün. Boğa burçları ev ve ev içi işlerden yada ebeveynlerinden olumsuz etkilenebilirler. Yengeçler de bu günde aşırı tembel ve değişken bir ruh halinde olduklarından para konularını olumsuz yönde etkileyebilirler.

gülseren dalbudak bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 545
Toplam yorum
: 37
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 1895
Kayıt tarihi
: 27.05.09
 
 

Herşey birbirini etkiler prensibiyle astrolojiyi bilimsel bir platforma taşımaya çalışmaktayım. Asl..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster