Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

25 Nisan '13

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
506
 

29 Nisan-05 Mayıs: Yoğunluk devam ediyor ama 4 Mayıs'da Ay Balık'ta (Büyük kurumlar, vs.) süper !

29 Nisan-05 Mayıs: Yoğunluk devam ediyor ama 4 Mayıs'da Ay Balık'ta (Büyük kurumlar, vs.) süper !
 

Astroloji


22 - 28 Nisan haftası için para konuları ile uğraşanlar Güneş, Mars ve Venüsün Boğa burcunda kötü konumda olması yüzünden kötü etkiler alabilir demiştik gerçekten de 23 Nisan'da yalan da olsa Obama yaralandı haberi borsayı salladı; para kayıpları yaşandı. Ülkemizde de altın fiyatlarındaki iniş ve çıkışlar yüzünden bir çok kuyumcu zarar etti. Uranüsün Koç burcunda Çarşamba, Perşembe ve Cumartesi günleri kötü konumda olacağından gruplar içinde asi isyankar kişilerin huzursuzluk çıkarabileceğini söylemiştik gerçekten de bir çok üniversitelerde oluşan gruplar içinde huzursuzluk verici olaylar ve kavgalar çıktı.

22 Nisan'da Boğa burcunda başlayan yoğunluk bu hafta da devam ediyor. Özellikle bu olumsuz etkiden Boğa, Akrep, Koç, İkizler ve kısmen de Kova burçlarını sembolize eden her şey etki altında. Şöyle ki;

Güneş Boğa burcunda bütün bir hafta yine kötü konumda olduğundan para konuları ile uğraşanlar gururlu, kibirli, nüfuzlu kişilerden olumsuz etkilenebilirler. Para konularında egoistlikler olabilir. Güneş kötü konumda olduğundan Güneşin simgesi altın fiyatlarında da inişler çıkışlar bu hafta da devam edebilir.

Mars da Boğa burcunda Cumartesi hariç haftanın bütün günü kötü konumda olduğundan para konuları ile uğraşanlar egoistliklerin yanı sıra bir takım saldırı, öfke ve kavgalarla karşı karşıya kalabilirler. Askeri ve güvenlik konularına fazla para da harcanabilir. Bu hafta yapılacak yeni başlangıçlar da parasal konuları zorlayabilir.

Merkür de Cuma ve Pazar günleri Boğa burcunda kötü konumda olduğundan para konuları ile uğraşanlar bu günlerde iletişimle uğraşanlara (gazeteciler, enteller, yazarlar vs.), ticaretle uğraşanlara, işçi ve çalışanlarına, analist ve eleştirmenlere dikkat etsinler; bu kişilerden olumsuz etkilenebilirler. Parasal konularla ilgili skandal yada dedikodu mahiyetinde haberler çıkabilir. Ticaret yapan bazı kişiler parasal konularda hile ve kurnazlıklara başvurabilirler. Hizmet yada sağlık sektörü ile uğraşanlar parasal konularda huzursuzluk çıkarabilirler.

Jüpiter İkizler burcunda bütün bir hafta kötü konumda olduğundan iletişim sektörü ile uğraşanlar (gazeteciler, enteller, yazarlar, vs.), tüccarlar, bilgi ağı kuranlar hukuk ve yasalardan, yabancı ülke ve kültürlerden (kürt, alevi, vs.) olumsuz etkiler alabilirler. Örneğin yazılan yazılar yada söylenen sözler yüzünden bazı yazar ve gazetecilerin başı hukuk ve yasalarla, yabancı ülke ve kültürlerle derde girebilir. Ticaretle uğraşan kişiler sorumsuzluklarla karşı karşıya kalabilirler; yine bu yüzden ticaretle uğraşanların da başı hukuk ve yasalarla derde de girebilir. Bu yüzden iletişim sektörüyle uğraşanlar, ticaretle uğraşanlar her türlü sorumsuzluklara karşı dikkatli olmalılar. 

Uranüs de Perşembe hariç haftanın bütün günü Koç burcunda kötü konumda olduğundan grup ve organizasyonlar içinde bir takım huzursuzluklar ve isyanlar çıkabilir. Bir takım aykırı ve asi kişiler polis ve güvenlik birimlerini huzursuz edebilir. Bu huzursuzlukların ve karışıklıkların ucu Marsın Boğa burcunda kötü konumda olmasından ötürü parasal konulara da dokunabilir. Geleceğe yönelik projeler ve teknolojik konularda da ani değişimler ve karışıklıklar çıkabilir. Bu durum polis, asker ve güvenlik birimlerini yakından ilgilendirebilir.

Ay Perşembe günü Kova burcunda kötü konumda olduğundan her türlü grup ve organizasyonlar, hümanist ve özgürlükçü kişiler aşırı duyarlı ve vatansever kişilere karşı dikkatli olmalılar. Hümanist, devrimci ve özgürlükçü kişiler aşırı duyarlılık ve güvensizlikle karşı karşıya kalabilirler; bu yüzden de bu günde üretkenlikleri de düşebilir. 

AY Cumartesi günü ise Balık burcunda +7 ile süper bir konumda olduğundan Büyük kurum ve Kuruluşlar (Hastane, Hapishane, Özel yada Kamu Kurum ve Kuruluşları), Hayırsever Kurum ve Kuruluşlar vatansever kişilerden, üretken insanlardan olumlu destek almaktalar. Bu günde Büyük Kurum ve Kuruluşlar içersinde anlayış, huzur ve uyum söz konusu olabilir. Yada bu günde ortaya çıkabilecek olumlu bir olay Büyük Kurum ve Kuruluşlar içinde bir huzur ve rahatlama meydana getirebilir. Büyük Kurum ve Kuruluşların, Hayırsever kurumların üretkenliklerinin artacağı bir gün. Ayrıca artistik konularla uğraşanların (müzik, resim, sinema, vs.) da daha üretken, huzurlu ve anlayışlı olacakları bir gün. Artistik konularla uğraşanların yaratıcılıklarının son derece artacağı bir gün; bu günde son derece faydalı ve verimli eserler ortaya çıkarabilirler.

Satürn Akrep burcunda Pazartesi, Salı, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri kötü konumda olduğundan başkan ve otorite sahibi insanlar bankacılık, vergiler, borç paralar konularında bir takım yasaklar getirebilirler; bu konularda bir takım aksilikler ve engeller ortaya çıkabilir. Bu günlerde yapılacak her türlü yenilikler bir takım engeller ve aksiliklerle karşı karşıya kalabilirler.

Bu haftanın yoğunluğuna karşılık Neptün ise bu hafta Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri çok olumlu bir konumda olduğundan Büyük Kurum ve Kuruluşlar, Hayırsever kurum ve kuruluşların yaratıcılıkları ve duyarlılıkları artıyor. Bu günlerde Büyük Kurum ve Kuruluşların idealist ve insancıl davranışları daha ön plana çıkabilir. Ayrıca artistik konularla uğraşanların da (müzik, sinema, resim, vs.) bu günlerde yaratıcılıkları artıyor.

Kişisel olarak burçları Yükselen Burçlara göre yorumlamak daha doğru olduğundan Aşağıda Yükselenlere göre 29 Nisan - 05 Mayıs haftasını veriyorum:

Not: Bazı evlere maksimum 3 burç düşebildiğinden ve doğduğumuz andan itibaren bu burçlar sırayla aktif olduklarından evlerin burçlarında bazı kaymalar olabilir. Birebir yorum için kişiye özel harita çıkartılmalıdır.

Yükselen Koç

Uranüs 1.evde Pzt, Salı, Çrş, Cuma, Cts, Pazar kötü : Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında aykırılık, ani değişim, isyan, eksantriklik, aşırılık. (Dış görüntünüzde ani değişimler olabilir. Başkaları üzerinde isyankar bir izlenim bırakabilirsiniz.)

Güneş 2.evde bütün bir hafta kötü : Para, maddi-manevi kaynaklarınız, mal-mülk konularında ego, gurur, kibir, aşırı önemli olma, egoistlik, gösteriş, caka, böbürlenme, baskınlık.

Merkür 2.evde Cuma, Pazar kötü : Para, maddi-manevi kaynaklarınız, mal-mülk konularında sinirli, huzursuz, yüzeysel, sebatsız, dik kafalı ve tek yönlü iletişim, kurnazlık, hilekarlık, samimiyetsizlik.

Mars 2.evde Pzt, Salı, Çrş, Prş, Cuma, Pazar kötü : Para, maddi-manevi kaynaklarınız, mal-mülk konularında saldırganlık, ani öfke, zorlama, sabırsızlık, zalimlik, kabalık, düşüncesizlik, kavgacılık, iş birliği yapmamak, hoşgörüsüzlük. (Kısaca para konularına dikkat !)

Jüpiter 3.evde bütün bir hafta kötü : İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında patavatsız, kaba, savurgan, abartılı, tembel, işi başkalarına bırakmak, sorumsuzluk, fanatizm.

Satürn 8.evde Pzt, Salı, Çrş, Cuma, Pazar kötü : Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında kısıtlamalar, gecikme, engelleme, katılık, soğukluk, korku, karamsarlık, yasaklar, kuşkuculuk, vesvese, bunalım, utangaçlık. (Başkaları ile kaynaşmak yada yenilik yapmak sizi korkutabilir.)

Ay 11.evde Prş kötü : Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda ruh haline göre davranan, değişken, tembel, aşırı duyarlılık, güvensizlik.

Ay 12.evde Cts çok iyi : Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar konularında duyarlı, sezgisel, anaç, hassas, anlayışlı, huzurlu, uyumlu.

Neptün 12.evde Pzt, Salı, Çrş, Prş, Cts çok iyi : Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar konularında anlayışlı, merhametli, duyarlı, insancıllık, özveri. (Sıkıntı ve sorunlarınıza, gizli düşmanlarınıza karşı daha anlayışlı, özverili ve merhametli olabilirsiniz.)

Yükselen Boğa

Güneş 1.evde bütün bir hafta kötü : Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında ego, gurur, kibir, aşırı önemli olma, egoistlik, gösteriş, caka, böbürlenme, baskınlık.

Merkür 1.evde Cuma, Pazar kötü : Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında sinirli, huzursuz, yüzeysel, sebatsız, dik kafalı ve tek yönlü iletişim, kurnazlık, hilekarlık, samimiyetsizlik.

Mars 1.evde Pzt, Salı, Çrş, Prş, Cuma, Pazar kötü : Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında saldırganlık, ani öfke, zorlama, sabırsızlık, zalimlik, kabalık, düşüncesizlik, kavgacılık, iş birliği yapmamak, hoşgörüsüzlük. (Kısaca dış görüntünüze, başkaları üzerinde bırakacağınız etkiye ve yeni başlangıçlara dikkat !)

Jüpiter 2.evde bütün bir hafta kötü : Para, maddi-manevi kaynaklarınız, mal-mülk konularında patavatsız, kaba, savurgan, abartılı, tembel, işi başkalarına bırakmak, sorumsuzluk, fanatizm.

Satürn 7.evde Pzt, Salı, Çrş, Cuma, Pazar kötü : Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında kısıtlamalar, gecikme, engelleme, katılık, soğukluk, korku, karamsarlık, yasaklar, kuşkuculuk, vesvese, bunalım, utangaçlık. (Birebir ilişkilerde utangaçlık, kuşku ve vesvese yaşayabilirsiniz.)

Ay 10.evde Prş kötü : Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında ruh haline göre davranan, değişken, tembel, aşırı duyarlılık, güvensizlik.

Ay 11.evde Cts çok iyi : Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda duyarlı, sezgisel, anaç, hassas, anlayışlı, huzurlu, uyumlu.

Neptün 11.evde Salı, Çrş, Prş, Cuma çok iyi : Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda anlayışlı, merhametli, duyarlı, insancıllık, özveri.

Uranüs 12.evde Pzt, Salı, Çrş, Cuma, Cts, Pazar kötü : Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar konularında aykırılık, ani değişim, isyan, eksantriklik, aşırılık. (Gizli düşmanlarınızın aykırı davranışları olabilir. Aykırı konular sıkıntı ve sorun oluşturabilir.)

Yükselen İkizler

Jüpiter 1.evde bütün bir hafta kötü : Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında patavatsız, kaba, savurgan, abartılı, tembel, işi başkalarına bırakmak, sorumsuzluk, fanatizm. (Başkaları üzerinde tembel sorumsuz bir izlenim bırakabilirsiniz.)

Satürn 6.evde Pzt, Salı, Çrş, Cuma, Pazar kötü : Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları konularında kısıtlamalar, gecikme, engelleme, katılık, soğukluk, korku, karamsarlık, yasaklar, kuşkuculuk, vesvese, bunalım, utangaçlık. (Sağlık konularında kuruntu ve endişeleriniz olabilir. Günlük işleriniz aksayabilir.)

Ay 9.evde Prş kötü : Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, hukuk ve yasalar konularında ruh haline göre davranan, değişken, tembel, aşırı duyarlılık, güvensizlik.

Ay 10.evde Cts çok iyi : Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında duyarlı, sezgisel, anaç, hassas, anlayışlı, huzurlu, uyumlu.

Neptün 10.evde Salı, Çrş, Prş, Cuma çok iyi : Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında anlayışlı, merhametli, duyarlı, insancıllık, özveri. (kariyer konularında daha anlayışlı davranabilir yada anlayışlı kişilerle karşılaşabilirsiniz.)

Uranüs 11.evde Pzt, Salı, Çrş, Cuma, Cts, Pazar kötü : Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda aykırılık, ani değişim, isyan, eksantriklik, aşırılık. (Çevrenizde aykırı tavırları olan arkadaş ve tanıdıklara dikkat !)

Güneş 12.evde bütün bir hafta kötü : Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar konularında ego, gurur, kibir, aşırı önemli olma, egoistlik, gösteriş, caka, böbürlenme, baskınlık.

Merkür 12.evde Cuma, Pazar kötü : Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar konularında sinirli, huzursuz, yüzeysel, sebatsız, dik kafalı ve tek yönlü iletişim, kurnazlık, hilekarlık, samimiyetsizlik.

Mars 12.evde Pzt, Salı, Çrş, Prş, Cuma, Pazar kötü : Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar konularında saldırganlık, ani öfke, zorlama, sabırsızlık, zalimlik, kabalık, düşüncesizlik, kavgacılık, iş birliği yapmamak, hoşgörüsüzlük. (Kısaca gizli düşmanlarınıza dikkat !)

Yükselen Yengeç

Satürn 5.evde Pzt, Salı, Çrş, Cuma, Pazar kötü : Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında kısıtlamalar, gecikme, engelleme, katılık, soğukluk, korku, karamsarlık, yasaklar, kuşkuculuk, vesvese, bunalım, utangaçlık. (Kendinizi ifade ederken utangaç davranabilirsiniz.)

Ay 8.evde Prş kötü : Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında ruh haline göre davranan, değişken, tembel, aşırı duyarlılık, güvensizlik.

Ay 9.evde Cts çok iyi : Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, hukuk ve yasalar konularında duyarlı, sezgisel, anaç, hassas, anlayışlı, huzurlu, uyumlu.

Neptün 9.evde Salı, Çrş, Prş, Cuma çok iyi : Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, hukuk ve yasalar konularında anlayışlı, merhametli, duyarlı, insancıllık, özveri.

Uranüs 10.evde Pzt, Salı, Çrş, Cuma, Cts, Pazar kötü : Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında aykırılık, ani değişim, isyan, eksantriklik, aşırılık.

Güneş 11.evde bütün bir hafta kötü : Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda ego, gurur, kibir, aşırı önemli olma, egoistlik, gösteriş, caka, böbürlenme, baskınlık.

Merkür 11.evde Cuma, Pazar kötü : Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda sinirli, huzursuz, yüzeysel, sebatsız, dik kafalı ve tek yönlü iletişim, kurnazlık, hilekarlık, samimiyetsizlik.

Mars 11.evde Pzt, Salı, Çrş, Prş, Cuma, Pazar kötü : Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda saldırganlık, ani öfke, zorlama, sabırsızlık, zalimlik, kabalık, düşüncesizlik, kavgacılık, iş birliği yapmamak, hoşgörüsüzlük. (Kısaca arkadaş ve tanıdıklara karşı dikkat edin !)

Jüpiter 12.evde bütün bir hafta kötü : Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar konularında patavatsız, kaba, savurgan, abartılı, tembel, işi başkalarına bırakmak, sorumsuzluk, fanatizm. (Gizli düşmanlarınızın abartılı, kaba, patavatsız hareketleri ile karşı karşıya kalabilirsiniz.)

Yükselen Aslan

Satürn 4.evde Pzt, Salı, Çrş, Cuma, Pazar kötü : Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında kısıtlamalar, gecikme, engelleme, katılık, soğukluk, korku, karamsarlık, yasaklar, kuşkuculuk, vesvese, bunalım, utangaçlık. (Güvenliğinizle ilgili bir takım kuşkularınız olabilir. Aile içinde bunalımlar yaşanabilir.)

Ay 7.evde Prş kötü : Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında ruh haline göre davranan, değişken, tembel, aşırı duyarlılık, güvensizlik.

Ay 8.evde Cts çok iyi : Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında duyarlı, sezgisel, anaç, hassas, anlayışlı, huzurlu, uyumlu.

Neptün 8.evde Salı, Çrş, Prş, Cuma çok iyi : Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında anlayışlı, merhametli, duyarlı, insancıllık, özveri.

Uranüs 9.evde Pzt, Salı, Çrş, Cuma, Cts, Pazar kötü : Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, hukuk ve yasalar konularında aykırılık, ani değişim, isyan, eksantriklik, aşırılık. (Hukuk ve yasalarla, yüksek öğrenimle ilgili ani değişimlere dikkat !)

Güneş 10.evde bütün bir hafta kötü : Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında ego, gurur, kibir, aşırı önemli olma, egoistlik, gösteriş, caka, böbürlenme, baskınlık.

Merkür 10.evde Cuma, Pazar kötü : Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında sinirli, huzursuz, yüzeysel, sebatsız, dik kafalı ve tek yönlü iletişim, kurnazlık, hilekarlık, samimiyetsizlik.

Mars 10.evde Pzt, Salı, Çrş, Prş, Cuma, Pazar kötü : Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında saldırganlık, ani öfke, zorlama, sabırsızlık, zalimlik, kabalık, düşüncesizlik, kavgacılık, iş birliği yapmamak, hoşgörüsüzlük. (Kısaca iş, meslek ve kariyer konularına dikkat !)

Jüpiter 11.evde bütün bir hafta kötü : Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda patavatsız, kaba, savurgan, abartılı, tembel, işi başkalarına bırakmak, sorumsuzluk, fanatizm. (Arkadaş ve tanıdıklarınızdan kabalık yada sorumsuzluk görebilirsiniz.)

Yükselen Başak

Satürn 3.evde Pzt, Salı, Çrş, Cuma, Pazar kötü : İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında kısıtlamalar, gecikme, engelleme, katılık, soğukluk, korku, karamsarlık, yasaklar, kuşkuculuk, vesvese, bunalım, utangaçlık. (Çevrenize karşı kuşkucu olabilirsiniz, iletişim kurarken engellerle karşılaşabilirsiniz.)

Ay 6.evde Prş kötü : Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları konularında ruh haline göre davranan, değişken, tembel, aşırı duyarlılık, güvensizlik.

Ay 7.evde Cts çok iyi : Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında duyarlı, sezgisel, anaç, hassas, anlayışlı, huzurlu, uyumlu.

Neptün 7.evde Salı, Çrş, Prş, Cuma çok iyi : Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında anlayışlı, merhametli, duyarlı, insancıllık, özveri.

Uranüs 8.evde Pzt, Salı, Çrş, Cuma, Cts, Pazar kötü : Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında aykırılık, ani değişim, isyan, eksantriklik, aşırılık.

Güneş 9.evde bütün bir hafta kötü : Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, hukuk ve yasalar konularında ego, gurur, kibir, aşırı önemli olma, egoistlik, gösteriş, caka, böbürlenme, baskınlık.

Merkür 9.evde Cuma, Pazar kötü : Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, hukuk ve yasalar konularında sinirli, huzursuz, yüzeysel, sebatsız, dik kafalı ve tek yönlü iletişim, kurnazlık, hilekarlık, samimiyetsizlik.

Mars 9.evde Pzt, Salı, Çrş, Prş, Cuma, Pazar kötü : Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, hukuk ve yasalar konularında saldırganlık, ani öfke, zorlama, sabırsızlık, zalimlik, kabalık, düşüncesizlik, kavgacılık, iş birliği yapmamak, hoşgörüsüzlük. (Kısaca hukuk ve yasalar, yüksek öğrenim ve uzun yolculuklar konularına dikkat !)

Jüpiter 10.evde bütün bir hafta kötü : Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında patavatsız, kaba, savurgan, abartılı, tembel, işi başkalarına bırakmak, sorumsuzluk, fanatizm. (İşiniz yada kariyer hayatınızda sorumsuzluklarla karşılaşabilirsiniz.)

Yükselen Terazi

Satürn 2.evde Pzt, Salı, Çrş, Cuma, Pazar kötü : Para, maddi-manevi kaynaklarınız, mal-mülk konularında kısıtlamalar, gecikme, engelleme, katılık, soğukluk, korku, karamsarlık, yasaklar, kuşkuculuk, vesvese, bunalım, utangaçlık. (Para konularında engeller olabilir.)

Ay 5.evde Prş kötü : Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında ruh haline göre davranan, değişken, tembel, aşırı duyarlılık, güvensizlik.

Ay 6.evde Cts çok iyi : Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları konularında duyarlı, sezgisel, anaç, hassas, anlayışlı, huzurlu, uyumlu.

Neptün 6.evde Salı, Çrş, Prş, Cuma çok iyi : Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları konularında anlayışlı, merhametli, duyarlı, insancıllık, özveri.

Uranüs 7.evde Pzt, Salı, Çrş, Cuma, Cts, Pazar kötü : Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında aykırılık, ani değişim, isyan, eksantriklik, aşırılık.

Güneş 8.evde bütün bir hafta kötü : Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında ego, gurur, kibir, aşırı önemli olma, egoistlik, gösteriş, caka, böbürlenme, baskınlık.

Merkür 8.evde Cuma, Pazar kötü : Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında sinirli, huzursuz, yüzeysel, sebatsız, dik kafalı ve tek yönlü iletişim, kurnazlık, hilekarlık, samimiyetsizlik.

Mars 8.evde Pzt, Salı, Çrş, Prş, Cuma, Pazar kötü : Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında saldırganlık, ani öfke, zorlama, sabırsızlık, zalimlik, kabalık, düşüncesizlik, kavgacılık, iş birliği yapmamak, hoşgörüsüzlük. (Kısaca yenilik - her türlü yenilik, tıbbi müdahale, ameliyat, vs - , başkaları ile kaynaşma, bankacılık konularına dikkat edin !)

Jüpiter 9.evde bütün bir hafta kötü : Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, hukuk ve yasalar konularında patavatsız, kaba, savurgan, abartılı, tembel, işi başkalarına bırakmak, sorumsuzluk, fanatizm. (Yüksek öğrenim, Hukuk ve yasalar konularında sorumsuzluklarla karşı karşıya kalabilirsiniz. )

Yükselen Akrep

Satürn 1.evde Pzt, Salı, Çrş, Cuma, Pazar kötü : Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında kısıtlamalar, gecikme, engelleme, katılık, soğukluk, korku, karamsarlık, yasaklar, kuşkuculuk, vesvese, bunalım, utangaçlık. (Başkaları üzerinde karamsar ve soğuk bir etki bırakabilirsiniz.)

Ay 4.evde Prş kötü : Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında ruh haline göre davranan, değişken, tembel, aşırı duyarlılık, güvensizlik.

Ay 5.evde Cts çok iyi : Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında duyarlı, sezgisel, anaç, hassas, anlayışlı, huzurlu, uyumlu.

Neptün 5.evde Salı, Çrş, Prş, Cuma çok iyi : Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında anlayışlı, merhametli, duyarlı, insancıllık, özveri.

Uranüs 6.evde Pzt, Salı, Çrş, Cuma, Cts, Pazar kötü : Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları konularında aykırılık, ani değişim, isyan, eksantriklik, aşırılık.

Güneş 7.evde bütün bir hafta kötü : Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında ego, gurur, kibir, aşırı önemli olma, egoistlik, gösteriş, caka, böbürlenme, baskınlık.

Merkür 7.evde Cuma, Pazar kötü : Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında sinirli, huzursuz, yüzeysel, sebatsız, dik kafalı ve tek yönlü iletişim, kurnazlık, hilekarlık, samimiyetsizlik.

Mars 7.evde Pzt, Salı, Çrş, Prş, Cuma, Pazar kötü : Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında saldırganlık, ani öfke, zorlama, sabırsızlık, zalimlik, kabalık, düşüncesizlik, kavgacılık, iş birliği yapmamak, hoşgörüsüzlük. (Kısaca birebir ilişkiler - evlilik, ortaklık, vs - konularında
dikkatli olun !)

Jüpiter 8.evde bütün bir hafta kötü : Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında patavatsız, kaba, savurgan, abartılı, tembel, işi başkalarına bırakmak, sorumsuzluk, fanatizm. (Başkaları ile kaynaşırken
kaba, patavatsız kişilerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Bankacılık, vergi, miras konularında sorumsuzluklar olabilir. Ameliyat olurken de dikkatli olmalısınız. Her türlü yeniliği yaparken sorumsuzluklara karşı dikkatli olunması gereken bir gün.)

Yükselen Yay 

Ay 3.evde Prş kötü : İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında ruh haline göre davranan, değişken, tembel, aşırı duyarlılık, güvensizlik.

Ay 4.evde Cts çok iyi : Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında duyarlı, sezgisel, anaç, hassas, anlayışlı, huzurlu, uyumlu.

Neptün 4.evde Salı, Çrş, Prş, Cuma çok iyi : Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında anlayışlı, merhametli, duyarlı, insancıllık, özveri.

Uranüs 5.evde Pzt, Salı, Çrş, Cuma, Cts, Pazar kötü : Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında aykırılık, ani değişim, isyan, eksantriklik, aşırılık.

Güneş 6.evde Pzt, Salı, Çrş, Prş, Cts, Pazar kötü : Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları konularında ego, gurur, kibir, aşırı önemli olma, egoistlik, gösteriş, caka, böbürlenme, baskınlık.

Merkür 6.evde Cuma, Pazar kötü : Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları konularında sinirli, huzursuz, yüzeysel, sebatsız, dik kafalı ve tek yönlü iletişim, kurnazlık, hilekarlık, samimiyetsizlik.

Mars 6.evde Pzt, Salı, Çrş, Prş, Cuma, Pazar kötü : Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları konularında saldırganlık, ani öfke, zorlama, sabırsızlık, zalimlik, kabalık, düşüncesizlik, kavgacılık, iş birliği yapmamak, hoşgörüsüzlük. (Kısaca sağlık ve günlük işler konularına dikkat edin !)

Jüpiter 7.evde bütün bir hafta kötü : Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında patavatsız, kaba, savurgan, abartılı, tembel, işi başkalarına bırakmak, sorumsuzluk, fanatizm. (Her türlü ortaklık evlilik, iş, vb. konularında kabalık, patavatsızlık ve sorumsuzlukla karşı karşıya kalabilirsiniz.)

Satürn 12.evde Pzt, Salı, Çrş, Cuma, Pazar kötü : Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar konularında kısıtlamalar, gecikme, engelleme, katılık, soğukluk, korku, karamsarlık, yasaklar, kuşkuculuk, vesvese, bunalım, utangaçlık. (Gizli düşmanlarınızın engelleri ile karşılaşabilirsiniz !)

Yükselen Oğlak

Ay 2.evde Prş kötü : Para, maddi-manevi kaynaklarınız, mal-mülk konularında ruh haline göre davranan, değişken, tembel, aşırı duyarlılık, güvensizlik.

Ay 3.evde Cts çok iyi : İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında duyarlı, sezgisel, anaç, hassas, anlayışlı, huzurlu, uyumlu.

Neptün 3.evde Salı, Çrş, Prş, Cuma çok iyi : İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında anlayışlı, merhametli, duyarlı, insancıllık, özveri.

Uranüs 4.evde Pzt, Salı, Çrş, Cuma, Cts, Pazar kötü : Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında aykırılık, ani değişim, isyan, eksantriklik, aşırılık.

Güneş 5.evde bütün bir hafta kötü : Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında ego, gurur, kibir, aşırı önemli olma, egoistlik, gösteriş, caka, böbürlenme, baskınlık.

Merkür 5.evde Cuma, Pazar kötü : Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında sinirli, huzursuz, yüzeysel, sebatsız, dik kafalı ve tek yönlü iletişim, kurnazlık, hilekarlık, samimiyetsizlik.

Mars 5.evde Pzt, Salı, Çrş, Prş, Cuma, Pazar kötü : Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında saldırganlık, ani öfke, zorlama, sabırsızlık, zalimlik, kabalık, düşüncesizlik, kavgacılık, iş birliği yapmamak, hoşgörüsüzlük. (Kısaca kendinizi ifade ederken dikkat edin !)

Jüpiter 6.evde bütün bir hafta kötü : Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları konularında patavatsız, kaba, savurgan, abartılı, tembel, işi başkalarına bırakmak, sorumsuzluk, fanatizm. (Sağlığınızla ilgili konularda sorumsuzluklara dikkat ! İş arkadaşlarınız yada çalışanlarınız da sorumsuzluk yapabilir.)

Satürn 11.evde Pzt, Salı, Çrş, Cuma, Pazar kötü : Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda kısıtlamalar, gecikme, engelleme, katılık, soğukluk, korku, karamsarlık, yasaklar, kuşkuculuk, vesvese, bunalım, utangaçlık. (Geleceğe yönelik projelerinizde engeller ile karşı karşıya kalabilirsiniz.)

Yükselen Kova

Ay 1.evde Prş kötü : Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında ruh haline göre davranan, değişken, tembel, aşırı duyarlılık, güvensizlik.

Ay 2.evde Cts çok iyi : Para, maddi-manevi kaynaklarınız, mal-mülk konularında duyarlı, sezgisel, anaç, hassas, anlayışlı, huzurlu, uyumlu.

Neptün 2.evde Salı, Çrş, Prş, Cuma çok iyi : Para, maddi-manevi kaynaklarınız, mal-mülk konularında anlayışlı, merhametli, duyarlı, insancıllık, özveri.

Uranüs 3.evde Pzt, Salı, Çrş, Cuma, Cts, Pazar kötü : İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında aykırılık, ani değişim, isyan, eksantriklik, aşırılık.

Güneş 4.evde bütün bir hafta kötü :  Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında ego, gurur, kibir, aşırı önemli olma, egoistlik, gösteriş, caka, böbürlenme, baskınlık.

Merkür 4.evde Cuma, Pazar kötü : Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında sinirli, huzursuz, yüzeysel, sebatsız, dik kafalı ve tek yönlü iletişim, kurnazlık, hilekarlık, samimiyetsizlik.

Mars 4.evde Pzt, Salı, Çrş, Prş, Cuma, Pazar kötü : Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında saldırganlık, ani öfke, zorlama, sabırsızlık, zalimlik, kabalık, düşüncesizlik, kavgacılık, iş birliği yapmamak, hoşgörüsüzlük. (KIsaca ev, gayrimenkul, aile içi işler ve güvenlik konularına dikkat edin !)

Jüpiter 5.evde bütün bir hafta kötü : Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında patavatsız, kaba, savurgan, abartılı, tembel, işi başkalarına bırakmak, sorumsuzluk, fanatizm. (Çocuklarınızın savurganlığı sizi rahatsız edebilir. Kendinizi ifade ederken abartıya kaçabilirsiniz.)

Satürn 10.evde Pzt, Salı, Çrş, Cuma, Pazar kötü : Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında kısıtlamalar, gecikme, engelleme, katılık, soğukluk, korku, karamsarlık, yasaklar, kuşkuculuk, vesvese, bunalım, utangaçlık. (İş ve kariyerinizde engel ve zorluklarla karşı karşıya kalabilirsiniz.)

Yükselen Balık

Ay 1.evde Cts çok iyi : Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında duyarlı, sezgisel, anaç, hassas, anlayışlı, huzurlu, uyumlu.

Neptün 1.evde Salı, Çrş, Prş, Cuma çok iyi : Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında anlayışlı, merhametli, duyarlı, insancıllık, özveri.

Uranüs 2.evde Pzt, Salı, Çrş, Cuma, Cts, Pazar kötü : Para, maddi-manevi kaynaklarınız, mal-mülk konularında aykırılık, ani değişim, isyan, eksantriklik, aşırılık. (Para konularında ani değişimler olabilir. Harcamalarınızda aşırılığa kaçmayın. Alışılmadık harcamalarınız olabilir.)

Güneş 3.evde bütün bir hafta kötü : İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında ego, gurur, kibir, aşırı önemli olma, egoistlik, gösteriş, caka, böbürlenme, baskınlık.

Merkür 3.evde Cuma, Pazar kötü : İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında sinirli, huzursuz, yüzeysel, sebatsız, dik kafalı ve tekyönlü iletişim, kurnazlık, hilekarlık, samimiyetsizlik.

Mars 3.evde Pzt, Salı, Çrş, Prş, Cuma, Pazar kötü : İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında saldırganlık, ani öfke, zorlama, sabırsızlık, zalimlik, kabalık, düşüncesizlik, kavgacılık, iş birliği yapmamak, hoşgörüsüzlük. (Kısaca çevrenizle iletişim kurarken, fikirlerinizi yayarken dikkatli olun !)

Jüpiter 4.evde bütün bir hafta kötü : Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında patavatsız, kaba, savurgan, abartılı, tembel, işi başkalarına bırakmak, sorumsuzluk, fanatizm. (Ev ve aile içi işlere çok para gidebilir. Ev, güvenlik, gayrimenkul konularında sorumsuzluklara dikkat !)

Satürn 9.evde Pzt, Salı, Çrş, Cuma, Pazar kötü : Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, hukuk ve yasalar konularında kısıtlamalar, gecikme, engelleme, katılık, soğukluk, korku, karamsarlık, yasaklar, kuşkuculuk, vesvese, bunalım, utangaçlık. (Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar ve hukuki konularda engeller çıkabilir !)

Ay 12.evde Prş kötü : Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar konularında ruh haline göre davranan, değişken, tembel, aşırı duyarlılık, güvensizlik.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 491
Toplam yorum
: 37
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 2010
Kayıt tarihi
: 27.05.09
 
 

Herşey birbirini etkiler prensibiyle astrolojiyi bilimsel bir platforma taşımaya çalışmaktayım. Asl..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster