Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

08 Ocak '15

 
Kategori
Özel Günler
Okunma Sayısı
254
 

3 Ocak Mersin'in kurtuluşu tüm Milletimize hayırlı uğurlu olsun !!!! Seni çok seviyoruz canım Mersin

3 Ocak Mersin'in kurtuluşu tüm Milletimize hayırlı uğurlu olsun !!!! Seni çok seviyoruz canım Mersin
 

BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN ÜSTÜNDEKİ KANDIR. TOPRAK EĞER UĞRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR. ÇOK YAŞA MERSİN!!!!!!


3 Ocak Mersin'e ve kendini Mersinli hisseden herkes için çok ama çok önemli bir gün olarak tarihteki yerini en güzel  şekilde alma başarısı göstermiştir.  Bugünün anlam ve önemini çok iyi bilmeli ve ona göre hareket etmeye çalışmalıdır.  Bugünü  özellikle en iyi şekilde değerlendirmeye çalışmak en önemli vefadır.  Bugün de çok değişik etkinlikler yapılmalı ve bugünün anlam ve önemi en güzel şekliyle idrak edilmeye çalışılmalıdır. Bugüne özel tüm etkinlikleri en iyi şekilde organize etmeye, son derece ehemmiyet verilmelidir.  
 
Mersin'in tarihini biraz inceleyecek olursak; harikalarla dolu bir tarihle baş başa kalırız. Mersin tarihi eserleri ile her zaman yerli ve yabancı turistlerin en gözde merkezi konumunda olmuş ve olmaya da halen devam etmektedir. Böyle bir yerin kıymetini her yönüyle çok iyi bilmeli ve yeni nesli de bu şekilde yönlendirmeye gayret etmeliyiz. 
 
Mersin tüm yönleriyle gerçekten çok iyi gelişim gösteren önemli yerleşim merkezlerimizdendir. Doğal güzellikleri, kültürel etkinlikleri ve daha bir çok yönden gerçekten çok iyi ilerleme başarısı gösteren önemli bir şehrimizdir. Özellikle yaz sezonunda da turizm açısından baş çeken yerlerimiz arasındadır. Yaz sezonunda nüfus patlaması yaşayan yerlerimiz arasında olmaktadır. Bunun en önemli nedeni tabii ki Deniz olmasıdır.
 
Mersin Ticaret yönünden de çok iyi gelişim göstermiştir. Mersin gümrüğü her yönüyle önemli gümrük merkezleri arasında yer almakta ve Limanı bu yönüyle çok iyi gelişim göstermiştir. Balıkçılıkta da  ileri bir seviyede yer almaktadır.  
 
Sonuç olarak Mersin her yönüyle dört dörtlük harika bir şehrimizdir.  Bu şehrimizin kıymetini çok iyi bilmeli ve her yönüyle gelişmesine çok ama çok önem vermeliyiz. 
 
ÇOK YAŞA MERSİN SENİ DAİMA ÇOK SEVECEĞİZ. SAYGILARIN EN GÜZELİ SANA ARMAĞAN OLSUN SEVGİLERİMLE SEN HER ŞEYİN EN İYİSİNE LAYIKSIN!!!!!!!!

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 94
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1591
Kayıt tarihi
: 20.06.14
 
 

Üniversite, Kamu Yönetimi, Yerel Yönetimler, Çalışan, İyi bir kariyer sahibi olmak, Kitap okuma, ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster