Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

06 Ekim '08

 
Kategori
İlişkiler
Okunma Sayısı
341
 

303 numaralı çıkış kapısına..

303 numaralı çıkış kapısına..
 

haberal.com


Yüreğim çok yorgun.. Duygularım karman çorman. Sanki bir yol ayrımındayım. Bir yanım kalk git derken diğer yanım sûkuna davet ediyor.. Aklım bedenimi terk etmiş gibi.. Çok uzaklara takılıp kaldım bu gece..

Bir parçam terk etti gitti.. Canımdan bir parça koptu.. Kes kanım akmaz misali elim boşlukta kaldı bir an.. Gözlerimi kapatıp sarıldığım, koklayarak öptüğüm an geldi aklıma. Gözyaşlarımı akıttığım bardaktan bir yudum alıyorum, yaraya tuz basmış gibi yanıyor boğazım.. Acıdan zevk alınır mı? Alıyorum..

Çok özledim..

Sımsıkı sarıldı.. Benim gibi güçlü görünmeye çalışarak doğal davranmaya çalıştı. Hissettim.. Anons duyuldu bir anda..İkimizde tutulup kaldık.. "303 numaralı çıkış kapısına"...Seni seviyorum diyemedik birbirimize.. Döndü, el salladı ve uzaklaştı.. Biliyorum, hissediyorum o an yaşadıklarını.. Ve tekbaşına hayatla ilk kez yüzleşti.. İkimizde kendi dünyalarımızda , kendi sahnelerimizde, farklı rollerle devam edeceğiz. O kendi kanatlarıyla özgürce uçacak.. Birbirimizi sevmeye devam edeceğiz.. Ama benimki tutku..Benim ki vazgeçilmez.. O benim İLKİM.. O benim herşeyim..Can kuşum.. Canımın bir parçası..

Kendimden nefret ediyorum bazen.. Neden duygularımı dışa vurmuyorum? Neden ağlamadım ? Neden sızlanmıyorum? Mecbur muyum hep güçlü gözükmeye ? Hep içimde, yüreğimin derinliklerinde acımak, kanamak zorunda mı bir şeyler ? İçim kan ağlarken, çevrem mutlu olsun diye ışık saçmak zorunda mıyım? Mecbur muyum kalem , kağıt , klavye ile bu kadar içli dışlı olmaya ?

"Hayatımı temize çekeceğim" derler.. Düşülen notlarda kullanılan rengin tonu önemli olan.. Bembeyaz açılan bir sayfaya, yüreğimi geride bırakıp, ayrılığı , sevgiyi , beyazla görünmez kılamam ben..

Fırtına var dışarda.. Yağmur savrularak yağıyor.. Sanki o'nun üzerine yağıyor.. Üşüyorum..

İlk kez alışmak istemiyorum ayrılığa.. Sevgimi yasaksız yaşıyorum.. Seni çok seviyorum diyebiliyorum yürekten.. Ve işte telefon çalıyor ! Hissetti.. Ona ulaştı sevgi selim..

"Anne "

"Canım oğlum"..


Nur Zeynep
5.10.2008


Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

ayrılanlara böyle derler. Galiba oğlunuzu üniversiteye uğurladınız. Artık kendi kanatları ile uçma vakti gelmiş. Onlar bizim çocuklarımız ama aynı zamanda bizden farklı bireyler, kendi hayatları yolları olacak. Bazen bize çok yakın bazen uzak olacaklar, kabullenmesi zor olsa da. Selamlar.

Kenanca 
 08.10.2008 11:51
Cevap :
Çok teşekkür ederim Kenan Bey. Sağolun varolun efendim. Kabullendim. Biliyordum bir gün böyle olacağını. Tıpkı bizler gibi.. Fakat yatağını boş görmek, sabahları onu öperek kaldıramamak, masada yerini boş görmek ağır geliyor. Biraz zamana iihtiyacım var sanırım alışmak için.. Teşekkürlerimle. Mutlu kalın.  08.10.2008 14:05
 

geçici ayrılıkların ne önemi var ki? desem? olmaz...ucuz kahramanlık olur...bu yüzden ateş düştüğü yeri yakar...acını hissedip anlamaya çalışıyorum ama...yetersiz olduğunu da biliyorum...anlayamam, diğer bildiğim şey ise, bu acı veren duygunun elbet gececeği..allah kavuştursun tez zamanda :)

Kundelas- Sevdakılıçaslan 
 07.10.2008 21:17
Cevap :
Sağol güzel arkadaşım.. Güzel dileklerin için teşekkür ederim. Sevgilerimle.  07.10.2008 23:39
 

Güzel, sanki Türk filmi gibi bir kurgu. Gerçekçi bir anlatım.Elinize ve güçlü özlemlerinize sağlık. Selamlar.

Hızır Kabil 
 06.10.2008 10:36
Cevap :
Sayfama hoş geldiniz Sayın Kabil..Teşekkür ediyorum değerli yorumunuz için. Her ne kadar , Allah kavuşulmayacak ayrılıklar vermesin desek te evlât farklı bir şey. Dün onu yolcu ettikten sonra içimden geçenleri sayfama döktüm. Mutlu ve sevgiyle kalınız.  06.10.2008 12:30
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 348
Toplam yorum
: 959
Toplam mesaj
: 108
Ort. okunma sayısı
: 1298
Kayıt tarihi
: 31.10.07
 
 

İstanbul 25 Temmuz : /… İşletme tahsil ettim. Özel ilgi alanım olduğu için 2 yıl Psikoloji okudum..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster