Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

29 Ağustos '07

 
Kategori
Blog
Okunma Sayısı
519
 

8 Eylül 2007 / sayılı günler kaldı.

8 Eylül 2007 / sayılı günler kaldı.
 

ÖSS, OKS, tatil, Erken Genel Seçimler, Cumhurbaşkanlığı seçimi derken, sıra birlikte olacağımız 8 Eylül 2007 / İzmir Blog Toplantısına geldi. Listeyi duyurduk, bir iki zorunlu ayrılmanın yerine başka arkadaşlarımızın katılması ile yaklaşık 70 kişilik bir MB ailesi bir arada olacağız. Bazı hatırlatmaları yapmakta fayda var.

- Toplantı yeri ve zamanı : Basmane meydanı, saat 11.00 (Saat 11:00 e kadar zamanınızı en iyi şekilde değerlendiriniz.)

- Otobüsümüz ile Basmane’den başlayan gezimiz Kordon boyu-Konak-Mustafa Kemal sahil bulvarı-Üçkuyular-Çevre yolu – Buca Gölet alanınma varmakla 1. etap tamamlanacaktır. Burada 30 dakika mola vereceğiz.

- İkinci etap, Çevre yolu – Bornova- Karşıyaka tünelleri- Girne Bulvarı- Karşıyaka (Nikah sarayı önü)’da bitecektir. Burası lokma döktürtüp sizlere ikram edilecek yer olup sahilimiz güzel görüntüler alabileceğiniz ender yerlerden biridir.

- Saat 14:00 te (15:00 de olabilir, Karşıyaka’yı çok sevip, ayrılamayabiliriz), Bostanlı iskelesinden arabalı vapurla Üçkuyular’a geçeceğiz. Yaklaşık 30-35 dakikalık sürecek yolculukta da güzel görüntüler alabilirsiniz.Üçkuyular’a varmakla 3. etap da tamamlanmış olacaktır.

- Üçkuyular’dan Narlıdere Sahil Evleri güzergahını izleyen son etapla, İzmir’i kısa da olsa tanıtmaya yönelik gezimiz Güzelbahçe’deki Güzel Gah restoranda sona erecektir.

Güzel Gah’da “Hoş Geldiniz” kokteyli ile karşılanacaksınız.

Yemek saati 19:30 olup bu süreyi hazırladığımız etkinliklerle (şiir-şarkı-türkü-karaoke vb.), çevre ile ilgilenmekle, çamlar arasında ya da bahçe de sohbet etmekle geçirebiliriz. Ancak grup vakti sahilde olmanızda yarar var.

Saat 24:00 ye kadar sürecek birlikteliğimizde canlı müzik eşliğinde eğleneceğiz. Geceyi bizimle paylaşacak olan bazı sürpriz konuklarımız da olabilir.

İzmir dışına aynı gece dönecek arkadaşlarımız için Pamukkale Turizm’in servis aracı otogara kadar götürecektir. Aynı gece dönecek olanlar mümkünse 01.00 otobüsleri ile dönüş yapsınlar ki bizlerden erken ayrılmasınlar..

Diğer konuklarımız: Güzelbahçe yönünden gelen minibüsler Üçkuyular’a kadar, otobüsler ise Konak’a kadar ulaşmanıza yardımcı olur.

Kendi araçları ile gelecek konuklarımız olursa, gerek Gölet, gerekse Karşıyaka Nikah sarayı ve Güzelbahçe Güzel Gah restoranda park etme kolaylığı bulunmaktadır.

Katılım payı için ödemelerinizi İzmir’e geldiğiniz zaman bana, Pelin Kalyoncu ve Sevim Özkan’a da yapabilirsiniz.

Bunların dışında sormak istediğiniz konuları yorum yazarak ya da mesajla iletebilirsiniz.

Görüşmek üzere,

Resim : Narlıdere Sahil Evleri’nde 2002 yılında çekilmiştir.

www.fotograf.web.tr/gel.php?f=12798

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

kaleme aldığımda, 09 Eylül 2007 sabah saat 02:42 idi. Hadi iLYAS Bey, neler yaptınız bugün merak ediyoruz :)

Baver Ergun 
 09.09.2007 2:45
 

İlyas Bey, sizler çok saygıdeğer abim. Ne kadar çok istiyordum bu toplantıya gelmek ama ne yazık ki ortada alınan bir karar neticesinde size ulaşıp ismimi sildirmiştim. Tekrar size ulaşıp bu kararımdan vazgeçtiğimi söleyemezdim artık. Bunun üzere ben 4 Eylül Salı günü eşimin ailesinin bulunduğu köye bisikletimle gidiyorum ve 11 Eylül Salı günü yine bisikletimle geri döneceğim. Esasında o kdar da uzak bir yere de gitmiyorum. İnanın o gün aklım sizde bedenim köyde olacak. Size ve orada ki arkadaşlara iyi eğlenceler diliyorum.

Ahmet Üstündağ 
 03.09.2007 22:58
 

ne kadar emek harcadıgınızı biliyorum ve çok güzel bir buluşma olacağı konusunda da şüphem yok, teşekkürler ilyas bey..

erol aslan 
 02.09.2007 21:06
 

soracak birşey kalmamış artık. gelip de görmek ve yaşamak kalmış :))

beenmaya 
 30.08.2007 19:41
Cevap :
Resim sizler gelince tamamlanacak. Tek eksiğimiz şimdilik o. Görüşmek üzere, sevgilerimle..  31.08.2007 10:49
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 240
Toplam yorum
: 1731
Toplam mesaj
: 236
Ort. okunma sayısı
: 2456
Kayıt tarihi
: 13.04.07
 
 

6 Mayıs, bir Hıdırellez günü "Merhaba dünya" demişim. Geçen elli küsur yıl. Bir şarkı vardır Osma..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster