Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
 

Sabiha Rana Melekler Yüreğinizden Öpsün

http://blog.milliyet.com.tr/sabiharana

29 Mayıs '08

 
Kategori
Gündelik Yaşam
Okunma Sayısı
44482
 

Partner Turkey / Kocasını Aldatan Bayanlar

Partner Turkey / Kocasını Aldatan Bayanlar
 

Fotoğraf mı? Milliyet'ten çaldım. :(


Partnerlerini Arıyorlar Sen Olmak İster misin?

Evet. Çok doğru okudunuz. Aynen öyle ''PartnerTurkey'' Kocasını Aldatan Bayanlar yazıyor. Ve de üstüne üstelik bir de sende ister misin? Diye soruyorlar..

**İşte aldatan kadınların listesi**

Bu yazı benim sonum olabilir..
Hakkı?
Sana söylüyorum!
Hakkını helal et ?
Bana kötü kötü vede öyle gıcık gıcık bakmayın.. Eee ya ne yapsaydım yani?
Kusura bakmayın kızlar.
Her şeyin bir sonu vardır..
Banane banane
Bütün suç kocalarınızın!!!
Döküyorum taşları, hazır mısınız beyler bayanlar?

Hangi kadınlar aldatır? Hangi durumlarda ki kadınlar aldatmaya eğilimli olurlar?

-Demek ki ailen baskı yaptı ve seni gönülsüz olarak evlendirdiler öyle mi Ayşe? Sen bu kocanı bal gibi aldatabilirsin bacım..

-Fatma'cığım seni anlıyorum. Çok kalabalık bir aileye gelin gitmişsin.. Ve bu ortamda eşinle istediğin gibi, yeterince baş başa kalamıyorsunuz durum böyle olunca da birlikte istediğiniz fantezileri yaşamıyorsunuz.. Birbirinizi seviyorsunuz ama maalesef arzu ettiğiniz gibi sevişemeyen bir çiftsiniz..Doğru anlamışım değil mi? Sende kocanı aldatabilirsin Fatma'cığım hiç sorun değil...

-Anlamaz mıyım Serpil'ciğim? Eşin senden daha pasif, güvensiz ve sorumluluk almayı sevmiyor.. Sen böyle bir adamla evlisin.. Allah sana sabır versin.. Tabi ki bu herife saygı duyamazsın. Evet. Sende kocanı aldatabilirsin...

-Aslında kocan seni dövmüyor, fakat aşağılıyor ve sık sık da fiziksel şiddet uyguluyor öyle mi Canan'cığım? Vah kardeşim vahh. Jet hızıyla kocanı boynuzlayabilirsin..

-Anlıyorum Mukadder'ciğim, senin istediğin, beklediğin, sevgiyi saygıyı ilgiyi göstermediği gibi, seninki bir de utanmadan sıkılmadan her özel gününüzü de unutuyor öyle mi? Vay adi herif.. Affedilecek gibi değil.. Çok bile sabır etmişsin sen bu cacığa.. Hiç durma ve tez elden senin bu kılçığı aldatmaya başla kardeşim..

-Ne kadar çok haklısın! Senin bu durumunda binlerce kadın var.. Sen iyi bile dayanmışsın Gülseren'ciğim.. Haklı olduğun halde seni dışlayıp, ailesinin yanında birde utanmadan yerden yere vuruyor öyle mi senin o aşağılık kocan, arkasından da itin poposuna alışverişe gönderiyor? Üstüne ilaveten de senden evvel ailem gelir, kusura bakma, istediğin zaman ailenin evine gidebilirsin işte kapı mı diyor? Kızım bu adam ciddi sopalık, ehh madem ki dövecek gücün yok. Aldat kızım sende bu çam yarmasını..

-Ne dedin sen? Eşin olacak o hırbo, seni aldatıyormuş ha.. Vay namussuz herif. Bak Ayten'ciğim, bu adam seni kaç kadınla aldatmış? Üç mü? Sen altı kişiyle aldatmalısın bu terbiyesizi.. İnat değil mi billahi de boşanmam bundan sürüm sürüm Sürünsün dursun allan ayısı.. (Bu arada kanun değişti tabi)

-Belkıs'çığım inan ki yeni öğreniyorum.. Demek senin bu kocan her gece içiyor ve aklına estiğinde de başka bağımlılık yapıcı maddeler mi kullanıyor utanmaz şey... Kumarda var.. Karı da kız da birde her akşam kahveye gidiyor.. ''Ohhh ne ala, gelsene akşama bize Mualla.'' Senin bu kocan var ya hem sopalık hem meşelik, arkasından da kızılcık sopasını hak ediyor.. Sana bu yaptıkları yetmiyormuş gibi, gece yarısı eve geldiğinde seni kıskandığı için dövüyor ha? Sen bu davarı çok mu aradın? Çok severek evlendiniz öyle mi? Seni sevdiği için mi dövüyormuş? Bak sen şu işe.. Sonra da gel sarıl bana Belkıs mı diyor? Hiç sormadın mı sen ona, onun annesi güzel miymiş? Bak canım, artık böyle kocaları aldatmak mübahmış, üstüne çokça sevap, birde cennet köşkü vaat ediyor muş yaradan kadın kullarına.. Evet doğru ben yalancıyım canımın içi, var mı diyeceğin?

-Senin erkeğin uzun bir süredir Almanya'da ee sonra? Askerlik için Türkiye'ye geldi ve iki yılda öyle ayrı kaldınız.. Askerden geldikten altı ay sonra da Libya'ya çalışmaya gitti.. Sekiz senedir o orada sen buradasın öyle mi? Ve siz 15 yıllık evlisiniz ve gül gibi de geçiniyor muşsunuz diye, kocan senden ayrılmak istemiyor demek ki hıı? Adam haklı kızım.. Bak yüzünü görmüyor ki bıksın senden ve evliliğinden.. Hiç düşünmemiştim böyle mutlu bir beraberlik.. Bu tip evlilikleri bence uzman tavsiyesi diye önermeliyiz toplumumuza.. Bana bak kızım, sen iyimisin? Kocanın nasıl bişi olduğunu hatırlıyor musun? Bence sen hala bir şeyler hatırlayabiliyorsan, gençliğin elden gitmeden yaşamana bak.. Bu herif aldatılmayı zaten doğuştan hak ediyor..

-Zarife'ciğim, sen ne dediğinin farkında mısın? Erkeğin başka kadınlara ilgi-sevgi-alaka gösteriyor sana gelince de ne pas veriyor nede tık diyor öylemi? Bak kızım bu herifin her öğün yemeğine şapı dayıyorsun, sonrada canın kimi istiyorsa onunla yatıyorsun. Tamam mı canım?

-E çüş ama. Bak Zehra'cığım bütün mahalle seni bilir severiz.. Huyunla suyunla elin yüzünle tertemiz bir hatunsun.. Senin bu kokarca kılıklı kocan banyo yapmıyor, dişlerini fırçalamıyor, ter desen derisine işlemiş, tırnakları kir pis içinde, ayakları kokuyor, burnunu karıştırıyor, aksırıyor tıksırıyor tükürüyor. Bence bu adama Büyükşehir Belediyesinin temizlik kadrosu bile dayanamaz.. Giyiminede hiç özen göstermiyor.. Sorsana sen ona, neden bir çöp konteynırıyla evlenmemiş? Kızım Zehra sana diyorum! Elini yüzünü ağzını bir güzel yıka, giyin çık! İstediğin ve canının çektiği ilk erkekle yat! Bu adam aldatılır.. Billahi de tallahi de aldatılır.. Bak en son ne diyorum sana kimseye çaktırma ama giderken, senin bu çöp herifi, bir güzel kezzaba yatır bacım.. Sen dönünceye kadar, kirden pastan öyle bir arınır ki onun bir mikropçuğu kalmaz inşallah Allah'ın izniyle. Eve geldiğinde de akşam ezanıyla yatsı arası helvasını yap! Ye!

Milliyetten bir haber ''pis kokan kocasını boşayan kadın''
'Pis kokan' kocasını boşamayı başardı / Yaşam / Milliyet İnternet

-Ne de güzel anlatıyorsun Neşe'ciğim, senin zevk timsali kocan, bir güzel seninle cinselliğini yaşıyor, zevkini sefanı sürüyor, işi bitince de dönüyor çıkını ve horrr horrr makaraları çekiyor öyle mi? Sana da bir arzun var mıdır karıcığım demiyor? Bencil hayvan ne olacak.. Ne gezer bu adam da romantizm aşk vs. çırpınışları.. Boşan diyeceğim sana, ekonomik özgürlüğün yok! Aldat gitsin anacığım bu zübüğü, ölmeden sende keyfine bak...

-Seni baskı altında tutuyor ve öte yandan da kendisi maddi manevi kıral takılıp, sudan seller gibi, harcıyor, yiyor içiyor geziyor demek ki ohh ne ala böyle memleket gibi karı... Çok sorumsuz yaratık senin şu kocan.. Kimse söylemedi mi sana? Sen müdürlüğe yükseldiğin ve daha fazla kazandığın halde o senin sadece altında çalışıyor ve de patron oymuş gibi hayat sürüyor.. Vay canına yandımını.. Bence demiyorum! Sence! Bu adam, AL DA TIL MA LIIII

-Ne diyorsun Leyla'cığım? Sizin işyerindeki hanım arkadaşlarının hepsi mi aldatıyor kocalarını? E seninde buna hakkın var artık o zaman.. Daha ne duruyorsun ki?

-Görmeyeli ruhsal yönden çok çökmüşsün Sema'cığım.. Depresyon desen diz boyu, panik atak dişin tırnağın olmuş adeta, kişilik bozukluğu da başlamış sende anladığım kadarıyla.. Sen ne yaptığının farkına varamazsın artık canım.. Bir gün mutlaka ama mutlaka, acı ama gerçek, sen kocanı aldatırsın canım.

-İnanmıyorum yaaa çok üzüldüm.. Beyin tümörü, derken bazı fiziksel ve hormonal hastalıklar tespit edildi sende öyle mi Asiye'ciğim? Bir yerde okumuştum bu tip rahatsızlıkları olan hanımlarda ayrıca aşırı östrojen hormonu salgılayan tümörler vs. durumlar da söz konusuysa, normal düşünemeyip ayrıca eşine tahammül edemeyip ya eşinden ayrılırmış ya da aldatırlarmış eşlerini..

-Sen şimdi gençliğinde karşı cinsle hiç flört etmedin mi öyle mi İnci'ciğim? İlk Mustafa'yı tanıdın ve arkasından da onunla hemen evlendiniz.. Üzülerek söyleyeyim ki çok duydum bu tür evliliklerde kadınlar mutlaka aldatırmış eşlerini... Demek ki sende aldacaksın Mustafa'yı çaren yok!

-Cinsel açıdan tatminsizlik mi yaşıyorsun Derya'cığım? Hiç öyle birine benzemiyorsun be güzelim.. Anlaşıldı senin bu kocan, her gece geç geliyor ve sonrada uyku tulumu gibi uyuyor mübarek.. Nasıl biliyorum ama? Şart diyorum şart! Ne mi? Senin bu kocayı aldatman. Çünkü, kriterler öyle gösteriyor güzelim..

-Hep duyarım Asuman'cığım, kimin eşi aşırı kıskanç ve baskı altına alıyorsa karısını, o herif mutlaka ama mutlaka boynuzlanırmış.. Öyle diyorlar bacım, şartmış bu!

Ben nereden mi biliyorum?
Estağfurullah güzelim, hangi kocalar aldatılırmış, hangi kadınlar ne gibi durumlarda eşlerini aldatırlarmış evlilik müessesiyle ilgili uzmanların araştırmalarını cahilliğimle takip ettim, okudum ve öğrendim..

Haa öğrendim de iyi mi oldu, ben nasıl bilebilirim ki onu da bana siz söyleyiniz şekerim ???

Kim kocasını ve karısı aldatırsa ağzından ve bunundan yılan çıkar inşallah..Diyorum! Çünkü;Rahmetli nineciğim sağ olsaydı oda öyle söylerdi..

Karar mekanizması aklınız ve yüreğiniz kızlar benden bu kadar. Valla daha ne diyeyim ki ''Melekler yüreğinizden öpsün''

Sabiha Rana

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Fazla kurcalamayın derin mevzular bunlar ve bence çok kişinin haddini aşar

cennetışığı 
 30.05.2008 19:55
Cevap :
Selam efendim.. Siz öyle diyorsanız.. Yorum için teşekkürler.  30.05.2008 22:52
 

Allah (cc) kadına öyle bir "kimya" vermiş ki, hiç bir suretle aldatmaz. Sevmeyen kadın da genelde aldatmaz, aldatırsa da var olan ilişkiyi bitirdim demektir ve herhangi bir bahane ile en kısa zamanda bitirir, Finitto. Kadınalar hiç bir şekilde aldatıp ertesi gün hiç bir şey olmamış gibi davranamaz, istese yapamaz, bu konuda erkekler gibi kaşar değil yani. Sorunuza gelince yorum yapmaya gerek kalmadı, yeterince kaşınan, pardon tıklayan oldu sanırım:) Saygılar.

Hakkani 
 29.05.2008 19:06
Cevap :
Sayın Hakkani Bey, Nazik cevabınıza teşekkür ediyorum.. Sayın Hirac'da haklı olarak fotoğraf konusunu değerlendirmiş yorumunda. Olur ya yarın öbür gün yine ana sayfada yer alır ve okunur(tıklanır) bu blog, iyisi mi ben fotoğrafı değiştireyim de benden bilmesinler.. Ben sizin bana olan eleştirilerinize her zaman inanıyor ve güveniyorum.. Teşekkür ederim. Saygılarımla..  29.05.2008 23:12
 

Sayın Rana, Böyle bir resimle, kişisel olduğunu düşündüğüm bir durumu bu sayfalarda paylaşmak istemenizdeki maksadı çözümleyemiyorum. Gördüğüm kadarıyla iyi bir rayting oluşmuş. Maksat bu ise başarılarınızın devamını dilerim... Sevgiler,

can HasYürek 
 29.05.2008 17:55
Cevap :
Sayın Hirac, Sayın Hakkani Beyede dediğim gibi, sizin fotoğrafla ilgili haklı eleştirinize katılıyor ve saygıyla karşılıyorum.. Teşekkür ederim. Ben yine ne demek istediğimi anlatamadığımı anlıyorum. :( Saygılarımla efendim..  29.05.2008 23:17
 

Zaten sizin yüzünüzden buralara gelmedik mi, ne güzel oturuyorduk orada, cennette. Bu saatten sonra aldatsanız ne olur, civata :) Bizi, erkekleri bekleyen 2 sondan biri vardır; Ya Chennem ateşi ya da Cennet ve Hüriyeleri, ikisinde de siz yoksunuz. Şaka bir yana aldatmak kötü bir şey, karşında ki insandan ziyade kendini aldatırsın, bu da klişe şekli :) Hiç bir zaman da kim ne derse desin izleri silinmez. Kaldı ki aldatan inançlı biriyse bilir; Hesabını erkek değil o verecek, burada değil tabii. İnanmıyorsa da ben inanıyor ve diyorum ki; Allah aldatanı bildiği gibi yapsın. Bak beni yine uyku tutmadı, bu yazından sonra da sabahlarım herhalde. Saygılar.

Hakkani 
 29.05.2008 2:41
Cevap :
Sayın Hakkani Bey, Kendimce, cahilliğimle banada bir şeyler ters geliyor ve bende bu ters gelen şeylere yine kendimce cevap vermeye kalkışıyorum.. Bu blogum gibi! Acaba size açık kalplilikle bir soru sorsam affınıza sığınarak. Bu yazım bu konuyu daha çok kaşır mı efendim? Aldatanlar Allah'ından bulsun diyorum ve değer verdiğim yorumunuz için teşekkür ediyorum.. Saygılarımla efendim..  29.05.2008 10:54
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 2099
Toplam yorum
: 5355
Toplam mesaj
: 722
Ort. okunma sayısı
: 4457
Kayıt tarihi
: 26.10.06
 
 

Gazeteci - Yazar (NLP Uzmanı - İlişki ve Yaşam Koçu) Yaşarken dünyayı dolaşmayı, topraktan güneşe..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster