Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Aşk kendinde olandır, ama dışarda aranır hep ne yazık ki !

"Aşk Kişinin kendinde olandır" demişsiniz peki Aşkın doğasında neden acı ve gözyaşı var ? Bu kaotik durumdan nasıl kurtulabilir insan ? Aşk olmadan da yaşayabilir mi insan ? Son sorum ise Aşka Aşık bir insandan , duygusuz, bir karaktere geçişi nasıl olur ?

04 Ekim 2010 12:49
Müşteri temsilciliği

4.5 yıl müşteri hizmetlerinin hemen hemen her departmanında çalıştım,Müşteri temsilcisi olmak daha zor bence müşteriyi çileden çıkartan IVR uzun olması sakin bir müşteri IVR da 5dk beklediğinde sinir küpü haline gelebilmektedir, ayrıca tecrübe ile sabittir.

24 Eylül 2010 17:36
İki (!) büyük adam...

Son paragrafın gerçekten çok çok etkiliyici tebrık ederım tamamen benim görüşlerimle aynı Belki Farkında  olanlar vardır son paragrafın günümüz gençliğine vebu günkü Büyüklerimize adeta ders olmalı Kaba bir tarif ile  kapak olmalı . Güzel yazın için teşekkür ederim bu yolda  yalnız olmadığımı bilmek bana heyecan veriyor :) Smavi

19 Eylül 2007 20:33
Neden her insanın sesi farklı?

Farklı Bır yazı Olmus Okumak Gerçekten Eğlenceli idi bu arada Aramıza Hoş Geldin Bende Yeniyim aslında ama Olsun bu arada nerelisin ?

19 Eylül 2007 19:36
Canımı sıkanlar...

Merhaba yazdıkların gerçekten çok güzeldi TSK Terörle mücadelede tek başına  bırakılıyor bu hak değil terörle mücadele sadece askerle olmaz güçlü devlet politikaları izlemek gerekiyor, Benim anladığım Batılılaşma Bilim Teknik, Modernlık anlamında Batılılasmayı ısterım, özenti OLmayı Emperyalizmi değil yalnız Bizim Halkımız Batılılasmayı Yalnış anladı Bır cok şeyi olduğu gibi Maıl adresın Var ıse sana bır yazı gondermek Isterım ???

13 Eylül 2007 18:45
Giden'e...

Sanırım Karadenizli olduğumdan olsa gerek denizi olmayan bir kentte yaşayabilceğimi inanmıyorum ruhumu dinlendirdiğim sırrımı paylaştığım bir dostumdur deniz ,sevdiğim kıza onusevdiğimi söyleyemezken sadece ona söylemişimdir.Bu güzel yazı İçin teşekkür ederim sana

12 Eylül 2007 00:58
Toplam blog
: 4
Toplam yorum
: 1
Toplam mesaj
: 5
Ort. okunma sayısı
: 245
Kayıt tarihi
: 11.09.07
 
 

Merhaba Ben Samet Mavi 20 yaşındayım öğrenciyim dış politika siyaset ile ilgileniyorum. Ülkemin ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster