Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Demek ki oluyormuş

Takip etmesem de adını duydum.Amaç reyting dedikleri -çok kişinin izlemesi(!)-her yol mübah kriteri olunca, haliyle olması gereken yerde ,olması gereken eserleri görmek mümkün olmuyor...Eserin şu ve ya bu amaçla da olsa uluslararası bir etkinlikte ödüle değer bulunması sevindirici...Bilgilendirme ve paylaşım için teşekkürler...Nicelerine...

26 Nisan 2010 12:23
Gözlerimi Astım Kapıya

Tebrik ederim,güzel bir sesleniş;içten ve duygu yüklü...bu arada bir de şiirin resmi yok:)

15 Kasım 2009 12:05
Hazanıdır ömrün artık

İlk şiir ve ilk adım aramıza...Hoş geldiniz. İlk şiire hazanla başlamak niye daha baharı tükenmeden ömrün hazana düşmek? Sade ve akıcı olmuş elinize yüreğinize sağlık..

15 Kasım 2009 01:35
Ağladığımı kimseye söyleme anne

Ağlamak da olmazsa derimiz çatlar kafesin dürtmesinden...Ölümle de olmalı, yeni gelmeler de...Zamanlı ve yerli yerindeyse gülmeler,zamansıza göz yaşı dökmeler...Hemşehrim yüreğine sağlık...Tanımaktan mutlu oldum seni..

25 Ekim 2009 23:15
Yaptım! Ben de blog önerdim

Güzelin,iyinin ve başarının ne tezahürat ne de arkadaşınızın deyimiyle borazana ihtiyacı yoktur. Yorumla tanıdım yazılarınızı;yazılardan yolculukla da sizi:) Tebrikler...Yazı doğurganlığı zengin kadınımız az malesef...Bizimkiler doğurmaya devam,durmak yok yola devam modunda...Yazı ve konu doğurganlığınızı kıskandım valla...Tebrik ederim...Borazana gerek duymayan "ablam" diyerek son noktam...

25 Ekim 2009 22:42
Kardeşimin "Key'i..."

memur...çok ezilmiş bir sözcük;emredilmiş,emir kulu...verirse alır,vermezse bakakalır...sistem kuruşun günlük faizini kovalar ama memurun yılları aşan faizine özel kanunla sünger çeker..umut etmek güzel,hep diri kalsın umutlar,key olsun olmasın biz hep key fimizle kalalım...sevgiyle kalın.

08 Eylül 2009 00:07
Sıkıntının yaşı kaç-2

merhaba,şiir yorumlarınız için tşk.ederim. Haklı sayılırsınız.malesef cilvesi hayatın. bu arada deneme yazınızı serbest şiir formatında düzenleyin yeniden,şiirin,z olsun.:)) ŞİİRE DAHA YAKIN.MUTLU VE İLHAM DOLU SAATLERDE KALIN.

02 Eylül 2009 11:13
Ateşböcekleri ve aşk

Şiir yzmak her ne olursa olsaun ve nasıl olursa olsun güzel meziyet ve iş.Mısraları bölerek alt alta daha bir ahenk katacaksın şiirlerine inan...Yazmaya devam arkadaşım;tebrikler hayal gücün ve renklerin canlılığı güzel örülmüş.

30 Ağustos 2009 13:31
Barak' ın itirafı

SELAM.SANIRIM BARAK SOYADINI YANL KULLANMIŞSINZ.

19 Aralık 2008 15:53
Dünya Sahnesindeki Oyuncular...

Tesadüfen gördüm sizin şiiri ve sayfanızı tanıma imkanı buldum.Dolu dolu...Bir meslektaşıma denk geldiğim için mutluyum , en azından beni eleştirecek arada yanlışlarımı söyleyecek birilerinin olduğunu bilirim. Çünkü bol keseden ve yeri geniş misali herkes yazıyor burda, ne sanat kaygısı ne yazım kuralı takan var...Yazı ve şiirlerinizin devamı dileğiyle saygılar sunarım...

18 Ekim 2008 00:20
Toplam blog
: 45
Toplam yorum
: 61
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 757
Kayıt tarihi
: 13.09.07
 
 

Yazmak bir yetenek işinden çok,duygu işi olmalı. Arada yazdığım oldu ama öylesine...Yıllar sonra ba..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster