Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Milletvekili maaş ve ayrıcalıkları Avrupa'yı solladı.

Zaten vekillerimiz Avrupalı. Biz asiller Afrikalıyız.

01 Ocak 2012 01:05
BOP’un amacı…

Sayın Nusret Kepapcı, Yazınızı okudum. Güzel ama unuttuğunuz bir şey var. Bizimkiler Batının Demokrasi havariliğine uyarak komşularımızla sıfır sorun dış politika diyerek korkarım hepsini sonunda bize düşman edecekler. Çünkü İsrail'e karşı Arapların yanında görünüp dostluklarını kazanıp sonra batının yanında yer alarak size demokrasi, özgürlük getiriyoruz diyerek hepsinin soyulup soğana çevrilmesi korkarım sonunda bizim gözlerimizi yaşartacak. Batılılar bu bölgenin tüm yer altı, yer üstü ve hazinelerindeki tüm banka hesaplarına el koyup sömürüp rahatına bakarken bizi de en yakın komşularımzızla hiç bitip tükenmeyecek düşman edecekler. Tabiki bu arada bizi de parçalayıp bölmezlerse. Yani biz BOP eş başkanı olarak dimyattaki pirince giderken evdeki bulgurdan da olacağız gibime geliyor. Allah sonumuzu hayır etsin.

01 Eylül 2011 19:49
Var mı?

Filiz hanım, tebrikler çok güzel. ALLAH İKİ BAŞ YARATMIŞTIR. BİRİNİ OKUYUP ADAM OLSUN DİYE MEKTEBE, BİRİNİ DE PİŞİP AŞ OLSUN DİYE FIRINA VERİRİZ. Cahit KARAÇ DÜŞÜNMEYEN AKIL, EŞEKTE DE VAR. Cahit KARAÇ Düşüncesi varsa insan. Yoksa, görüntüde insan. Akledip düşünmüyorsa, Yok, eşekten farkı, Olsa da insan. Cahit KARAÇ

21 Ağustos 2011 01:18
Ruhlu

Filiz Hanım, başlık çok güzel. Çünkü insanların ruhsuz olanları da var. AKILSIZ BAŞ MEZAR TAŞINA BENZER, HER İKİSİ DE BOŞ BEDENİ BEKLER. BİRİNDE AKIL, BİRİNDE DE RUH YOKTUR. Cahit KARAÇ

21 Ağustos 2011 01:09
Kimler kazanacak

Fevzi Bey; aklına, beynine , yüreğine sağlık. Güzel bir yazı. Akıllılar (için zaman içinde) tarih yürür.. Aptallar için tarih tekerrür eder. Selam, sevgi ve saygılar.

04 Ocak 2011 09:39
Uzun Dede

Fevzi kardeşim, gerçekten çok ibretlik bir öykü. Çok da güzel yazmışsın. Kaderin güzel olsun. Yüreğin dert görmesin. Sevgiler.

30 Kasım 2010 09:22
Tanıdığım Aleviler

Evet Fevzi Bey, yüreğine sağlık. Konuyu çok güzel dile getirmişsin. Bu ülkede bu durumda kimin neye hizmet ettiği belli değil. Bazan hak talep edenlerin bir çoğu kullanıldığı için ne istediklerini bilmiyorlar. Elbette koca bir toplum. Biir çok haklı talepleri olabilir. Ama kovana çomak sokmanın da alemi yok. Tebrikler.

13 Ekim 2010 09:16
Ömür dediğin

Fevzi Bey, sen artık büyük bir edip, büyük bir yazar oldun. Konuların seçiminde uzman oldun. Harika yazmışsın. Yüreüine sağlık. Çok hoşuma gitti. Zevkle okudum. Devamını bekliiyoruz. sevgi ve saygılar.

07 Ekim 2010 09:19
Şeytanların bağlı olduğu ayda

Fevzi Bey, Öyle güzel bir yazı yazmışsın ki, yereğine sağlık. Yüreğimi soğuttun. Çok sağ ol. Tebrikler.

21 Ağustos 2010 16:52
Tek Sivri Sinek

Fevzi bey, gerçekten çok güzel bir yazı yazmışsın. Seni yürekten kutluyorum. Saygılar.

02 Haziran 2010 13:19
Toplam blog
: 322
Toplam yorum
: 102
Toplam mesaj
: 32
Ort. okunma sayısı
: 994
Kayıt tarihi
: 08.03.08
 
 

1953 Elbistan doğumluyum. Lise mezunuyum. Kamuda çalışıyorum. Evliyim ve iki çocuk babasıyım. Ken..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster