Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Single farkı

Seyran Hanım, Benim oğlan büyüdüğü için, aynı sorunun ekonomik boyutu ben de yaşamaya başladım. Gerçekten insanın çok gücüne gidiyor. Yine önemli bir sosyal olayı, yine çarpıcı bir üslupla ele alınmışsınız yazınızda; ellerinize sağlık diyorum. Sevgiyle kalın.

07 Nisan 2011 10:33
10 numara yıl

Seyran Hanım, Umudunuzla özdeş güzel yarınlarda, nice yeni yıllara erişmenizi dilerim... Bir de 10 numarayı siz kapmışsınız, 11 numarayı da ben alayım bari. Ne me lazım bu kalabalıkta elimizde kala kala 100 numara kalır; ondan sonra "100 numara insanım!" de bakalım nasıl diyeceksen? :))

22 Aralık 2009 13:47
15 Kasım Pazar kahvaltısı

Anılarımızda yer tutacak böyle bir günü organize ettiğiniz için öncelikle size, sonra Sevgili Sema'ya teşekkür ederim.Ayrıca tüm katılımcılara da hoş sohbetleri için teşekkürlerimi sunarım. Sevgiyle kalın.

16 Kasım 2009 13:29
Paşalimanı Cafe'de Bir İstanbul günü...

Anılarımızda ilk sıralarda yer alacak hoş bir gün yaşadık. Sıcacık dost sohbetine, boğazın nefis manzarası da eşlik etti.Sevgili Sema öncelikle sana ve Sevgili Esma'ya ve tüm katılan arkadaşlara teşekkür ediyorum. Sevgiyle kalın.

16 Kasım 2009 13:14
13 Eylül...

Benim güzel yürekli arkadaşım, yazında Türkçe, İngilizce bütün doğum günü dileklerini yazmışsın, bende birşey bulamadım "Nice hapy yıllara" diye birşey yazdım başlığa; kabul edersen tabii. Etmezsen, "İyi ki varsın, dünyayla düz hep var ol emi!" diye bir slogan da kenarda hazır bekliyor. Bir de, "Sevgiyle kal oldu mu?" demek te istiyorum. Dileklerimi kabul etsen de etmesen de her şey gönlünce olsun!

14 Eylül 2009 14:23
Ben (eline, beline, diline hakim) Alevi bir kadınım

Yemek tariflerin gibi çok lezzetli bir yazı olmuş.Ama ne demişler altının kıymetini sarraflar bilir diye.Çok kişinin anlayacağı, anlamaya çalışacağı bir yazı değil.Önce insan demeyen anlayamaz bu yazıyı.Düşüncelerine aynen katılıyorum.Ellerine sağlık.Selamlar, sevgiler.

12 Ocak 2009 20:55
Bana öyle bir masal anlatın ki...

Savaşların bitmesi, gerçekleşmeyecek bir hayal gibi geliyor. Tamam savaşlar bitmiyorsa bitmesin ama, çocuklar öldürülmesin.Ustanın dediği gibi, şeker de yiyebilsinler. Ellerinize sağlık, güzeldi. Sevgiyle kalın.

12 Ocak 2009 10:32
Buzdan Kalp...

Her kes için böyle şeyler yazılmaz. Bir masal gibi geçip giden hayatta, benim ardımdan da böyle güzel şeyler yazılacaksa, hayatla imtihanım bitmiş demektir, bu gün ölümle yüzleşmeye razı gelebilir o zaman. Ellerine yüreğine sağlık, güzeldi.Sevgiyle ve sevdiklerinle kal.

12 Ocak 2009 10:26
Ressam, köpek ve kadın!.. (2. Bölüm)

Ressam olmadığım için, hikayenin sonunu doğru tahmin edemedim.Demek ki neymiş; resim görülmeden ressama ödeme yapılmazmış.Sonra ne olurmuş; diyelim fareleri sevmiyorsun ve bunu ağzından kaçırdın, portreni çizdirdiğini zannederken, omuzunun üzerinde gezinen fareli bir resim ile karşılaşabilirmişsin.Ne bileyim muhasebeciyim ya, olayın parasal boyutuna değineyim dedim.İnsani boyutunu ressama bırakıyorum. :)) Sevgiyle kalın.

08 Ocak 2009 12:17
Benim babam "Fikir Hasan"

Koparttınız beni vallahi...Allah ona ve sizlere uzun ömürler versin.Ben de "50 kuruşluk servet" isimli yazımda babamı anlatmıştım biraz.Onlar için neler yazsak azdır.Ellerinize, yüreğinize sağlık.Sevgi ve saygılar.

06 Ocak 2009 11:53
Toplam blog
: 36
Toplam yorum
: 89
Toplam mesaj
: 11
Ort. okunma sayısı
: 1097
Kayıt tarihi
: 21.09.07
 
 

İstanbul'da 1967 yılında doğdum. Askerlik harici bütün yıllarım bu şehirde geçti. İşletme mezunuyum,..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster