Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Öte

İnce bir sitem, jilet kesiği bir sızı var satırlarda. Ya da bana öyle geldi... "Bazen sözcükler ne sevmeye, ne yüklenen manaya" yetmese de, iyi ki varlar. Yoksa biz bu satırlardan nasıl haberdar olacaktık? Uzun bir aradan sonra hoş geldiniz.

16 Mart 2021 13:23
Dostlara Özlem...

Umarım hayal ettiğiniz gibi sağlıklı günler yakındır. Yoksa milletçe salgından olmasa da stresten öleceğiz. Sağlıklı ve huzurlu günlere...

02 Aralık 2020 15:59
DÜNYANIN TÜM KİTAPLARINA

Hoş geldiniz. Umarım burayı seversiniz. Eski hali çok daha iyiydi ama yine de birçok blog sitesinden hallice. Raci Hoca'yı ve elbette Cezmi'yi de bekliyoruz yazılarınızda. Kolay gelsin diyorum.

16 Ekim 2020 12:14
BÜYÜKŞEHİR'DE TEMPO

Etrafınıza pozitif enerji saçıyorsunuz... Bu zamanda hala sizin gibi harika düşünceli gençlerin olması ileriye dönük umutlarımı arttırıyor. Sevgiyle kalın.

29 Mayıs 2020 18:58
İÇSEL BİR YOLCULUK

Sevgili Sufi, ben de en çok babamı sevdim, biliyor musun? Ve sanırım aynı ortak paydada ve arayıştayız... Sevgiyle.

16 Mart 2020 13:52
'Öz'ne-Siz 'Sev'İşler

Sev'i üstüne söylenmiş her şeyi severim ben. Özellikle böylesine güzel cümleler kurulmuşsa. Keşke biraz daha yazsaydınız... Sevgiyle.

08 Şubat 2020 17:31
ŞAŞIRMAYACAĞIM

Sevnek böyle bir şey sevgili Sufi. Gideceğini, biteceğini bile bile, hata yapa yapa severiz... En büyük hata, kaybettiğinde, kendinde dolduramayacak kadar boşluk yaratacak bir sevgiyle sevmek zaten. Yazı size mi A.Batman'a mı aitti bilemedim. Ama güzeldi. Sevgiyle kalın.

16 Ocak 2020 12:23
İşte öyle

Sevgili Devrimce, bizler düştüğümüzde acıyan yerlerimizi kendimiz öpen bir nesiliz. Sanırım bunca naifliğimiz, kırılganlığımız da bu yüzden... Bu arada,size mesajla ulaşamadığım için buradan yazmak zorunda kaldım: yorumunuza verdiğim yanıt üç gündür onaylanmadı. Bilin istedim.

19 Aralık 2019 12:41
Yürekten Terk Edişler

Koşullu ya da koşulsuz aslında her türlü sevgi yoruyor, üzüyor, kırıyor, incitiyor... Peki hiç mi sevmeyeceğiz? Bu da mümkün değil. Ne yapacağız sevgili Nurcan? Elbette sevmeye devam edeceğiz. Ama hak edene hak ettiği kadar... Biz sanırım insanlara hak ettiklerinden çok değer verdiğimiz için hep yanılıyoruz. Bu da bizim iyi niyetimizden elbet. Biz buyuz, değişemeyiz... İçindeki çocuğun büyümesine izin vermeyenlerin ortak paydasıdır bu. Bizi biz yapan da, canımızı yakan da... Sevgiyle.

22 Kasım 2019 17:55
Yeniden Merhaba

Hoş geldin sevgili dostum, hoş geldin! Bir de Tülin'i ikna edebilsek...Herkesi boş ver, canın ne istiyorsa, nasıl istiyorsa öyle yaz. Elalemi düşünecek olursak kalem tutamayız.Bu saatten sonra kim ne demiş, neden demiş umurumda olmaz. Seni okumayı özledim, hadi bekliyorum...

03 Ekim 2019 17:38
Toplam blog
: 232
Toplam yorum
: 1831
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 2028
Kayıt tarihi
: 26.09.07
 
 

Burada yazarken kim olduğumuzun, ne olduğumuzun bir önemi olmadığını düşünüyorum. Önemli olan yaz..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster