Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Hayat bizimle oyun oynuyor.

herkesin mutlaka yaşayacağı şeylerden bahsetmişsiniz. kapılar sonuna kadar açıkken takılıp düşmek ne acı değil mi? hem de dümdüz bir bir yolda hiç pürüz yokken...herşeyin bir nedeni var. bazen sabretmeyi bilmek, bazen durmadan koşmak lazım sanırım...zaten ömür oldukça, gerçekleşmese de, hayallerin peşinden koşmak güzel değil mi?

09 Ocak 2010 00:34
Changeling, Oskar Ödülleri ve Heath Ledger

ben de bu filmi izleyen ve beğenenlerdenim...ben bu oscar ödüllerinin mantığına akıl sır erdiremiyorum zaten:) köstebek filmi ödül aldıktan sonra ben irtibatı kopardım oscarla...gerçektende güzel bir film changeling. bir annenin ne olursa olsun çocuğundan vazgeçmeyeceği ne güzel vurgulanmış.dil, din, ırk, mezhep ne olursa olsun anne annedir değil mi?

14 Eylül 2009 00:43
Yurdumuzu yurttaşlarımızla birlikte sevebilir miyiz?

teröristlerin ailelerinin nasıl avunacağı sanırım en son düşüneceğimiz şey olmalı Hakkı Bey.Burası Türkiye Cumhuriyeti ve hepimiz bu toprakların ekmeğini yiyoruz ve bu toprakları korumak için sıcak yatağınadan ana kucağından ayrılan çocuklarımızı katleden ve ekmek yediği toprağa ihanet eden insanları düşünmek gibi bir lükse sahip olduğumuzu sanmıyorum.Devletin otoritesindeki boşluklar doğuda yaşayan insanları pek çok konuda eksiklikler yaşamasına neden olsa da bu eline silah alıp insanları katletme hakkını kimseye vermez diye düşünüyorum.Saygılar.

10 Ekim 2008 00:19
The Other Boleyn Girl

Bu filmin çok başarılı olduğunu duyduktan sonra izleyip büyük bir hayal kırıklığı yaşadım.Filmin sonunda olumlu tek bir düşüncem yok maalesef.Tamamen zaman kaybı olarak düşünüyorum.Keşke ben de sizin gibi filmi izlemeden önce kitabını okusaydım.

02 Ekim 2008 20:31
Yeni Meslekler

üniversite mezunu ve master yapmış bir kişi olarak şunu söyleyebilirim ki; ne kadar kursa giderseniz giden ne kadar kişisel gelişiminizi tamamlarsanız tamamlayın eğer yalnış meslek seçtiyseniz işsizler ordusunun bir ferdi olmak kader değil, sizin seçiminizdir bunu unutmayın.Bu sebeple yazınızdan ötürü sizi tebrik ediyorum.Umarım bu yazıyı dikkate alarak pek çok kişi yalnış bir tercihten vazgeçebilir.Malum son zamanlarda pek çok yeni üniversite açıldı.Talep gören prestijli meslekler için rekabet ortamı kızıştı tıp, mimarlık ve diğer bir kaç popüler meslek; kurslar ve akademik kariyerle sizi iyi bir noktaya götürebilir ama, diğer meslek gruplarında rekabet çemberi daha da zorlu hale geliyor ve bu donanımlar yetmiyor.Bu nedenle doğru tercih tüm hayatımızı etkileyebilir.

28 Temmuz 2008 12:42
Piraye

bu kitabı hiç istemeden almıştım kitapçının zoruyla.Ben tanımadığım yazarın kitabını okumam diye ısrar ettikçe adam üsteledi illa al diye.Aldım...Suratım asık eve gittim ve bir gün içinde bitirip adama başka hangi kitabı vardı bu yazarın dedim.Ablama ve kardeşime de ben aynı ısrarcılıkla okuttum zorla onalar da beğenmişler ki bu zincir uzayıp gidiyor:)))Güzel bir kitaptı...Bloğunuzda bahsetmenize çok sevindim.iyi günler dilerim...

21 Aralık 2007 17:28
Takıldığın soruyu geç...

çok güzel bir yazı yazmışsınız şiir gibi:))Kelimeler gözümün önünden akıp giderken kendimle yüzleştim..umut verdiniz sağolun...

13 Aralık 2007 22:38
Evlenip balayına gideceğime, bekâr kalıp alayına giderim

eh şaşırmamak elde değil....Nerden bilebilir ki insan böyle bir başlığın arkasındaki hikayeyi..Öncelikle sizi bu sebepten tebrik ederim...Onun dışında yazınızda belirtildiği gibi ben de insanların kısa zamanda bundan da sıkılıp hatta facebook ta takılanlarla dalga geçeceğini düşünüyorum....

04 Kasım 2007 01:19
Cedric'le tanıştınız mı?

mükemmel bir çizgi film...13 yaşından sonra sınıfta çizgi film izliyenlerle dalga geçerlerdi sınıfta ama ben inatla izlerdim ve kardeşlerim izlerken keşfettiğim cedric bir anda favorilerim arasına girdi:)çok eğleniyorum izlerken...izlemeynlere tavsiye ederim şiddetle:)))yazınız için teşekkürler.

01 Kasım 2007 20:13
Telvenin dediği

bir kez fal bakılınca o atmosfere dalıyorum.birinin bana fal bakması çok kolay.Mesela; "ooo falın çok aydınlık haneye ay doğacak maşallah kızım senin için çok güzel şeyler görüyorum" derse o hafta başıma gelen tüm kötü olaylar bir anda tesirini kaybeder.Malum beni bekleyen güzel şeyler varmış ya:))Umarım senin için söylenenler de gerçek olur...Aşkın fincandan çıkıp en kısa zaman da hayatına girmesi dileğiyle...

14 Ekim 2007 00:13
Toplam blog
: 0
Toplam yorum
: 19
Toplam mesaj
: 11
Ort. okunma sayısı
:
Kayıt tarihi
: 29.09.07
 
 

1982 İstanbul doğumluyum. İstanbul üniversitesi yüksek lisans öğrencisiyim. Terazi burcuyum... ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster