Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
XVII. Akdeniz Oyunları’na doğru... (Siyasetin gölgesinde kalan tesis açılışları...)

Sn. Çelik Mersin'de birkaç ay bulunmuş olmaktan dolayı yazdıklarınızı objektif olarak değerlendirebiliyorum.Mersin sahil şeridini hangi belediye başkanı yaptıysa harika uzunlukta bir oluşum kendisini gönülden tebrik ediyorum.Mersin halkına iyi bir miras olmuş. Ayrıca Olimpiyat tesislerinin de sporumuza katkıda bulunacağına inancım sonsuz yeterki iyi bakılıp işletilsin. Sizi de yazınız dolayısıyla tebrik ediyorum.

15 Haziran 2013 08:18
Galatasaray'ın Arena'da yaşadığı temel çelişkiler

tesbitleriniz çok doğru . Galatasaray A.Ş. gibi bir kurum varken neden TOKİ 'ye gebe kalındı. Kredilerin havada uçuştuğu bu dönemde 10 milyon dolara proje yaptırılırsa olacağı buydu. Klup başkanının işi icabı başbakana ters düşmesini beklemek doğru olmazdı. Sevgili Gökerman bu vesileyle köşenizi ve bu yazınızdan dolayı sizi tebrik ediyorum.

17 Ocak 2011 09:16
SİZLER DE KENDİNİZE GELİN!

Tülay hanım; Erdal İnönü konusunda bir hatırlatmada bulunmak istiyorum. Kendisi George Soros destekli Bilgi Üniversitesi tarafından 2007 de düzenlenen Ermeni Kurultayında II. cumhuriyetçilerle birlikte dinleyiciler arasında yeralarak ihanetini sergilemiştir. Babasının kemiklerini sızlatmıştır.

10 Kasım 2009 15:21
PKK’nin teslim olmasını değil, karakol basmasını istiyorlarmış meğer

Bu olanların İmralı Gediklisinin yol haritası olduğunu anlamayacak kadar saf mısınız yoksa bilerek mi öyle görünüyorsunuz? Zaten gönderdikleri de suya sabuna karışmamış kişilerden seçilmiş değil mi ? Güya TC ‘yi test edecek. Sonradan işin sarpa sardığını görünce de eski tehditlerini savurmağa başladı. Açılım ,saçılım bunlar SAM amcanın kendi topraklarında ulusal muhafızlarınca himayesine aldığı bay sümüklü tarafından direktiflerini verdiği taifelerince AB ayaklarına ülkenin ve Cumhuriyetimizin devrimlerinin talan edildiği Ulus devletimizin ve Cumhuriyetimizin bekçisi Şanlı ordumuzun hedef tahtasına oturtulduğu ayak oyunlarından birisidir. Sevr-i tekrar canlandırma çabalarıdır. SAM amca ve AB ülkeleri başta olmak üzere Filistinin baş düşmanı Lozan’ın gerçek sınırları yansıtmadığını bu coğrafyada sınırların tekrar çizilmesi gerektiğini açıkca beyan etmekteler. ( Bakınız BOP ve GOKAP Projeleri ) Zaten başvekilimiz de eşbaşkanı olduğunu açıkca beyan etmektedir.

02 Kasım 2009 22:01
Propaganda

Sabri Bey ; makro bakışınız için sizi tebrik ediyorum. Duygu ve düşüncelerimize tercüman olmuşsunuz.

29 Ekim 2009 19:21
Propaganda

Tebrik ediyorum sizi olaylara makro bakışınız durumu çok güzel özetlemiş.

29 Ekim 2009 00:20
PKK’nin teslim olmasını değil, karakol basmasını istiyorlarmış meğer

İşte sizin göremediğiniz filmin kopan parçaları bunlar , birleştirince uyanacaksınız bu aymazlıktan. Yoksa biz “Ne mutlu Türküm diyene” şiarını benimseyen bu ülkede yaşayan her yurttaşımızı ister Kürt olsun ister Ermeni veya Rum yürekten bağrımıza basmasını biliriz. Artinleri unutmadık. Şeyh Saitleri de. Koçgiri ‘yi de. 1914 den 1923 yılına kadar 9 yıl hem 1.dünya savaşında 7 düvele karşı hem de Kurtuluş savaşında 4 cephede birlikte beraber savaştığımızı inkar edenlerden de değiliz.

28 Ekim 2009 22:21
Pırlanta çocuklar!...

Halkın gelir dengesizliğinden inim inim inlediği bizim gibi fakir bir ülkede değerli taşların KDV si % 18 'e indiriliyor. Birileri de halkı lüks tüketime alıştırıyor. Bazı gıda maddeleri ise hala % 18 . Mari antuanetin Fransasından hiçbir farkımız yok. "Ekmek bulamıyorlarsa pasta yesinler". Toplumlar layık oldukları şekilde yönetiliyorlar.

07 Şubat 2009 21:23
Toplam blog
: 7
Toplam yorum
: 13
Toplam mesaj
: 5
Ort. okunma sayısı
: 2023
Kayıt tarihi
: 13.10.07
 
 

Hani o cumartesi okula gidilen dönemlerden 78 kuşağıyım. Olaylara seyirci kalmayan , irdeleyen , ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster