Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Meğer

gülümsettin beni kardeşim.. Birçoğunun düşündüğü yazamadıklarını yazmışsın.. sağol..

06 Mart 2018 16:57
Okumak ve Teknikleri

Böylesi bilgilendirici, geliştirici bir Blog çok az okunuyor.. Düşünmeli bu durumu diyeceğim... diyeceğim de!.. şasılası bir durum değil bu coğrafyada.. Sağolun bu blog için.. selamlar Nizamettin hocam.. saygılar emeğinize..

05 Ocak 2018 18:34
O Şey Neydi?

Aydın insan düşünür Şahin Hocam.. "O şey" bence o hocam.. çizimde harika.. selamlrii saygılar hocam

30 Ekim 2017 11:45
Bir zamanlar ben de karikatür çizmiştim

Şahin hocam çok içten bir yazı okudum.. Karikatür çizmeye bıkmadan usanmadan devam derim.. saygılar herkesten

24 Ekim 2017 07:29
Süzme sözcükler: Haiku Ensesi kalın

Şahin Hocam hem çizim hem hauki harika. "Sesiz, sedasız.. çelimsiz birde ensesi kalın en tehlikelisi..." :).. saygılar hocam..

23 Ekim 2017 15:27
Dünyayı Sarsan Tespit(miş). Oysa Milliyet Blog'da 2 Gün Önce Yazılmıştı

gözlem gücün müthiş Kenan hocam.. saygılar.. selamlar herkesten

19 Ekim 2017 12:14
Beklenen Zamanın Eşiğinde (4)…

susulur... sağol denir bu yazıya. sekizler selam eder Rıza Üsküdar'a..

03 Ekim 2017 07:17
Sorun Sende Değil Bende

Hastayız, nefes alışımız farklılaştı, farklı görmeye başladık, yemek düzenimiz bozuldu, garipleştik… Kıskançlık gibi, dikkat kaybı gibi farklı çalışıyor metabolizma… Pazarlama başlıyor! Aşk bir sektörden başka bir şey değil üst yapı için artık.. Öğrettiği aşkın sahiplerine sunmak lazım sektörün tüm araçlarını… Aşk bir temel çelişki değil ki en sonunda, vursunlar sazlara, yapsınlar resmini, yazsınlar öğrettikleri gibi… Ne oldu? Aşk’a davet ediyor sunucu hepimizi… Kapitalizm aşkı açıklayamaz.. Pazarlar, tıpkı içi boş bir çift renkli çanak gibi.. bitti.

02 Ekim 2017 08:02
Sorun Sende Değil Bende

sunucu nasıl tarif ediyorsa, kategorikleştiriyor da aynı zamanda… Üniversiteli aşkı, arabesk aşk, cahil aşk (kara sevda), köylü aşkı, kentli aşkı….. Pazarlama başlamalı… Aşkın sanatı, aşkın resmi, aşkın fotoğrafı, aşkın….. Öğretildi artık! yaşanmalı birbirine benzeyen aynı şeylerden oluşan bir karmaşa başlamalı… üç aylık, beş aylık hevesler olmalı… sorgulama sonuç getirir, oysa bilinmezlik… Bilinmezlik üst yapının en kolay öğretim aracı… Ne aşkı, ne sevgiyi, ne paylaşımı sorgulatmaz. Sorgulatmadığı gibi, bilinmezliğe yüklediği mistik öğelerle karıştırır da karıştırır.. Aşığız artık! neler oluyor bile deme şansımız da kalktı ortadan…

02 Ekim 2017 08:01
Sorun Sende Değil Bende

Öğreticiler göreve! Duyularımızdan biri yabancı, daha önce keşfetmediği bir şey algılıyor, metabolizma farklı çalışmaya başladı sorgulamak gerek.. Sunucu iş başında! kafasını karıştır bir pazarlama sektörünü yok etme… Aşkı farklı bir hale getirme çözdürme…. Sanki yaşanamaz bir senaryo gibi öyle değil mi?… ama öyle. Aşkın evrenselliği sadece duyuların öncekinden farklı bir şeye rastlaması ve sonucu metabolizmanın farkı algılayıp düzenini bozmasından başka bir şey değil.(devam edecek)

02 Ekim 2017 08:00
Toplam blog
: 124
Toplam yorum
: 363
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 201
Kayıt tarihi
: 04.10.07
 
 

Resim yaparım... Yazarım... Düşün emekçisiyim.. İstanbulda yaşamaya çalışırım... Felsefe; bir mat..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 


 
 
 
     
     
     
    her insan..isterse! hergün!... yeniden doğar