Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Baharda Ağlayan, Hazanda Gülmez

Eminim yüreklerinizde hep yaşayacak.. Başınız sağolsun Kıymetli Burakgazi hocam.. Atölyedekilerde selam saygı eder..

25 Ocak 2019 10:55
Teşekkürler Milliyet Blog!

sen "iyi insansın" inşallah, maşallah demeden yolunu sürdür aslan kardeşim.. Başaracaksın!... Atölyedeki herkes aynını söyledi Korkma!.. sürdür yazı çabalarını.. selamlar herkesden..

17 Ocak 2019 08:13
Deli Kızın Matem Günlüğü

sen çok içten birisin Gözde.. Aslan kardeşim benim.. seni çok iyi anlıyorum Baban İsa seni hissediyor hiç unutma bunu ve söz ver artık ona.. senin üzülmelerine üzülür yoksa o da.. gözlerinden öperiz senin Atölyedeki herke sana selam eder..

09 Ocak 2019 14:48
Milliyet Blog'da Ne Değişti?

Merhaba Kenan hoca.. Adımızı anmışsın bir yoruma verdiğin yanıtta.. sağol önce.. Yazına yoruma gelince anladığım kadarıyla yeni yasal düzenlemeler var resim ve fotoğraflar hakkında..Önlem alınabilirmiydi? alınabilirdi ama çaba gerekirdi.. Ayrıca bir incelik adına Blog editörlerinin açıklaması iyi oldurdu Selamlar Atölydeki herkseden.. saygılar hocam

04 Ocak 2019 15:56
İsyan

"Sözde isyan" tespitin müthiş.... Jale Kasap.. sen ne kadar Felsefe yazmıyorum , öylesine yazılar desende mtühiş Felsaefi yazılar yazıyorsun.. Müthiş!.. sürdür der Atölyedeki herkes.. saygılar duyarlı beynine herkesten..

27 Aralık 2018 09:04
Özgürlük, Mutluluk

Nizamettin hocam.. mutluluk ve özgürlük! tanımlarını okuyacağım sandım :).. Atölyeye ve bana gelen enerji ise Blogunu okuyunca sadelik.. içtenlik.. abartısızlık.. çıkarsızlık geldi aklımıza.. sağol azaldınız iyice.. Saygılar hayatın içindeki böylesi özgür duruşuna.. Selamlar hepimizden

14 Aralık 2018 13:45
Kılıçdaroğlu Kimlerin Hizmetinde?

Öncelikle yitirdiğin Baban ve sana saygılar Kenan hocam.. yüreğinde hep yaşasın.. Chp'nin sosyal Demokrat hele "sol" ile yanyana konulması bu coğrafyada yaşayan kafası çalışanlarca hiç olmadı.. Hangi yanını eleştirmeli sözü bile gereksiz Chp için. Uzun bir ortaya koyuş ancak yakın tarihden somut bir örnek bile Chp nin kimin, neyin partisi olduğunu ortaya koyar 6 Mayıs da üç fidanın idam oylamasında kaç Chp'li evet oyu vermiştir görün artık.. Chp tipik bir düzen partisidir Kenan hocam sağcılığı ve solculuğu yoktur!.. Çıkarları uğruna işbirliği yapmayacakları hiçbir zümre ya da partide yoktur.. Emekçilerin yanında olmaları gerçek anlamdada hiç olmamıştır.. Pragmatist yaklaşımlarla öyle görünmüşlerdir o kadar.. "Sol" ile ilgileride aynı yaklaşımlardır.. Senin duygusal yaklaşımınlarını gösteren içten Chp'li insanları ayrı tutmalı elbette.. saygılar Kenan hocam selamlar herkesten

08 Aralık 2018 14:43
Siverek'ten Mektubum Var

yüreği ısıtan bu yazıya nasıl ağlamaz insan.. Tez vakitte yazsın imran sıcacık yazılarını.. selamlar herkesten aslan kardeşim Gizem..

03 Aralık 2018 11:05
Kutu Açıldı

:)... ne güzel..

01 Aralık 2018 13:44
25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü

Sabah Vardiyası başlayacak az sonra.. yeniden okudum Sibel kardeşim.. Şiirini.. gülümsedim yeniden.. sen iyi insansın sevgili kardeşim diyeyim dedim bir kez daha :)

27 Kasım 2018 08:09
Toplam blog
: 178
Toplam yorum
: 507
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 218
Kayıt tarihi
: 04.10.07
 
 

Resim yaparım... Yazarım... Düşün emekçisiyim.. İstanbulda yaşamaya çalışırım... Felsefe; bir mat..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 
 
 
     
     
     
    her insan..isterse! hergün!... yeniden doğar