Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Cumhuriyet ve biz

çok güzel yazmışsın yaşına göre.tebrik ederim inşallah devamı gelir. ayrıca atatürk ilkelerine göre milliyetçiliği anlayabilmen çok güzel bişey.ona göre önemli olan Türk ırkından gelmek değil,Türk'üm diyebilmekti,esas Türklük buydu.Güzel yazılarının devamını dilerim.

30 Ekim 2009 22:25
- - Olgunlaşmak - -

işte kendinin kıymetini bilmek olayı çıktı yine karşımıza:) çok güzel bir yazı,kendimi buldum adeta.ilişkilerde tasarrufa gitmek de tasarrufların başlıcası olmalı.insan nası rahatlıyor.az ama öz mantalitesi:) nice güzel yazılar diliyorum

01 Ekim 2009 14:56
Hayata kaldığınız yerden devam etmek...

yazınızdaki bir cümleyi çok çok beğendim. not ettim hemen :) "eğer sizin de verdiğiniz bu yaşam mücadelenizi kıyıda izleyenler varsa size uzanan elleri de suda bırakanları da unutmayın.." çok güzelmiş:)

30 Ocak 2009 10:08
Bir Atatürk ki artık hiç gelmeyecek

malesef bir daha hiç gelmeyecek... Onu kıymetli yapan da bu sanırım.Fakat bir güzelliği de yüreğimizden hiç gitmeyecek olması... Ağzınıza sağlık,cok güzel olmus siir...

29 Ocak 2009 12:53
Sizleri çok sevdim

ben de bu aileye katılalı tam bir yıl oldu. ve burada olmaktan cok mutluyum :) siz de aramıza hoşgeldiniz..

01 Ekim 2008 14:11
Bir kitap ki; ancak bu kadar olur!!!

3lü serinin son kitabını heyecanla bekliyorum ben de :)

20 Haziran 2008 19:11
Aşkta bağımlılık mı bağlılık mı?

Üstün Dökmenin bir kitabını okumuştum,orada bu konu üzerinde ayrıntılı durmuştu kendisi. Haklısınız kesinlikle bağlılık en iyisi,çünkü bağlılık hem sizi hem karşınızdakini yüceltir,oysa bağımlılık biraz küçültücü bir hareket gibi geliyor bana.Sevgiler diliyorum..

17 Haziran 2008 11:25
Sevgi her şeye bedel

Yazını ve şiirlerini okudum,çok beğendim. Kendini anlatan yazıda şiirlerin için ne kadar güzel olmasa da demişsin.Bence böyle deme,bırak okuyucuların karar versinler :) sevgiyle kal,yazmak tutkunun hiç sönmemesi dileğiyle... (bu arada ahmet arif okuyacaksan,hasretinden prangalar eskittim adlı şiiriyle başlayabilirsin)

17 Haziran 2008 11:09
Hazır öss sıcaklığı üzerimizdeyken

sistemin türevini alırsak daha iyi olur :P haklısın ülkemizde eğitim sistemimizin iki sac ayağı var fakat iki ayak da yamuk:) söyle bisey var ki bazı okullarımızda temel eğitimin dahi verildiğine inanmıyorum.Fakat artık köklü bir değişiklik olacağına dair inancımı da yitirdim. Sevgiler iyi okumalar ;)

17 Haziran 2008 10:44
Çok sıkıcı bir gün...

selamlar,ben de kuantumla ilgilenmek istiyorum da bana bilgi verebilir misiniz :) ayrıca size başarılar diliyorum,sadece kazanacağınızı düşünün =) (çekim yasasıı!!) sevgiler saygılar..

14 Haziran 2008 10:06
Toplam blog
: 13
Toplam yorum
: 33
Toplam mesaj
: 10
Ort. okunma sayısı
: 389
Kayıt tarihi
: 12.10.07
 
 

 İsmim Ece.  Boğaziçi Üniversitesi Kimya bölümünde okuyorum. Okumayı çok seviyorum, o..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster