Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Unutulursun

Ahmet bey nerelerdesiniz?

07 Mayıs 2018 10:43
Çocuklar

Değmeyin çocukların cıvıltılarına,değmeyin efendiler.

06 Mayıs 2017 08:58
Şıkşık eden nalça'dır, blog'u gösteren "tık" lardır!

Fotoğraflarda en'leri vurgulamışsınız:). Dost sohbetiniz , gülümseyen yüzünüz ve renkli kişiliğinizden dolayı gecenin rengi sizdiniz. Şarkılar seni söyler, dillerde nâme adın Aşk gibi, sevdâ gibi, huysuz ve tatlı kadın. Sevdiğim bir şarkının çok zarif bir beyefendi tarafından seslendirilmesi ise başlıbaşına bir keyifti. sevgi ve saygılarımla hatice.

19 Nisan 2011 10:07
Akasyalar altında; dostluklar filizlendi Ankara'da

Sende her insanın ne kadar değerli ve güzel olduğunu, inandığında güzel şeyler yapabileceğini gördüm. Kısa sürede çok şey paylaştığıma inandığım enerjisi güzel insan, seni tanımaktan dolayı mutluyum. Sevgilerimle Hatiice.

18 Nisan 2011 14:34
Milliyet Blog Yazarları Ankara Toplantısı!

Duygudaş ve akıldaş insanlarla bir arada bulunmanın paylaşmanın keyfini yaşadık. Arif kardeşim emeğin için çok çok teşekkürler yüreğine sağlık. Sevgi ve saygılarımla Hatice.

18 Nisan 2011 14:03
Ankara toplantısının ardından

16 Nisan toplantısı süresince birçok nokta bana, tek tek bizleri, blog sürecimizi, gelinen noktayı çözümleri çözümsüzlükleri ihtiyaçlarımızı düşündürdü. Kendimde farkettiğim şey, duygudaş ve akıldaş insanlarla bir arada ortak değerler üretip, bunları sonraki kuşaklara da aktarabilme.Yaşadığımız bu süreçte kalemlerinize ihtiyacımız var.Paylaşım ve dayanışmanın çoğaldığı yeni toplantılarda buluşmak dileğiyle emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum.Sevgilerimle Hatiice.

18 Nisan 2011 10:37
Blog toplantılarında Ankara önde! Yenisi yolda!

Uzun zamandır uzak kaldığım blog ailesinin Ankara toplantılarının devam ettiğini öğrenmek sevindirici. Keyifli dost sohbetlerinizden payıma düşeni almak adına aranızda olmayı umuyorum. Dost sevgi ve selamlarımla. Hatice

28 Mart 2011 11:02
Aşkın ve özgürlüğün parti olmayan partisi olacaktı…

Toprak su doğa yaşam kaynakları hızla tükenirken, biz nelerle uğraşıyoruz. Değişimin yönünü belirlememizin tek yolu sürecin içinde yer almak, bizim adımıza iktidar olanlarla bu geminin yürüyemeyeceğini sanırım hepimiz anladık. Selamlar;)

08 Eylül 2009 09:57
Neden blog, İzmir Mavilimce; günce yazıyorum?

Yazını büyük bir keyifle ve yüzümde kocaman bir gülümseme ile okudum. Ne için yazarsan yaz Mavilim, sevmek sevilmek senin çoşku dolu yüreğine yakışır. Sevgilerimle.

04 Şubat 2009 16:41
Terkediyorum

Sizin başka bir bloğunuzu az önce okudum ve sayfanızı incelemeden yazınıza yorum yaptım.Diğer yazılarınıza takılıp kalınca yaptığım yorumun havada kaldığını gördüm.Yazılarınızı okumadan, tek bir yazı ile değerlendirip yorum yapmanın anlamsızlığı ile kalakaldım.Siz yeni bir hayata başlamış, yüreğinizin götürdüğü yerden seslenen biri olarak bana iyi bir ders verdiniz,Teşekkür ederim. Dost sevgi ve selamlarımla.

04 Şubat 2009 15:27
Toplam blog
: 24
Toplam yorum
: 44
Toplam mesaj
: 59
Ort. okunma sayısı
: 603
Kayıt tarihi
: 05.11.07
 
 

Ankarada yaşıyorum. Yaşamım boyunca hep yazdım ama hiç başkaları ile paylaşmayı düşünmedim. Bana ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster