Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Göz Göz Göztepe

Göztepe'nin bu durumuna üzelmemek elde değil.Avrupa kupalarında boy gösteren bir takım nasıl bu hallere gelir inanmak güç.Bu yüzdendir ki ilk defa İzmirli yöneticilere,iş adamlarına,oda ve başkanlarına kızıyorum.Neden Göztepe'ye en ufak bir yardımı esirgediniz.Eğer bu yapılsaydı tablo bu olmayacaktı.Ama ne var ki hocamın dediği gibi bilinen tek gerçek Göztepe artık amatör kümede.

22 Nisan 2007 18:16
İzmir' de teşekkür, İstanbul' da hööstt …

Bunları bu kadar güzel bir biçimde ifade ettiğiniz için bir İzmirli ve İzmir aşığı olarak çok teşekkür ediyorum.Sizin gibi aydınlık insanları tekrar aramızda görmek ve düşüncelerini almak isteriz.Sizde artık bizim fahri hemşehrimizsiniz.

31 Ocak 2007 03:29
Aşkla yaşanan kent İzmir

Bir İzmirli ve İzmir aşığı olarak çok teşekkür ediyorum.Güzel İzmirimizi gerçekten çok iyi tarif etmişsiniz.Dediğiniz gibi dünyanın saklı bütün tarihi ve coğrafi mirası İzmirdedir. Mutlaka herkesi birgün İzmir'e bekliyorum.Emin olun pişman olmayacaksınız.Hatta dönüp defalarca geri geleceksiniz.Belki de yeni planlarınızı İzmir'de yapacaksınız.

31 Ocak 2007 03:13
Ben İzmir gibiyim...

Anlattıklarına binlerce kez katılıyorum.Ama sadece birşeyi unutmuşsun.İzmirimizin hemşehrileştirme özelliğinden bahsetmemişsin pek.Çünkü İzmir'i gören,İzmir'de birkaç gününü geçiren hemen alışıveriyor.Çünkü biz İzmirliler o kadar sıcak ve güleryüzküyüz ki herkes bundan etkileniyor.Ve İzmire gelenler bütün kötü duygularından arınıyorlar.Eee bu da İzmir'in havasından ve suyundan olsa gerek.

25 Ocak 2007 04:39
Toplam blog
: 2
Toplam yorum
: 3
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 370
Kayıt tarihi
: 25.01.07
 
 

1988 İzmir doğumluyum ve tam bir İzmir aşığıyım. İlköğretimimi Karşıyaka Emine Lahur İlköğretim Okul..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster