Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Semavii’den 2011 Şubat Ayı Burç Yorumları

Neredeyse yaşamımı senin yazdıklarına göre düzenliyorum, iyide oluyor, yada yaşamım senin yazdığın gibi oluyor. Aşk ta pek tutmuyor ama yaş 57 , olsun o kadar.

01 Şubat 2011 00:36
"Miss Blog 2008" Yeni Formatla Yeniden

Geç kalmışım,özür dilerim,saygılar.

23 Ocak 2010 23:11
Şişmanlık casusu: İnsülin direnci

Teşekkürler.İnsülin direncinle hani neredeyse başetmişken ve 56 yaşındayken , gluten allerjisi tanısı ile sersemlemiş durumdayım. Bildiğim tüm hesaplar şaştı.Ne yiyeceğimi öğrenmiştim ama şimdi , glutensiz ekmeği ne kadar , patetesi neye göre , mısır ekmeğinin kalorisi , bir diyetisyene mi yoksa siz blog komşusuna mı gelmeliyim? Yanıtınızı bekliyorum.

15 Ekim 2009 01:45
Misyon ve vizyon

Uzun bir aradan sonra sizi yine okuyunca,eski bir dostla karşılaşmış oldum ve sevindim.Hem okuyup hem de yazacağımı sanıyorum,saygıyla.

28 Ekim 2008 21:31
MB yazarlarından Ahmet Balcı - İstanbul

Necip Bey , benim bilmediğim , yeni bir dünya mı var , oluştu , kendi derdimdeyken uzak mı kaldım ? Bu yaşa değin bir çok çevremiz oldu , akrabamız oldu , komşumuz oldu , vefalı olduğumuz için de ,yaşlandıkça elimizde pek çok dostumuz oldu . Gücümüz azaldı ,zamanımız azaldı , onlara bile gereken önemi veremedik , belki de yalnızlaşmak istedik , sevdiklerimiz var evet ,ama sorunları da var , sanal dünyaya geçtik . şimdi neden gezip tozup onlarla tanışıyoruz . BÖYLE SANAL SANAL ,bildiğimiz yüzleri ile daha iyi ve kolay değil miydi , sanal alemden gerçek aleme neden geçiyoruz ?Elbette benimde yanıtlarım var bu sorulara ama , bir yandan sizin de düşüncenizi anlamak istiyorum . bırakalım sanal kalsınlar desem , çok mu yeni nesil olurum .Sevgilerimle

25 Ağustos 2008 14:51
Karaburun, iki bakkal bir furun, arpa ekmeği yemekten ne ağız kaldı ne burun

Eşim karaburun'a su sondajı için gitmişti.Bir gün kargodan bir T.V kutusu geldi , açtığımda ağzına eraber Nergiz çiçekleri ve kokuları yayıldı ortaya . elleriyle toplamış . Kimin böyle bir kocası oldu?

20 Ağustos 2008 17:00
Vatandaş çok duyarlıydı !..

Hocam , geldik gidiyoruz , bir ömür duyarlı olmaktan yorulduk . Yürüdük , tartıştık , kavga ettik , darıldık , yazdık , bitmedi bitmedi . Atatürk'ün Gençliğe Hitabesini okuyup okuyup , dün gece yazılmış olduğunu sanıp (değişen bir şey yok çünkü ) yaşlandım .

17 Ağustos 2008 15:18
Sadece IQ yeterli mi?

Sesimi çok duyurmak istediğim bir konu bu , bir blog yazmalıyım bu konuyla ilgili . Hani bir resim kitapları vardır , içinde resimler , çocuklar onların içini boyar . Bazen boyayacakları renkler bile belirlenmiştir , adıda boyama kitabıdır . yetkili olsam yasaklattırırdım . bırakın çocuk sizin kararınızı boyamasın , hayalini boyasın .

17 Ağustos 2008 15:09
Patafizik

Sayın özcan,benim gibi Üniversite mezunu,yıllarca okumuş yazmış bir öğretmenin kafasını bu denli yormadan , anlayabileceği şeyler yazsan a dostum , bizleri de düşün .

17 Ağustos 2008 14:58
Niye dayak yerler?

Bir kadın dayak yiyor ve o kişiyle yaşamına devam ediyorsa , belliki ekonomik durumu çekit gitmeye yetmiyordur , yada bebelerine kıyamıyordur . Bunlar değilse , bir şans daha veriyordur , bu şans ta kullanıldıysa , anlaşılıyor ki çekip gidemediği yalnızca servettir , şaşahadır . Yine de bu durumdan hoşnutum , genç nesil bu olayları okuyup , yıldızlı dünyaların o denli de kolay olmadığını anlarlar belki .

16 Ağustos 2008 21:26
Toplam blog
: 50
Toplam yorum
: 44
Toplam mesaj
: 25
Ort. okunma sayısı
: 744
Kayıt tarihi
: 27.01.08
 
 

Biyologum ama öğretmenlik yaptım. Emekli oldum ve nihayet duygularımı, yaşadıklarımı, gördüklerimi p..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster