Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Göbeğinizle Sevişmeyin Savaşın

yazınızı okudum eski bir şişko olarak size hak veriyorum ama genede yağ ve tatlı kilo alımında çok etkili ayrıcada insanlar uzun süre kilo aldıklarının farkına bile varamıyorlar ilk önce boşluklar doluyor sonra olanlar oluyor.aslında kilo sağlık için önemli boşver estetiği önemli olan insanın kendini sevmesi sevgiyle ve sağlıklı kalın.

20 Ocak 2011 08:16
Emekliye öğütler - 2

selam biliyorum şimdi herşey güllük gülüstanlık geliyor ama daha sonra sıkılmazsanız herşey normal erkekler için emeklilik zor bence yoğun bir çalışma içindeyseniz bir anda boşluk oluşur emekli olmak hayttan emekli olmak değil deprasyonsuz emeklilikler dilerim.

29 Mayıs 2010 08:44
"Yalnızca anneler koşulsuz sever evladını"

yazınızı okudum çok güzeldi.Bu arada kaç yaşında olursak olalım hala bir sıkıntıda annemizin gögsüne başımızı dayıyoruz.Çünkü biliyoruz ya anneler koşulsuz sever.sevgiyle kalın.

30 Nisan 2010 06:47
Senden başka

Selam şiirinizi okudum.Nasrettin hoca bir gün damdan düşer herkes koşar etrafına hoca canın yandımı derler.Hoca derin derin nefes alır ve de derki bana damdan düşen birini bulun anlasa anlasa beni o anlar yani kesin bir anlayan vardır:))sevgiyle kalın.

27 Mart 2010 15:23
Yaşasın, Yaşlanıyorum!

yazınızı okudum ilk önce doğum gününüzü kutlarım nice senelere yazınız komikti güldüm bende çocukken sandaviç almıştım içinden kıl çıkmıştı adama geri verdim adam kılı attı sandeviçi geri verdi bana ama fakirlik vardı vede o kadar açtım ki yemek zorunda kalmıştım.sevgiyle kalın.

26 Mart 2010 14:03
Kader mi müsibet mi

sevgili arkadaşım okudum yazını sana sadece söyleyecegim şey sabır asla geçmeyecek güvenmeyeceksin bir daha için içini yiyecek çok kişi hatta belkide %90 insan ayrıl diyecektir ama her söze kulaklarını kapat bu sadece senin hayatın vede senin kararın hiç bir şekilde yüzüne vurma ama hep temkinli ol şeytan bir kere insanı yasaklara alıştırmasın unutma yasak elma her zaman tatlı olur.Ama unutma ki sen varsan hayat var bunu iyi düşün çocugunada sanada mutluluk vede huzur dilerim sevgiyle kal.

23 Mart 2010 11:08
Khan-Tengri Kuzey Rota denemesi

Merhaba yazınızı okudum.Ne kadar güzel sporu çok seven vede uyguluyan biri olarak sizi kutlarım dağcılıkla uğraşan arkadaşlarım var bende çok istemiştim ama zaman bulamadım ne kadar güzel bir duygudur zirveye tırmanabilmek vede ordan aşagıya bakabilmek gerçi bulutların üstünden aşağıyı görmek ne kadar mümkün olacaksa yazılarınızın vede başarılarınızın devamını dilerim sevgiyle kalın.

09 Mart 2010 07:29
Gönüllü okuyucu olmak

merhaba ne kadar güzel bir iş yapıyorsun bende çok istiyorum ama izmirde böyle bir yer nerde var araştırcam herkesin hayatında böyle bir şeyler yapması gerek iç huzuru için unutmayalım ki bizlerde bir özürlü adayıyız ne olacagımızı kim bilebilir seni kutluyorum sevgiyle kal.

06 Mart 2010 12:44
Kahrolası gün!

Allah sabır versin çok kötü bir durum ama en kolay katlanılan başkasının acısı aslına bilmiyorum ama bu hastalıktan kurtulmak çok zor belki süre uzuyor ama kanser yengeç gibiymiş ve girdimi her yere sarılıyor ve de bir yer düzelse diger yerden çıkıyor.allah yardımcımız olsun sevgiyle kalın.

24 Şubat 2010 09:06
Rüyamda seni gördüm

şiirini çok beyendim yüregine sağlık.

12 Şubat 2010 08:12
Toplam blog
: 45
Toplam yorum
: 161
Toplam mesaj
: 67
Ort. okunma sayısı
: 926
Kayıt tarihi
: 03.02.08
 
 

Merhaba en modern en yeşil ve de yaşamaktan zevk aldığım İzmir' de yaşıyorum. Bornova Suphikoyuncu l..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster