Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
 

perihan reyhan ALKAN

http://blog.milliyet.com.tr/pra
Allah, Kur'an'da surelerin sıralarını sonradan niye değiştirdi?

Hay ağzınıza sağlık ve ellerinizle kaleminiz dert görmesin Sn.Cimbit. Hep gizlenen, hep yahudileştirilmeye çalışılan, Emevilerden beri binbir hurafeyle adeta başkalaştırılan gerçekleri ne güzel dile getirmişsiniz. Zannında olduklarınıza yürekten katılıyorum efendim. Selam ve saygımla... İzninizle facebook sayfamda ve KİTAPSIZ YAZARLAR grubumda paylaşmak isterim ki arkadaşarım da yararlansınlar.

26 Ağustos 2012 23:36
Kadın pedi ve Allah...

Pes!.. Gerçekten Allah çok sabırlı ve dilerim o müthiş sabrından bize de, hiç değilse bir nebze lutfetsin, yoksa dayanacak gücümüz kalmadı artık bu terbiyesizliklere, bu akıl almaz düzenbazlık ve şarlatanlıklara!Nutkum tutuldu, hak ettikleri çok söz olmasına rağmen, söz bulamıyorum artık tariflemeye... Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim efendim. Kaleminizin yetkin avazı daim olsun. Selam ve saygımla...

10 Mayıs 2012 15:55
Neler Biriktiriyoruz?

Güzeldi, kısa ve öz... Ellerinize sağlık...

15 Ağustos 2011 01:01
Fantastik Öykülere devam " Zuhal Topal'la İzdivaç "

Bakın bu iyi fikir! :)

17 Mart 2011 13:21
Kutlamıyorum !

İlahi Esma Hanımcım;kadın ses çıkarsa duyan mı var,şikayet etse,gereği mi yapılmakta ki.Bu erkek egemen dünyada,kadın olmak gerçekten zor!Kadını erkeğiyle,önce insan oluşumuzun bilincine varamadıkça da,sanırım bu sorunlar bitmeyecek hiç.Evet utanç verici bir gün.Hala hak arıyor olmak lakin o utanç kadınlara değil utanması gereken çoğu erkeklerden müteşekkil kişiler.Suretleriyle siretleri eşit olmayanlar... Dili başka,eylemi başka olanlar... Selam ve saygımla efendim.

07 Mart 2011 14:19
Aşk Tesadüfleri Sever: Ankara’ya Nostaljik Yolculuk!

Gitsem mi ki?Özlemim depreşti daha bir Ankaraya yazınızla.Belli ki sizde de sevda.ANKARADAN SONRA başlıklı yazımı okumanızı öneririm.Ankara sevdası bir başka,hiçbir il yerini turmuyor.Gitsem mi ki deyişim ise,şimdiki sinamalar cepleşti,ruhum sıkılıyor o daracık mekanlarda.Biz alışmışız ferah ve şık Arı sinemasına,Dedemana,Aküne... Behzat Ç'nin dilinden çok rahatsız olmama rağmen,sırf Ankara özlemiyle izlemekteyim.Ellerinize sağlık.Kaleminizin yetkin avazı daim olsun.Selam ve saygımla...

24 Şubat 2011 11:28
“Her şeyi” anlatan fotoğraf…

Gözümden kaçmış olduğuna üzüldüm.İlave edecek tek bir söz bırakmamışsınız,okuyup nasipleneni çok olsun dilerim.Selam ve saygımla efendim.

20 Şubat 2011 15:54
Anlayamıyor, Anlatamıyorum.

Anlatmadıklarınızı da çok iyi anlıyorum efendim.Tevekkeli biz gibilere,geri kafalı ve çağ dışı demiyorlar! Ama çağdaşlık buysa,ben çağdışılıkla yaftalanmaya razıyım.Ben de bu gün başka bir yanını aldım ele ölümün.Özelinde ise sizinle hemfikirim.Evli bir hanımın 3 erkekle ne işi var gecenin o saatinde hem de?Barda işi ne,orada yeni tanıdığı erkeğin evine sabaha karşı neden gidiyor ve yatak odasında ne işi var,üstelik evde kendisini bekleyen 3 yaşında bir çocuğu olan anne olarak?Soru da çok,yanıtta ama yine de özel hayatıdır,ölünün arkasından konuşmak da hoş değil.O nedenle uzun uzun konuşmayalım üzerinde,zaten olay tüm çıplaklığıyla ortada ve hoş değil.Acıdım eşi ve çocuğuna ve de her ölümde pek çok ibret vardır,bu da bir başka yanı. Selam ve saygımla efendim.

03 Şubat 2011 17:02
Bunu gavur yapmaz

Dile getirdiklerinize tümüyle katılıyorum.Çok haklısınız.Kahroldum,içim acıdı... ÇOK ÜZÜLDÜM!!!

21 Ocak 2011 10:54
Muhteşem Yüzyıl rezaleti

Karar vermekte acele davranmışsınız,doğal saray yaşamı...Hangisi yalan?Gerçeği o değil mi sarayın? Durun bakalım daha ilk bölümde ölüm fermanı çıkartmayın hemen... AYRICA H.ERGENCİN OYUNCU OLDUĞUNU DA, BUNUN VE DAHA ÖNCEKİNİN BİRER FİLM OLDUĞUNU DA UNUTTUNUZ SANIRIM,ŞAHIS VERİLEN ROLÜ OYNUYOR,KENDİ YAŞAMINI DEĞİL Kİ ADAMI YAFTALIYORSUNUZ!

10 Ocak 2011 14:24
Toplam blog
: 290
Toplam yorum
: 291
Toplam mesaj
: 41
Ort. okunma sayısı
: 549
Kayıt tarihi
: 11.03.08
 
 

İlk ve orta öğrenimimi Gölcük/ Kocaeli, lise ve üniversite öğrenimimi Ankarada gördüm. İlk okuldan..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster