Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Aşk, aşk olduğunu söylemeli insana

Yazı da resim de harika yüreğinize sağlık:) Sanırım bir aşk demindeyim bu ara, yağmurlardan olacak:)

05 Ekim 2008 12:19
Sabri Raguna... Beni arasana

Bu Raguna Sabri yeni enişte mi çıkarttıracak acaba gazeteye ilan vermiş:))

30 Eylül 2008 23:52
Güç, sonsuz hayat ve güzellik ; onlar vampir hikayeleri....

Sonsuz, susuz bir sesizlik. Kızıl bir şafağa duyulan özlem ve farklı olmanın ezici sevimsizliği. Özdeşleşince böyle oluyor işte:)) Kaleminize sağlık:)

27 Eylül 2008 11:47
Aşk, baba ve kadın

Harika ve cesurca bir içe bakış:) Fakat dikkatimi çeken iki ucun açık kalması oldu. Son satırınızı defalarca okuyup derin bir nefes aldıktan sonra bu korkunç adam'a(!) şans dilemekten başka bir şey gelmedi elimden:)

24 Ağustos 2008 17:43
Kendini tanımak

Ne güzel yazmışsınız düşüncelerinize sağlık:) Keşke tüm düşünce süreci böyle işlese ve insan tekamül sürecini hızlandırabilse...

24 Ağustos 2008 17:04
Reiki uygularken gerçekten sembollere ihtiyacınız var mı?

Reiki konusunda henüz fazla bir deneyime sahip değilim ama enerjiyle yapılan tüm çalışmalarda gerçekliğin sadece insan bedenin bir paratonel vazifesi gördüğüdür. Semboller konusunda ise tamamen haklısınız semboller çağlar boyu bilgiyi korumak ve açılımlar yapmak için kullanılmıştır bilinç seviyelerine ve kültürlere göre farklılıklar gösterir.Sizin anlam kilidinizi açan sembol ile diğer kişilerinki farklı olacaktır. Yani bu denizde elimizden tutacak varlık sembol değil sadece kendi bilincimiz olacaktır.Bilinci ve enerjiyi bir ''im'' ile işlemeye çağırmak ona gereksiz yere bir ritüel yüklemek ve sol kulağımızı sağ elimizle kaşımak gibi görünebilir. Tekrar teşekkür ederim paylaşımınız için. Sevgiler:)

12 Mayıs 2008 13:18
Aşk- Asansör

Merdivenleri tercih etmek daha hoş olmazmıydı ki:))

25 Nisan 2008 12:40
Cüce değil onlar; çocuk

İnanın çok eğlendim yazınızda:) En çok da başlığına güldüm:) Malum 23 Nisan geldi biraz önce evin önünden bir alay çocuk geçti, lütfen bir daha kontrol edin bunlar kesinlikle cüce:))

21 Nisan 2008 12:17
Hayallerle yaşayan ben...

Ben bu cemre olayını bilimsel olarak da dinledim ama ne zamandır kendime soruyordum niye bunu göremiyorum diye:)) Demek ki keramet kasaba da yaşamakmış acaba kaçırdım mı? hepsi düştümü bu cemrelerin. Ne muamma bi konuymuş bu valla gözüm açık gidicem şu cemreler yüzünden:))

12 Nisan 2008 12:08
Toplam blog
: 11
Toplam yorum
: 31
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 4048
Kayıt tarihi
: 09.04.08
 
 

Yaşam büyük bir bütün ve her birimiz bu bütünlüğün birbirine bağlı harika parçalarıyız.  Biribiri..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster