Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Kinin Hapları

...adı altında sivil bir dayatma var. Niçin farklı paketlerde sunulmuyor? Niçin dayatma yapılıyor? Çünkü onların derdi demokrasi değil, millet hiç değil. Sırf bu dayatma yüzünden, demokratik hakkımı kullanarak HAYIR diyorum...Aydınlatıcı bir yazıydı teşekkürler.

05 Eylül 2010 17:28
İlle de kırmızı...

...başlangıcı olsa olsa, geçmiş yılın nefsi sorgulanmasına vesile, gelecek yılın da hem bu dünyamız hem ahiretimiz için silkelenmelere, tüm insanlık için hayır, güzellik istenmesi için dualara vesiledir..Allah oradaki kardeşlerimizin yardımcısı olsun, amin...Saygılarımla.

10 Ocak 2009 14:11
Ya Ummi…(Anne)

İnsanlık Türk'e, Türk ÖZüne hasret...Saygılarımla.

10 Ocak 2009 14:06
Üç saniye diyordu

...olduğunda, insan bütün isteklerini, hedeflerini bu dünyaya kilitlemekte..Hedef bu kadar basit olunca, ölümün sadece başkalarının başucunda olmasını düşünmesi de kaçınılmaz. Ya da en yakınlarında ölümü gördüğünde, kısa süreli tefekkürün sonunda hissettiklerini ruhunun en dip odalarına hapsetmekte, GERÇEKten kaçmakta..GERÇEKten uzaklaşan insan da zalim olur..Söz söylerken, ya da iş yaparken Hakk yerine halktan korkanlara da zalimin kiri bulaşır. Allah bizi zalimlerden uzak eylesin, Filistin'de bombalar altında inleyen kardeşlerimizin de yardımcısı olsun..Saygılarımla...

06 Ocak 2009 17:02
Erkekler ne ister?

...yazınız ilk bakıldığında bazılarının gözüne (siz ne kadar açıklama yapsanız da) anti-feminist bir düşünce içeriyormuş gibi görünecektir...Medeniyet adı altında medeniyetsizliği, kadın-erkek eşitliği adı altında adaletsizliği yaşadığımız bu çok modern(!)zamanda, hizmetin İNSANa değil eşyaya yapıldığı, hırsın alıp başını gittiği,zulmün arttığı, herşeyin şekle indirgendiği, gönüllerin üşütüldüğü dünyamızda elbetteki Kürşad'a ihtiyaç vardır.Ama Kürşad'ı doğuracak ve yetiştirecek olan da Asena'dır...Asaletin, zerafet ve nezaketin yegâne temsilcisi, huzurlu ailenin as kurucusu Asena'nın kim olduğunu hatırlattığınız için, teşekkür ederim ederim..Selamlar.

02 Ocak 2009 14:15
Ağır ağır çıkacaksın merdivenlerden

...olmayan, düşünme yeteneği sınırlı, dolayısıyla hissiyatı zayıf, verin yiyelim, örtün uyuyalım zihniyetinde, amiyane tabiriyle "hazırlopçu" biz zamane gençlerine açıklayıcı bir yazı olmuş..Çok teşekkür eder, saygılar sunarım..

16 Aralık 2008 11:58
Nicesine sarıldımmmm

Son bir kaç yazınızdan önce, önlerine kalın bir duvar örülmüş yüreklere, elmas ışıltılarından bir demet yolluyordunuz. O kalın duvarlarda gedikler açarak, üşümüş yürekleri ısıtmasını ümid ederek, dileyerek..Şimdi melankoli sarmış sayfanızı..Ha siz insan değil misiniz? İnsansınız elbette, bunlar da insanca duygular..Ama siz fikir ve hizmet insanısınız. Gönül dostlarıyla paylaşmak varken (yoksa(!) kıyısında dolaştığınız denize anlatınız, iyi bir dinleyicidir), ulu orta akmak niye? Üstelik nereye karışacağını bilmeden belki umursamadan..Eflatunu seviyorsunuz, ama size yakışmaz(!) deyip giymiyorsunuz..Anladınız siz onu..Ben de bunu yakıştıramadım..Neyyyyseeee "su akar, yolunu bulur"..Sevgi ve saygılarımla..

05 Aralık 2008 10:56
Susmalıyım

...susmak aşina olmaktandır diyor bilenler...Sağlık ve huzurla kalınız:)

13 Ekim 2008 16:47
Yakarım geceleri...

...aşık olduğunu zannettiğinin kusurlarını görmezden gelmiyormuş, gerçekten görmüyormuş. Gerçekle yüzleştiğinde ise nefret ediyormuş. Ama gerçekten aşık olan ise bu kusurları zamanla görse bile, aşkı sevgiye daha ileri safhada muhabbete dönüştürebiliyormuş..Bilenlerden dinledim:) Bilenleri dinlemeyi bilmek gerekiyormuş, valla bilenler öyle diyor:))Sağlıcakla...

10 Ekim 2008 12:02
Açıklama değil Çözüm istiyoruz!

...ovaya indiklerinde değişeceğini uman , terör sorununu ısrarla Kürt sorunu diye dayatan, sanki savaş varmış da barıştan diyologdan bahseden gafiller yüzünden bunları yaşamıyor muyuz? Gafil olsalar bu zamana dek uyanmazlar mıydı diye de geliyor aklıma..Gafil değilseler tek bir şık kalıyor(!)..Allah sonumuzu hayretsin. Saygılarımla...

09 Ekim 2008 11:04
Toplam blog
: 0
Toplam yorum
: 2
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
:
Kayıt tarihi
: 10.04.08
 
 

Kendi gerçeğime ulaşma yolunda, bendeki beni tanımaya, anlamaya çalışan 1985 doğumlu bir genç kızım...

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster