Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
 

yağmur yüklü bir bulutum

http://blog.milliyet.com.tr/gulyapragi
Cebimde hıyar var.

kararlılığınızı takdir ediyorum umarım bu sefer bu yoğun çalışmanın karşılığını alırsınız sizi podyumlarda da görmek isteriz:))

06 Şubat 2009 13:17
Bir el dokunur omzuna karşılığı 100 $

yazınızı okudum hak verdiğim yönleride var fakat psikoloğa gitme meselesinde şunu gözden kaçırmış olmalısınız;insanlar sorun yaşadıklarında beyninin her hücresi sağlıklı çalışmaz objektif olamaz ve doğru karar veremez herkes bukadar güçlü değildir.İnsanlar çocu zaman paylaşmayı sevmez sıkıntılarını belkide bir psikoloğa anlatmayı tercih etmesinin sebebi aslında onu hiç tanımamasıdır.Bunlarıda göz önünde bulundurun..

06 Şubat 2009 10:16
Her mahallede bir Kur'an kursu açılmalı!

öncelikle yazınız akıcı ve güzel olmuş,yanlız bir konuya değinmek istedim Sayın Sefa Sirmen daha öncede Kocaeli de başkanlık yapmış ve o sizin bahsettiğiniz bir çok sanatsal ve eğici kurslar açmış binalar yaptırmıştır...Araştırıp yazsaydınız sevinirdim.. Ve kuran kursu meselesine gelince kuran dini kitabımızdır keşke herkes bilse ve okusa ne güzel olurdu bunuda çocuklara öğretmek bir yanlış değildir o kurslardan bahsettikleri sadece kuran öğretmek değil her konuda eğitim vermektir...sevgiler..

06 Şubat 2009 09:59
Bir blogcunun endişesi

sakin... sakinnnn yok valla öyle bişey, şaka yaptım gerçekten bak. ya aranızda psikolog varmı arkadaşı sakinleştiremiyorum....

15 Ocak 2009 13:24
Bir blogcunun endişesi

güzelim yaaa nedir bu yorum endişesi maksat yorum almak için yazmak olmamalı bırak duyguların geçsin satırlara yorum yazmayı versinler çokmu dert yeterki duygularını okuyarak paylaşsınlar... anlamıyorum sizi dizi filimlerin reyting telaşında gibisiniz ne o yorum gelmeyince blogunumu kapatacaklar :))) yinede çok eğlenceli bir yazı olmuş güldürdün beni öptüm tombiş yanaklardan:)))

15 Ocak 2009 11:08
Bu ilişki yürümez

beklenmedik bir gelişme ile komik bir yazıydı çıka çıka diyetisyen çıktı alemsiniz rujo hanım birde tavsiye benden size vazgeçin bu zayıflama sevdasından siz böylede güzelsiniz..

11 Kasım 2008 12:22
Ağlama küçük kız.

ya inanılmaz bir yazı olmuş tarzınızın çok dışında ama inanın gözlerim doldu kötü hissettim kendimi ve ilk kez korktum ölmekten ya kızımada bunu yaparlarmı diye.. İçler acısı gerçekten yazınızda güzel olmuş...elinize sağlık

11 Kasım 2008 12:16
Uyanın kadınlar. Aldatılıyoruz.

haklısınız sayın rujo nedir bu erkeklerden çektiğimiz nedense hep biz memnun etmek zorundaymışız gibi bir hava yaratılmaya çalışılıyor neyiz yahu biz kölemi o yetmiyor birde tirajlı dergiler adam ayartmanın yollarını sunuyor vay başımıza gelen.... espirili bir dille yazılmış olan yazınızı keyifle okudum..sevgiler.

28 Ekim 2008 16:15
Ayrılıkla var olma vakti

güzel bir yazı olmuş demekki neymiş hher ayrılık aslında ayrılık olmazmış... teşekkürler paylaşımınız için

26 Eylül 2008 08:26
Hastayım...kurtarın beni.

bilmezmisin ki antidepresanlar,sakinleştiriciler adamı maymun eder neymiş o çakır keyif olmak..Onu başka şeyler yaparda o bize gelmez,hem baktımda top hep kardeşe allah allah ezdin zavallıyı yahu uyuma kalk sende :)))

25 Eylül 2008 09:21
Toplam blog
: 6
Toplam yorum
: 23
Toplam mesaj
: 25
Ort. okunma sayısı
: 1325
Kayıt tarihi
: 16.09.08
 
 

Bazen kendimi bu dünyaya ait hissetmesem de çok yalın bir kadınım... Herkes gibi. Tek kötü tarafım k..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster