Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Sebep Ferrari değildi

FENERLİ YAZARLAR, NEDEN HAKEMİN ADINI AĞIZLARINA ALMAZLAR. BU MAÇ HAKEMSİZ Mİ OYNANDI YOKSA? BEŞİKTAŞI KATLEDEN HAKEMDİ. FERRARİNİN FAULÜNDEN ÖNCE, LUGANONUN ARKADAN DİZİ İLE FERRARİYE DEFALARCA VURDUĞUNU GÖRMEDİ, GÖRMEK İSTEMEDİ. HAKEMİ VİCDANI İLE BAŞ BAŞA BIRAKIYORUM. İyi hakem, ŞEYTANIN "GÖRME" DEDİĞİNİ GÖREN HAKEMDİR. BÖYLESİ DE BİZDE YOK.

22 Şubat 2011 11:40
Türban meselesi ve yalanlar....

Kılıçdaroğlu,"türbanı biz çözeriz" dedi. Ne zaman? iktidar oldukları zaman. Yani, yalan olduğunu iddia edemezsiniz. Oysa ortada söylenmiş bir çok yalan var ve sahibi de iktidarda. O da, türbanı çözerim dedi ve iktidar oldu. Çözdü mü? Ne gezer. Üstelik, bir de kör düğüm attı. Kılıçdaroğlunun burnunu uzatmak yerine, İktidarda olandan hesap sormak daha adil değil mi? Türbanı, kim bağlatıyor ise, o çözer. Türbanı kim bağlıyor ise, yine o çözer. Ve birgün çözecektir. Selamlar.

14 Ekim 2010 18:16
Küçük prens

Keşke öyle olsaydı. Keşke yıldızları uzanıp tutabilseydik. Keşke, tek tek toplayıp, çekmecemizde biriktirebilseydik. Keşke ay ışığını kavanoza doldurup, bulutlu gecelerde odamızı aydınlatabilseydik. Sevdiğimize bir tutam, ay ışığı verebilseydik.

11 Haziran 2010 16:09
"Blog Ödülleri 2010"da yine finalistim

Ne yazıyorsunuz, nasıl yazıyorsunuz, en iyi blog yarışmasımı nedir, finale kalıyorsunuz? Kabızlık çayının faydaları mı, bunu getiriyor. Memleket de, kabız olan, bu kadar çok mu? Ben, memleketi kabız edenleri yazıyorum, kimsenin umurunda değil. Kazanırsanız ne oluyor. Nobel mi alacaksınız. Orhan Pamuk a ne olacak? Ermeni soykırımı hakkında ne düşünüyorsunuz? Kürt açılımı ne olacak? Alevilerin cem evleri, ibadethane olacak mı? akp, anayasayı değiştirecek mi? Nesli tükenen hayvanlara ne olacak. Finalist blogcumuz, bunlar hakkında ne düşünüyorlar?

16 Nisan 2010 15:39
SHP'de davul İnönü'nün omzunda, tokmak Baykal'ın elindeymiş!

Ben, size siyasetten anlamıyorsunuz, demiştim. Cevabınız bunun doğru olduğunu gösteriyor. Polemik başka şey, siyaset başka şey. Ben yakışıklı olup olmadıklarından söz etmedim. Yakışıklı olsalar ne olurdu? Yazılanları anlamak da bir özellik. Baykal hayranı olduğumu nereden çıkardınız. Ben öyle bir şey yazmamıştım. Müneccimlikde ni var. Yalnız, şu kadarını söylemek isterim: Şu zamanlarda, Baykaldan iyisi yok. Size tavsiyem, söylemek istediğinizi, doğrudan söyleyin. Dolaşıp gelmeyin.

09 Kasım 2009 09:43
SHP'de davul İnönü'nün omzunda, tokmak Baykal'ın elindeymiş!

Sizce, Erdal İnönü ve Bülent Ecevit, iyi siyaset adamlarımıydılar. Eğer öyle diyorsanız ki, öyle görünüyor. Syasetten hiç bir şey anlamıyorsunuz. Başkalarına ait düşünceler ile, eleştiri yapmak, bir şey bilmemenizden kaynaklanır.

08 Kasım 2009 11:44
Hala Tanrı'ya inanmaya devam etmeli miyiz?

O kadar çok tanrı varki. Sen hangisini soruyorsun? İsrail bomba yağdırırken,Filistinli baba oğul, sığındıkları bi kuytuda bekliyorlar. Baba diyor ki: Korkma oğlum. Allah bizim yanımızda. Oğlu diyorki: Allah bizim yanımızdaysa onların yanındaki kim ?

05 Şubat 2009 15:38
Göğüs kafesimdesin

Bülbülü altıkafes'e koymuşlar Pırlantası yok mu demiş.

06 Kasım 2008 12:27
"Mustafa"yı kim sevmez..!

Sizin niyetiniz Atatürk değil,Baykal ı taşlamak. Daha belgeseli izlememişsiniz bile.İzleyin belki baykal doğru bir eleştiri yapmıştır. Belgeseller belgelere dayanır. O demiş, bu demişle belgesel olmaz.

03 Kasım 2008 10:01
Toplam blog
: 820
Toplam yorum
: 339
Toplam mesaj
: 29
Ort. okunma sayısı
: 325
Kayıt tarihi
: 02.10.08
 
 

Nerede, nasıl, ne zaman, umursamıyorum. Bir şekilde dünyadayım, yaşıyorum. Hayatı seviyorum. Tanr..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster