Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
İngiltere'de tatil yapmak

Merhaba..şahsım adına verdiğiniz bilgiler için teşekkür ediyorum, çok yararlı bir yazı oldu özellikle şehir turu satın almak.. Umarım vize alma süresini de asgariye indirebilirler, şengenle kıyas edince oldukça uzun bir süre. Teşekkürler, selamlar..

26 Haziran 2014 12:09
Şükredecek ne çok şeyimiz var

Merhaba kardeşim, nefes alıyorsak binlerce elhamdülliah.. Yazılarınızla siz derin imanın nasıl yaşandığına da örneksiniz. Rabbim sizi de o kardeşimi de ailelerinizle birlikde cennetle müjdelesin inşaALlah. Selam ve sevgiyle.

15 Ocak 2014 23:22
Engelliler Hayat oyununun hangi ‘level’ inde?

MaşaAllah, tüm yazılarınızda olduğu gibi bu yazınızla da ışık saçıyorsunuz.. Rabbim sizi cennetin en güzel yerleri ile müjdelesin inşaAllah kardeşim.. Selam ve sevgilerimle..

25 Aralık 2013 21:41
Kendiyle barışık olmak-Hayırlı Cumalar

Merhabalar, aslında yazınızı dün ilk okuyanlardanım ama, yorum yazmak şimdi kısmet oldu.. İlk paragraf beni çok etkiledi, dünya geçiciliğini ne güzel dile getirmişsiniz. Şimdi ezan okunmak üzere, Allah oruçlunun duasını red etmezmiş.. ''İnşaAllah, sizi cennetiyle müjdelesin, benden de duanızı esirgemeyin olur mu? '' Çok selam ve sevgilerimle.

24 Kasım 2012 16:35
Allah (c.c) korkusu var mı? Müslüman mıyız?

Merhabalar, sonuna kadar okudum yazınızı..ve en can alıcı nokta da bana göre, ''Okumuyoruz '' kısmı idi.. Allah korkusunun özü sevgidir.. ilimle elde edilir,insan kimi neyi çok severse onu kaybetme endişesi içinde olur..Kul Allah'ı bilmedikten sonra; korkması, sevmesi mümkün olmaz ki.. Sözün özü; Okuyalım, okuyalım ve okuyalım... Güzel çalışmanız için teşekkür ederim, selam ve saygılarımla.

25 Mart 2012 00:10
Ve gazeteciliği kazandım

İstemek başarmaktır.. Gördüğün gibi azmin elinden kurtuluş yok.. aferin çocuğum.. başarıların daim olsun, kutlarım. Sevgilerimle..

20 Ağustos 2011 23:44
Blogda ve hayatta kalp kırmamak

Değerli Yazar, insanların hatalarını bilip özür dilemesi ve yapılan hatayı effetmesi kadar güzel bir şey olabilir mi?.. bu anlamda yazınız için sizi tebrik ediyorum.. Allah ayetinde şöyle buyurur; ''...affetsinler ve hoşgörsünler. Allah'ın sizi bağışlamasını sevmez misiniz? Allah, bağışlayandır, esirgeyendir''..hepimiz aciziz, varlığımızı Yaradan'a borçluyken aldığımız her nefes için dahi ne kadar şükretsek az.. Farkındalığınız çok güzel..yolunuz daim olsun. Saygılarımla.

20 Ağustos 2011 21:19
Sabırsızlık

Merhablar.. yazınızı çok içten bulduğumu belirtmek istiyorum öncelikle..özellikle son paragraftaki cümlenizi çok beğendim.. Bu tarz insanlara karşı tepki verince ''haklıyken, haksız konuma düşmek'' benim de sık yaşadığım durum(du).. ama çözdüm..:) Nasıl mı?Yunus'un hoşgörüsünü örnek alarak..sayfama bakınca anlayacaksıznız.. Selamlar, seviler.

20 Mayıs 2011 22:15
Çocuk; Biz anne-babaların aynasıdır! Haydi, hep birlikte aynalarımızı temizleyelim...

A dan Z ye doğrularla bezenmiş çalışmanız için çok teşekkür ediyorum Sv Yorum Dükkanı. Aslında ilave edilecek bir şey yok. Sadece bir eğitimci olarak ben de okurlarınıza fayda amacıyla seslenmek istiyorum; Özellikle ergenlik dönemi; çocukların ebeveynleriyle, sosyal çevreyle çatışmalarının olduğu, kötü arkadaşlarının etkisinde kalındığı dönmedir. Ancak gençlerin kötü yola sapması, bazı ebeveynlerin söylediği gibi arkadaşları sayesinde olmaz. Aksine; ailesinden yeterli terbiyeyi, ilgiyi, desteği göremediği zaman, olumsuz arkadaşlıklara yönelir. Amaç yarınlara, sağlıklı nesiller yetiştirmek olduğuna göre; çocuklarımızdan ilgimizi esirgemeyelim.Onları güzel ahlakla yetiştirelim .. Ama önce kendimiz örnek olarak : Dipnot; Peygamber efendimiz örnek alınarak yetiştirilmiş, bir çocuğumuz. blog.milliyet.com.tr/emreatasoy . Emeğinize sağlık, saygılarımla.

10 Nisan 2011 12:26
Yanlışlar yanlışları doğuruyor

Değerli yazar, sizin de ifade ettiğiniz gibi doğru tektir..O 'da Allahın yoludur.. Bu gün O'nun rızasını gözeterek,istediği gibi yaşamını idam ettirenler yarın kazananlar olcaktır. Allah herkese bu gerçeği görerek yaşamayı nasip etsin. Selam ve saygılarımla.

02 Nisan 2011 10:47
Toplam blog
: 287
Toplam yorum
: 506
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 12840
Kayıt tarihi
: 22.11.08
 
 

Öğretmenlik yapıyorum ve anneyim. Çocukları çok seviyorum. Yüreği sevgi dolu olan insanlara, sela..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster