Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
 

ÖNAY BARIŞ KÖROĞLU

http://blog.milliyet.com.tr/onayca
Milliyet Blog 2. Onur Ödülü / Blog Nobel 2010

Beran Uzer diyorum. Hoşkalın..

21 Ocak 2011 23:30
Sağlık hizmetlerinin sempatik ve gülümseyen yüzleri

Sosyal Hizmet Uzmanlarının işlevleştirilmesinin hayata geçirilmesi geç kalınmış bir uygulamadır. 1997 yılında Akdeniz Üniversitesi Sosyal Dayanışma Derneğine bağlı olarak, Gönüllü Hasta Ekibi adı altında hastalarımıza destek vermekteyken, son iki yıldan bu yana da Akdeniz Üniversitesi Sosyal Hizmet Brimine bağlı olarak, AÜ Hastanesinde yine hastalarımıza, her gün nöbet sistemiyle çalışarak destek olmaya çalışıyoruz. Geri dönüşümünün hastalarımıza çok yararlı olduğunu gözlemliyoruz. Benzeri gönüllü çalışmaların yaygınlaşması çok yararlı olacaktır.

22 Mayıs 2010 16:44
Annem

Bloğumu facebookta paylaşamıyorum. Bilgilendirilmemi rica ederim.

09 Mayıs 2010 13:33
Köy enstitüleri ve ABD

Köy Enistütüleri gerçeğini tümüyle açıklamışsınız. Kaleminize sağlık..

17 Nisan 2010 16:12
Yaşasın Türkiye Cumhuriyeti

Uyuyanları uyandırmak için, hep uyanık kalmalıyız değil mi? Her gün ölenler yerine, yeniden doğanlar mutlaka olmalı. Teşekkürler.

30 Ekim 2009 13:49
Cumhuriyet Bayramı'nın Düşündürdükleri

"Muhtaç olduğumuz kudret damarlarımızdaki(Trk, Kürt, Çerkez,Laz vs.) asil kanda mevcuttur" diyerek sonlandırdığınız cümleleriniz için sizi kutluyorum. Sevgiyle kalın

30 Ekim 2009 13:44
Antalya TEDAŞ uyuma! Elektrik direklerinden kıvılcımlar fışkırıyor

Çok haklısın. Umarım sesini duyar yetkililer. Antalya'da yaşayan olarak, aynı sorunları paylaşıyoruz. Antalya 'da yağmur yağar, elektrik kesilir. Fırtına çıkar, elektrik kesilir. Elektrikli eşyalarımız sürekli bozuluyor.

02 Ocak 2009 22:33
Taç giymiş Antalya dağları

Dün farkettim.. Bey dağlarındaki karları. Gerçekten muhteşem.. Saklıkent, kimbilir nasıldır? Orada karla bolca oynayabilirsiniz. Kaleminize sağlık.

26 Aralık 2008 23:07
Kahvenin kokusu

Kahvenin kokusu, tadından daha hoş geliyor bana. Dostlarımla içtiğim kahvenin tadları da gerçekten kokusu kadar güzel oluyor. Sevgimle..

19 Aralık 2008 19:51
Melih Gökçek terleyince..

İyi günler, haksızlıktan yalancılıktan vede cevap veremeyeceği konuların altında ezileceğini anladıktan sonra yüzündeki vede bilhassa anlında biriken terleri sildikce devamından kaynaklanan rahatsızlıktan olsa gerek ağzının kuruluğunu devamlı su içerek dindirmeye çalıştı,ama bu terleme olayını bizler hafızamıza yıllar öncesinden kazımıştık,birileride ulu önder ATATÜRK'ün huzurunda yazı yazarken nasıl terlediğini unutmamız olanaksız.. Sy.Uğur Dündar'a bile neredeyse pes ettirecek mahalle ağzı uslubu ile kendince sy.Kemal Kılıçdaroğlunu susturmaya oturumla ilgisi olmadığı halde bir takım konularla gündemi değiştirmeye çalışsada değerli Ankaralıların gözünden nasıl düştüğünün resmidir. Sy.Uğur bey'in dediği gibi bir daha bu tip konularla bir araya gelinmez inşallah..İyki varsınız Sy.Kemal Kılıçdaroğlu beyfendi bildiğiniz yolda devam.sagılarımla.. Mr.Şükoo..

18 Aralık 2008 17:32
Toplam blog
: 50
Toplam yorum
: 31
Toplam mesaj
: 18
Ort. okunma sayısı
: 1011
Kayıt tarihi
: 26.08.08
 
 

Anadolu Üniversitesi Ekonomi mezunuyum. Bir Kamu kuruluşundan yönetici olarak emekli oldum. Evliy..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster