Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Yazmak Nefes Aldırmaktır

Elbette Cemile Hanım. Kişi, tuşlara vurdukça yazısı ortaya çıkar. Bir bakıma boşalır ve rahatlar. Esenlikler dilerim.

27 Ağustos 2021 11:19
Gitmedi Bitmedi!

Cemile Hanım, Öncelikle annenizin durumuna üzüldüm! Geçmiş olsun der, sağlığına kavuşmasını dilerim. Ortam belirttiğiniz gibi...Eskiden köylerde tavuklara kıran gelir, alır götürürdü. Şimdilerde insanlar kırılıyor! Dilerim esenlikli günlerimize kavuşuruz. Esen kalınız!

19 Nisan 2021 12:42
Güzel Bakmak Üzerine

Büşran, Yaşamsal bakışınız oldukça güzel. Özgeçmiş bilgileriniz de sizi özel... Esenlikler dilerim.

24 Mayıs 2020 13:38
Güzel Bakmak Üzerine

BÜŞRAN, YAŞAMSAL BAKIŞINIZ ÇOK GÜZEL! öZGEÇMİŞİNİZ ÖZGÜN VE SİZE ÖZEL...

24 Mayıs 2020 13:38
İki Ay Sonra İlk Çıkış

Cemile Hanım Günaydınlar! Anneler Günü'nüz kutlu olsun. Yaşanası güzel yarınların gelmesini dilerim. Esenliklerimle.

12 Mayıs 2020 09:31
Yaşamaya Dair

Cemile Hanım, Sanata ve Nazım'a değgin özgün bir değerlendirmenizi zevk alarak okudum. Tutukluluk günlerimizi en güzel yöntemle değerlendirmenizi de duydum. Esenliklerler dilerim.

02 Mayıs 2020 10:48
Mutlu Yüzler, Doğru Sözler

Cemile Hanım, Özgün yazınızı duyarak ve sindirerek okudum. Gelişmelerin gönlümüzce oluşmasını diliyorum. Bir de esenlikler...

21 Nisan 2019 15:44
Bir Güzide Taranoğlu Vardı (1)

“Tadı yok sensiz geçen ne baharın ne yazın Kalmadı tesellisi ne şarkının ne sazın Sarıldım kadehlere derman olur diyerek Kalmadı tesellisi ne şarkının ne sazın…” Güzide Taranoğlu’nun sözlerini yazdığı, Muzaffer İlkar’ın bestelediği ve eşimin halıya dokuyarak armağan ettiği Hicaz makamında seçkin bir yapıt... Kimi sanatçılar bu ölmez eseri seslendirdi. Asıl Behiye Aksoy’un güzel, anlamlı ve buğulu sesiyle kulaklarımızda yankılandı, gönlümüzü ısıttı! Baki kalan bu kubbede bir hoş seda kaldı, diyebiliriz. Anmakla özveri örneğinin en güzelini sergilediniz. Sizi kutluyorum ve esenlikler diliyorum kardeşim Abdülkadir!

29 Ocak 2019 16:30
Bir Güzide Taranoğlu Vardı (2)

Dün da yazmıştınız... “Tadı yok sensiz geçen ne baharın ne yazın Kalmadı tesellisi ne şarkının ne sazın Sarıldım kadehlere derman olur diyerek Kalmadı tesellisi ne şarkının ne sazın…” Güzide Taranoğlu’nun sözlerini yazdığı, Muzaffer İlkar’ın bestelediği ve eşimin halıya dokuyarak armağan ettiği Hicaz makamında seçkin bir yapıt... Kimi sanatçılar bu ölmez eseri seslendirdi. Asıl Behiye Aksoy’un güzel, anlamlı ve buğulu sesiyle kulaklarımızda yankılandı, gönlümüzü ısıttı! Baki kalan bu kubbede bir hoş seda kaldı, diyebiliriz. Anmakla özveri örneğinin en güzelini sergilediniz. Sizi kutluyorum ve esenlikler diliyorum kardeşim Abdülkadir!

29 Ocak 2019 16:24
Her Daim!.

Cemile Hanım, Yeni yıla ilişkin güzel duygu ve düşüncelerinizi içselleştirerek okudum. İyi dileklerinizin gerçekleşmesi doğrultusunda esenlikler dilerim.

31 Aralık 2018 10:25
Toplam blog
: 722
Toplam yorum
: 486
Toplam mesaj
: 45
Ort. okunma sayısı
: 1328
Kayıt tarihi
: 18.08.08
 
 

Kırşehir Erkek İlköğretmen Okulu'nu, İzmir Buca Eğitim Enstitüsü Türkçe Bölümünü, İstanbul Çapa M..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster