Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Sabah şaşkınlıklarım

:))) Bir arkadaşım da sabahın üçünde miydi neydi kızını hazırlayıp servise binmesi için aşağıya indirip yatağına geri dönmüş. Biraz sonra kapı çalmış. 'Anneee, saat daha sabahın üçü, dışarısı çok karanlık. Soğuk da...' Aynı şekilde kızcağız yatağa girmiş(üniforma ve saçların örgüsü dahil) ve zamanı gelince kalkıp okula gitmiş :))

04 Aralık 2011 22:49
Komik bir vize hikayesi

Çok tebrik ederim. Eskiden hiç kimse sesimizi duymazdı. Sevgiler, selamlar. Başarılarınızın devamını diliyorum.

30 Kasım 2011 17:28
Cumhur Başkanı… İngiliz Kraliçesi… Dersim…

Cumhurbaşkanımızın yüzünde, Türkiye'deki görüntülerinde olmayan bir memnuniyet ve iletişimli olma durumu var. Çok dikkatimi çekiyor. Gidip orada sürekli İngilizce konuşuyor olması bana dokunuyor bir kere. Nişan olayını bilmiyordum. Daha doğrusu içime dokunduğu için pek takip etmemeye çalışıyorum. Hele bir de eşi ile Kraliyet Senfoni Orkestrasını dinlerken 'heyhat...' diye başlayan cümleler kurdum içimden... Selamlar

23 Kasım 2011 07:30
Sahibinden bir kalp anjiyosu öyküsü

Hem gülümseyerek hem hüzünlenerek okudum. Allah ne düşürsün muhtaç etsin, ne de eksikliklerini göstersin. Biliyorum çok klişe ama o yüzden yazmadım, cidden içimden geldi! Bir dahaki sefere o yokuştan geçerken (ki bu sanırım yarın olacak :))) ) sizi anacağım. Selamlar. Not: Soğan suyu ve 40 gün mü? Aslında bir programda dinlemiştim, uzman doktor diyordu ki, 'Allah sarımsağı kadınlar, soğanı erkekler için yaratmış zannediyorum. İyi gelmedikleri hiç ama hiç bir şey yok!'

14 Kasım 2011 22:55
Kadınlar; ORGAZM taklidi yapıyor...

Off.. Fena yahu! :) :(

14 Kasım 2011 02:47
Kimsiniz siz yaa?…

Merhaba. Yazınızda link göremedim, verdiğiniz isimlerden kendim buldum videoyu - http://www.vidyotv.net/7178-prof-ahmet-ercan-samanyolu-spikeri-sinem-dincay-cildirtti.html#. Bence uzman olarak bağlanan kişi ayıp etmiş. Bazen de spikerler ayıp edebiliyor ama bu sefer tersi olmuş diye düşünüyorum. Paylaşımınız için teşekkürler. Selamlar.

13 Kasım 2011 19:59
Japon'yalı Dr. Atsushi Miyazaki'ye ağıt

Sevgili hocam, üç Japon yardımsever kardeşimizin üçü de bayan değildi ama. Biri erkekti. Bir bayan ikinci depremden önce ülkesine dönmüş yanlış bilmiyorsam, diğer ikisi kalmışlar. Sağ kurtulan bayan ancak kaybettiğimiz, erkek. Selamlar.

13 Kasım 2011 14:34
Acaba nasıl ölsem?

:((((

12 Kasım 2011 09:29
Angus, Limuzin sorunu

Merhabalar. Geçenlerde ben de bununla ilgili birşeyler yazmıştım: http://blog.milliyet.com.tr/tarim-bakanligi-akillanmis-cok-sukur---/Blog/?BlogNo=331018 - Hala aynı fikirdeyim, kurbanda bu kararı alanların kurban edilmesi lazım!

04 Kasım 2011 18:51
Toplam blog
: 61
Toplam yorum
: 162
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 925
Kayıt tarihi
: 20.09.08
 
 

Yazmak sorumluluk istiyor. Zor iş, başka bir alem. Yaşamın ta kendisi gibi. ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 

 
 
     
     
     
    'Sadelik, düz çizgi çizebilmek kadar zordur' (Alıntı: ?)