Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Neden sensin?

coşkuyu yakalamışsınız :) oldukça güzeldi.. yüreğinize sağlık..

13 Mayıs 2011 11:11
SEN UYURKEN...

aşk... eşsiz bi güzellik! öyle yalın, öyle samimi anlatmışsın ki, çok ama çok beğendim.. yüreğine sağlık.. sevgilerimle..

14 Aralık 2010 13:04
Ben bu dünyanın...

ders çalışmaktan nete girdiğim yok ne zamandır :( ne de güzel yazmışsın, bayıldım sözlerine.. al benden de o kadar! :)) sevgiler..

08 Aralık 2010 01:11
Yeniden nafile...

hüznün dayanılmaz sancısı saplandı yine yüreğime.. yandı bağrım sözcüklerinin feryadından, acıdım, kanadım.. yüreğine sağlık, ömrüne bereket yağmur zamanı.. sevgiyle..

02 Kasım 2010 00:42
Hökümat yalan söyler miydi?

öyle güzel anlatmışsınız ki, çok keyifle okudum inanın :) yüreğiniz dert görmesin efendim.. sevgiler, selamlar..

15 Ekim 2010 00:49
Anadilde eğitim; O çocuk hayallerini bile Kürtçe kuruyor!

merhaba beran hanım; söylediklerinizde son derece haklısınız. o toprağın bir ferdi olarak benzer olayları birebir yaşayan biriyim ben de lakin, bir konuda kaygım var; anadilde eğitim hakkı tanınmış olsa şayet, bu insanlarımızın tahsilleri tamamlandığında, iş bulmaları konusunda sıkıntıları olmaz mı? sadece kendi bölgelerinde ki kısıtlı sayıda iş alanlarına yönelme haricinde yapabilecekleri fazla bişey olurmu bilemiyorum açıkçası. sorunun bu aşamasının da çözülmesi zor olur gibi görünüyor. yanılıyorsam düzeltin lütfen.. duyarlılığınız için sonsuz teşekkürler.. sevgiler, selamlar..

15 Ekim 2010 00:21
Uzun Zaman Olmuş....

hayat akıp gidiyor ahmet bey.. üstelik ardında yaşanmamış nice mutlulukları yetim bırakarak! güzellikleri gecikmeden yaşamak lazım vesselam.. yüreğinize sağlık, keyifle okudum :)

13 Ekim 2010 00:50
Nene

eskiye dair ne varsa hatrımızda hep güzel yeri var.. "öcü" ler bile güzeldi :) şimdilerde ne o samimiyet, ne de o saf duygular var.. çok güzel ve bir o kadar da sıcak bir öykü olmuş, yüreğine sağlık yağmur zamanı.. tüm yitip gidenlerin mekanı cennet olsun inşallah.. sevgiler güzel yüreğine..

13 Ekim 2010 00:25
İki yabancıyız biz

küçük sözcüklere derin anlamlar yükleyip sunuyorsun.. az ama içi dolu dizeleri okumak, boş laf kalabalığından iyidir her zaman.. yüreğine sağlık sevgili cem.. ara vermemelisin bu kadar :) sevgiler..

22 Eylül 2010 15:29
yüzmek

biçoğumuzun içinde kalan bir hevesi, ne kadar da sıcak bi yazıyla dile getirmişsin :) benim hiç bisikletim olmamıştı çocukken. sonra bir baktım "büyüdün" dediler. şimdilerde çocuklarım binerken bisiklete hep kendimi hayal ediyorum. ama kesinlikle bu hayalimi gerçekleştirmek istiyorum en kısa zamanda.. senin de başaracağına eminim.. güzel yüreğine sevgiler :)

05 Eylül 2010 12:25
Toplam blog
: 20
Toplam yorum
: 97
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1086
Kayıt tarihi
: 18.09.08
 
 

"Hayat mı çok acımasız, yoksa insanlar mı diye düşünürken henüz toy zamanlarımda, aslında tüm zaliml..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster