Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Berlin'den sevgilerimle

MBye hoşgeldin. sen gelmeden aylar önce ben mb den gittim :) baban için çok üzüldüm gerçekten. çok büyük geçmiş olsun. umarım toparlanır en kısa zamanda. Alev Hanım'a da geçmiş olsun dileklerimi iletirsin. umarım iyisindir. çok nazlandın blog yazma konusunda. sen blogsuz yapamazsın. hele yazmadan asla. Dilan'a ve eşine selamlar. ne kadar büyümüştür Dilan. Prensesi öp kocaman. Uzun zaman sonra yeniden blogda yazman ve yorum yazmak güzel. sevgilerimle. ailenle sonsuz mutluluklar.

11 Ekim 2009 19:09
Sokrates’in son gecesi

umarım diğer şehirlerde de sahnelenir. umarım yetkililer bizi duyarlar. güzel paylaşımınız için teşekkürler. saygılar.

07 Şubat 2009 15:41
Hülya Avşar'ın annesi Emral Avşar vefat etti!

Yazınız vasıtasıyla öğrendim Emral Avşar'ın vefatını. Yakınlarına allah sabır versin. Allah hayırlı ölümler versin. saygılar.

05 Şubat 2009 16:26
İki kere düşünün!

hayvanları deli gibi sevdiğim kadar var. öyle sadıklar öyle dostane öyle özeller ki. insanları sevmedim hayvanlar kadar. saygılar.

04 Şubat 2009 23:28
Gerçek bir aşk hikayesi.

gıpta duyulacak bir aşk. ne diyelim gıpta duyulacak bir aşk yaşamak dileğiyle. güzel paylaşımınız için teşekkürler. sevgiler.

03 Şubat 2009 17:30
Bir çocuk vardı...

sanırım o çocuk içinizde bir yerlerde. sokakta bilyeler ve çocukluk arkadaşlarıyla oynamak şimdilerde yerini takım elbise ve kravatla gidilen işe bıraktı. çocukluğa özlem kokuyor satırlarınız. teşekkürler paylaşımınız için. yüreğinize sağlık. sevgiler.

02 Şubat 2009 18:57
Esaretin Bedeli

mükemmel bir film. yıllar önce izlememe rağmen artık özgürsün denildiğinde otel odasında intihar eden yaşlı adamın içsel hesaplaşması halâ beynimde capcanlıdır görüntüsü. öyle uzun yıllar kalmıştır ki orada özgürlüğün ne olduğunu unutmuş, özgür olma isteği de ölmüştür. özgürsün denildiğinde ne yapacağını bilemez oldukça iç acıtıcı. gözlerim dolu dolu izlerim bu filmi hep. cebinde minicik bir kuşu beslemesi, onu hayat arkadaşı edinmesi unutulur gibi değil. teşekkürler paylaşımınız için. sevgiler.

02 Şubat 2009 15:34
2009 Koç Burcu gelecek yorumu

Hepsi de çok doğru. teşekkürler. umarım devam edersiniz yorumlara. sevgiler.

31 Ocak 2009 14:54
Hapishane Hastane Askerlik Arkadaşları Unutulmazmış

Allah en kısa zamanda tüm hastalara şifa versin. Işığı üzerinizden eksik olmasın. sevgiler.

24 Ocak 2009 17:16
Hatasız insan olmaz!

Hiçbir ilişkinin eskisi gibi olması mümkün değil. Bir şeyler koptu mu ilişki de artık hayır gelmez ondan. O yüzden bir bebek gibidir ilişkiler de. Bence pamuklara sarıp sarmalamak gerekir. Umut varsa yine de denemeye değer :) Mutlu sevgiler hepimizin olsun. Sevgiler.

24 Ocak 2009 15:20
Toplam blog
: 0
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
:
Kayıt tarihi
: 04.12.08
 
 

Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümü mezunu... Grafiker... Edebiyatı, tiyatroyu, yazmayı, ço..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster