Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
COVİD GÜNLÜKLERİ-1. GÜN

Çok geçmiş olsun acil şifalar diliyorum

24 Mart 2021 09:22
AŞIK VEYSEL'E SAYGI

AY GEÇER YIL GEÇER UZARSA ARA GİYİN KARA LİBAS YASLAN DUVARA YANINDAN GÖĞSÜNDEN AÇILIR YARA YAR GELMEZSE YARALARIN ELLETME OZANLARIN OZANI AŞIK VEYSEL RUHU ŞAD OLSUN...

21 Mart 2021 14:21
TOPLUMSALLIK BİLİNCİNE ERELİM

Tam da Nevruz'a uygun bir yazı olmuş...toplumsal bilinc yaşam tutkumuzun ciddi bir payını kapsar...sevgiyle...

21 Mart 2021 08:21
Evrenin Sırrı Çözülür

Kur'an'da buna atıf var zaten tıppın bilimin gelebileceği nokta olarak yorumlayarak okuduğunuzda bu cikarimda bulunabiliyorsunuz...ta ki ölüme çare bulma noktasinda bırakıyor yani ab i hayat suyu kayıp :) kuyruk kemiğinden yeniden yaratima atıf var...o da yok olmayan bölüm olarak tabi yorumu hem tipcilara hem ilahiyatçı Lara bırakmak daha doğru...

16 Mart 2021 13:26
Bir Koca Yaşar Kemal Vardı

Yine çok güzel bir yazı... Saygı ve rahmetle anıyorum büyük ustayı.

03 Mart 2021 11:12
Sizin Memlekette Eşek Yok mu?

Canım, güzel bir tebessüm vesilesi oldu yazın benim için aynı zamanda... ihtiyaç olan ironi de mesaj da var içeriğinde...Cennete girmekten zor mu !... :) O.Veli'yi hatırlattı bana yazın... bedava yaşıyoruz bedava,hava bedava su bedava vitrinlerin dışı bedava...:)

25 Şubat 2021 18:37
Şölen Pilavı

Sizin bu muhteşem tarifleriniz yeterince göz ziyafeti oluyor bize önce gözümüz doyuyor doğrusu da bu sanırım zaten :) insan istiyor ki hepsini deneyeyim ama yemeyeyim bir boğazsever olarak malum kilo sendromu:) emeğiniz takdire değer...elinize dilinize sağlık sevgilerimle..

18 Ocak 2021 18:49
Sonra Değil, Şimdi!

Güzeliz güzel:)

05 Ocak 2021 07:29
BEN ANADOLU'YUM ( 2 )

Tamam hocam gayet tabi ben size ulaşırım.Biraz dinleneyim bir kez daha düşüneyim bu konuyu. İnanın en çok ihtiyacım olan zaman çünkü yeti alanlarımın hangisine öncelik vereceğimi ve özel yaşamıma da zaman ayırmam gerektiği arasındaki dengeyi kurmak için biraz daha zaman istiyor. Sanatın her türü yaşamın içinde olmak tabi ki haklısınız. MUTLU SENELER.

31 Aralık 2020 21:15
BEN ANADOLU'YUM ( 2 )

Hocam merhaba tekrar, Nesrin ben. Blogdan ayrılınca kullanıcı adı isim etiketini kaldırdıktan sonra mesaj ulaşmış sanırım size. Estağfururlah kırılmak ne demek ben tam tersi meşguliyetlerimden dolayı blog yazıları ile cok ilgilenemediğimi ifadeye çalıştım. Biz edebiyat mevzunları için her edebiyat kürsüsü önemlidir fakat Anadolu halk kültür uygarlık ve geleneğini devam ettirecek temsilci azdır siz bu anlamda da branşımız için özel ve değerlisiniz.Bunu ifadeye çalıştım. Sizin gibi üstatlar eksik olmasın efendim sağlıcakla kalınız. Nesrin Özdemir Saldıran.

30 Aralık 2020 23:02
Toplam blog
: 152
Toplam yorum
: 86
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 289
Kayıt tarihi
: 20.11.08
 
 

Yazmayı seviyorum ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 
 
 
     
     
     
    Sadece kalpten gökyüzüne dokunabilirsin.