Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Yoluma ışık olan kadın

Nur içinde yatsın okurken tüylerim diken diken oldu..

01 Ağustos 2011 16:32
En büyük juri bizim juri

Televizyonu açmaktan korkuyorum her seferinde başka bir program çıkmış oluyor. Pes yani! Sürekli birilerini zendin ediyoruz :)

01 Ağustos 2011 14:10
“Çocuklar Duymasın” Hatta izlemesin

Tedavi edilmeli, ancak insanca davranarak tedavi etmeli, küçücük çocuklarda bunun bir hastalık oılduğunu bilmeli, toplumdan dışlanarak, görmezden gelinerek kimseye duyurmayarak olmaz bu, toplumu bilinçlendirerek eş cinsel tedavi edilebilir ancak.... Çünkü küçük yaşta karşı cinse eğilimli çocuklarla yaşıtları dalga geçiyor ve çocuğun beynine bu şekilde işleniyor. Çocuklarda öğrenmeli nasıl davranması gerektiğini. Kaldı ki belkide tedavi olmak istemez bu da onun kendi şahsı görüşüdür. Sonuçta hayat onun hayatı, herkesin eşit şekilde sevap-günah kavramını değerlendirmesini bekleyemeyiz. Açıksası sizin yazınız bana, eşcinselleri biraz dışlamak gibi geldi yanlış anlamışsam kusura bakmayın... Saygılar

01 Ağustos 2011 14:03
“Çocuklar Duymasın” Hatta izlemesin

Ya sizin çocuğunuz eş cinsel olsaydı atabilir miydiniz? Vazgeçebilir miydiniz evladınızdan, hastalık olsun ya da sapkın bir düşünce olsun, ne olursa olsun bu duyguyu yaşayan insanlar var ve onlarda sizin bizim gibi yaşama hakkında sahip değil mi? Ben hastalık olduğunu düşünüyorum, zaten eşcinsel olan biri bebekliğinden itibaren fark ediliyor. En azından eşcinselliği sapkınlık olarak kullananlar olsa bile gerçekten "hasta" olanları asla gözardı edemem, onlar da Allah'ın kulu... Tabiki de dizilerde olabilir, filmlerde olabilir bunu kabullenmek gerekiyor onlar cüzzamlı mı toplumda dışlayalım?

01 Ağustos 2011 10:18
Artık çok eski bir anı…

"Mazi kalbimde bir yaradır." demel gel içimden.... Bu sene ki Kaş tatilinizin daha da güzel geçmesini dilerim:)

09 Temmuz 2011 11:37
En Sinir Olduğum Anne Tipleri

Bende sokakta gördüğü bir şeyi tutturup kızarana kadar ağlayan çocuğa annesinin " bana bak gebertirim seni sus, akşam olsunda gör sen" deyip birde tokat atmasına çok sinir oluyorum. Terbiye tehdit ve şiddetle verilmemeli...

08 Temmuz 2011 17:27
Bebeğimin yolculuğu, benim yolcuğum - 7. Hafta

analı babalı büyütmenizi nasip etsin, bu mutluluğu tatmak isteyen herkese yaşatsın inşallah ... :)

21 Mart 2011 21:56
Zamanı annece planlamak

İnsan kendi hayatını kurmak zorunda kaldığında aslında herşeyin o kadar kolay olmadığını anlıyor. Bende kara kara düşünüyorum bayram bitiminde beni bekleyen çamaşırlarımı, oğun kurs programımı... Ne kadar rahatmışız ailemizin yanındayken.

18 Kasım 2010 14:11
Biz üç kardeş bu bayram

Mutlu, huzurlu, sevgi dolu bayramlar...

18 Kasım 2010 14:08
Özlüyorum...

ben gözlerinin içi gülen annemiii çokk seviyorum... senin gibi bir anneye ssahip oldugumuz ıcın cok sanslıyız.. sen bizim birtanecik annemizsin... bizim sevgimize, bizim ilişkimize nazar değmesin ...:)

26 Aralık 2008 19:42
Toplam blog
: 58
Toplam yorum
: 75
Toplam mesaj
: 21
Ort. okunma sayısı
: 1588
Kayıt tarihi
: 13.05.09
 
 

Marmara Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümü öğrencisiyim. Okumak, yazmak ve hayata dair yorumlar ya..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster