Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Oh be nihayet :)

Yüksel hanım merhaba, tebrik ediyor; başarılarınızın artarak devam etmesini diliyorum. İnşallah T.dağ Çorlu Tv projesi de gerçekleşir; böylece sizi daha yakından tanıma ve izleme şansına sahip oluruz. İyi yayınlar, saygılar, selamlar...

28 Mart 2011 23:20
Mehmet Âkif Ersoy ve Çanakkale Savaşları

Ayten hanım merhaba, bir savaşın komutasının yabancılara bırakılamayacağını çok iyi bilen M.Kemal, Alman ordusunun subaylarının beceriksizliğini gördükçe kahrolmuştur; ama ne yazık ki, bunları Enver Paşa'ya defalarca ilettiyse de, sonuç alamamıştır. Liman Van Sanders ile defalarca tartışmışlardır; bu komutan hem sinsi ve hem de yetenekleri sınırlı olan biriydi; bu savaş bütün olumsuzluklara rağmen kazanıldı ve M.Kemal bu savaşta gösterdiği üstün dehasıyla tarih sahnesine çıkmayı başarmıştır. Çok güzel dile getirmişsiniz, kaleminize ve yüreğinize sağlık. Saygılar, selamlar.

22 Mart 2011 00:30
"İzmir Aşkına" Dergisi

Ayten Hanım Merhaba, derginizin başarılı ve uzun bir yayın hayatının olmasını diliyorum; hayırlı olsun...Selam ve saygılarımla.

14 Şubat 2011 23:45
Unuttuk…

Osman bey merhaba, Uğur Mumcu, Bahriye Üçok, Muammer Aksoy ve diğer yiğit aydınlarımızın tamamı, "cımbız"la özel olarak seçildiler ve "kurbağalar"ı uyandırmamaları için de -satın alınamayacakları bilindiğinden- katledildiler; ama onlar sonsuza dek yaşayacaklar, kalemini satanların adı ise; ileride hiç hatırlanmayacak! Saygılar, selamlar.

26 Ocak 2011 22:30
Milyonlarca Mum Aydınlatamasa da Cinayetini, Işığınla Halâ Gözlerim Kamaşıyor Uğur'um!

Nurcan hanım merhaba, ellerinize sağlık, çok duygulu bir yazı olmuş. Uğur Mumcu basının onurlu bir üyesi olarak hep yaşayacak; ama kalemini satarak villalarda yaşayan bazı "dönekler"in ileride isimleri dahi hatırlanmayacak! Uğur Mumcu, Bahriye Üçok ve Muammer Aksoy gibi birçok aydınımız, bilinçli olarak seçildiler; zira onlar ABD'nin "yol haritası"nın önünde birer engeldiler ve onları parayla ya da başka bir yolla satın alabilmek de mümkün değildi; o yüzden de katledildiler... Mekanları cennet olsun. Saygılar, selamlar.

26 Ocak 2011 01:38
Milliyet Blog 2. Onur Ödülü / Blog Nobel 2010

Metin bey merhaba, MB 2.Onur ödülü adayım: Sn.Sabiha Rana hanımdır. Saygılar, selamlar.

22 Ocak 2011 21:37
Mister Blog 2010

Metin bey merhaba, erkek adaylarımı bildiriyorum:1-)Süleyman Ekim, 2-)İzmirli97, 3-)Turgut Çelik Kolay gelsin, saygılar, selamlar.

09 Aralık 2010 20:15
Mister Blog 2010

Metin bey merhaba, siz uyarmadan adaylarımı açıklıklıyorum; 1.adayım/ sÜLEYMAN EKİM/2. adayım; İzmrli97(Osman bey)3.adayım ise; Turgut Çelik'tir. hayırlı akşamlar...

09 Aralık 2010 01:46
Teşekkürler Milliyet Blog

Ayten hanım merhaba, MB' da çok değerli bayan yazarlar var; onların emeklerine de saygım sonsuz...Ancak, sizin birikiminiz ve bunu sunmak için harcadığınız emek, sizin birkaç adım önde olmanızı-bana göre- gerektiriyordu; bunun böyle gerçekleştiğini görmek beni çok mutlu etti! Sizi kutluyor, saygı ve selamlarımı sunuyorum.

09 Aralık 2010 01:24
Öğrencilere hoşgörü: Biber gazı ve cop!

Gülgün hanım merhaba, yaşanan bu olaylara rağmen bazı yandaş ve demokrat geçinen bazı aklı evveller hala ileri demokrasiden dem vuruyorlar; ölçüsüz bir şiddetin uygulandığı bu çocuklar "düşman" evladı mı, yoksa vatan evladı mı? Kandil'den gelen eşkiyayı davullarla karşılayacaksın, üniversite öğrencilerini öldüresiye dövdüreceksin! Bu mu ileri demokrasi?! Saygılar, selamlar.

05 Aralık 2010 17:48
Toplam blog
: 52
Toplam yorum
: 57
Toplam mesaj
: 39
Ort. okunma sayısı
: 1884
Kayıt tarihi
: 05.03.09
 
 

Okumayı seviyorum ve okumanın, insanın içindeki havuza taze suların katılmasını sağladığına inanı..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster