Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Olgun haller

Ee herşey hazır... :)Ben de neden uzun zamandır bu kızın sesi çıkmıyor ki diye düşünüyordum.

27 Temmuz 2012 11:36
Mavi Tanrının aşkı

Öyle bişeylere bakarken bakın ne buldum. Tam da konuştuğumuz konuya uygun, hatta benim yine benzer bir yorum. Sevdiğim yazarlardan Ersin bey'n blogunu izni olmadan burdan tekrar linkini veriyorum. http://blog.milliyet.com.tr/renkler--kokular--sesler-ve-anilar-/Blog/?BlogNo=319385 Ersin bey affınıza sığınıyorum :)

06 Mart 2012 14:09
Mavi Tanrının aşkı

Sevgili hocam, bu nasıl anlatılır bilmem ki.. Deneyecegim ama size maille. Bloglaştırmak şimdilerin işi değil... Ama bir örnek vereyim. Dün Füsuncuğumla body losyon almaya gittik. Ama güzel kokulu olsun diyoruz. Kız çilek, mango envai çeşit saydı. Dedim yok öyle değil. Yeşil koksun istiyorum. Kız durdu baktı. Ne demek o dedi. Fresh mi yani dedi. "boşver" dedim. Sen koklatmaya devam et. :)

02 Mart 2012 13:09
Mavi Tanrının aşkı

Bazı bloglarınız var ki hep böyle maddlerle irdeliyor. Her defasında daha başka birşey yoktur herhalde diyorum. Kimin akına gelir ki renkleri tanrılaştırmak. Felsefik yaklaşımınız mükemmel. Ama mordan illaki vazgeçmem ben. Maviyle kırmızıyı evlendirir ortaya mor bir tanrı çıkarırdım mesela. Azimli,hırslı,çekici ama biraz da höt höt bir tanrı olurdu. :) Ben kokuları renklerle ifade ediyorum bi de :)

29 Şubat 2012 14:24
Tür değiştirmek ister miydiniz?

Benim de kırılmaya hakkım var :) Aramızdan birine kırgınım... Dalgalı bir deniz gibi diyelim. Çok yoğun bir sene geçirdim. Malumunuz. Uzakta kaldım blogdan. Şimdi şimdi ancak toparlanıyorum. Okumaya gayret ediyorum sürekli. Yorumlayabildikçe de yorumluyorum. MB insanın hayatına girdi mi çıkması zor. Kim bilir belki tekrar yazmaya başlarım bir gün. Şu aralar hiç istemesem de!!!

24 Şubat 2012 11:58
Uzun uzun mu anlatalım, kısa kısa mı?

Ben de merak ettim. Hangi ayağını önce attı gerçekten :) Hatrı sayılır bir zat zannımca. Sizin üst katta oturduğuna göre siz de hatrı sayılır bir yerde oturuyor olmalısınız :) Çıkarımlar işte. Sevgilerimle...

22 Şubat 2012 12:49
Tür değiştirmek ister miydiniz?

Hocam selamlar ben kesinlikle bir ren geyiği olmak isterdim. Bir bayan olarak bana nedense çok estetik geliyor o hayvanlar. Boynuz muhabbetine girmeyelim burda mecazi anlamda ama boynuzları ne kadar görkemli değil mi sizce de :)

22 Şubat 2012 12:46
Avrupa sosyetesi aslında nereli

Merakla bekliyorum ben de Ali bey.. :)

22 Şubat 2012 10:04
Klorak

missm tressim. Bu ne resim bu ne şiir böyle. Damadağın etmişsin ortalığı. Yeşil kapaklı sarı şişesi olan klora değil mi bu. Bu aralar benim de içesim var ondan. Temizliyor mu gerçekten içini insanın. Bi de hele. Çok mu güzeldi şiirin ne?

22 Şubat 2012 09:58
'Ankara Öykü Günleri'nden 'Dünya Öykü Günü'ne (10–14 Şubat )

Merhaba Ersin bey, İki yıl önce çocukluk arkadaşımın kazandığı bir öykü ödülü vardı. Türkiye Barış Meclisi- Öykü yarışması. Bisiklet adlı öyküsüyle katılmış ve birinci olmuştu yarışmaya. Her sene düzenli olarak yapılıyor bildiğim. Ben de kedi sayesinde tanışmıştım Barış meclisi ile. Şimdi de sizin sayenizde Ankara öykü günlerini öğrendim. Teşekkürler.

22 Şubat 2012 09:51
Toplam blog
: 91
Toplam yorum
: 400
Toplam mesaj
: 18
Ort. okunma sayısı
: 1001
Kayıt tarihi
: 24.02.09
 
 

Yazmak bir tutku benim için. Yıllardır yazmayı seven biri olarak, bilgisayarın icadı ve gelişen t..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 

 
 
     
     
     
    Bilinmedik bir hüzün var içimde,bir gariplik.Anladım ki,ya ben fazlayım bu şehirde ya da biri eksik.