Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Fenerbahçe neden şampiyonluğunu çuvala sığdıramıyor? (4/son)

Bizim bütün hatamız size şampiyonluk sayısında 5 fark atmamız gerekirken sadece 1 fark atabilmiş olmamızdır. Şu anki kadro kalitesi ile de, finansal yapı ile de size fersah fersah fark atmamız gerekirdi. Ancak son anda kaybedilmiş 3 şampiyonluk ve gereksiz bazı hamleler nedeni ile siz hala bize rakip durumdasınız. Siz rakibinize çamur atmak için günlerce kafa patlatacağınıza, tuttuğum takım için ne yapabilirime kafa yorun biraz. Ne Emenike ile, ne Sezer ile Fenerbahçe ismine leke süremezsiniz.

23 Haziran 2011 14:01
Sıkıldım artık

Her hafta başka bir komedi. Bu hafta da hakem komedisi. Bu böyle gelmiş böyle gider. Özne Fenerbahçe ise yüklem her zaman yıpratmaktır.

28 Nisan 2010 12:00
Bir Galatasaraylı'nın gözüyle Ankaragücü'nün sayılmayan golü..

Yine pankart yapıp çıkmanız lazım. O pankart size bir şampiyonluk getirmişti. Bu seneki pankart için size önerim "Toplara çip istiyoruz".

15 Aralık 2009 17:59
Zavallı fenerbahçe

Sizin blog adresiniz belli. Yanlış adreste yazıyorsunuz. Orada çok daha fazla hit ve popülarite kazanırsınız.

25 Kasım 2009 12:03
Galatasaraylı utanmayı da bilir!

Maalesef siz bahsettiğiniz camiada azınlıksınız. Hatta öyle ki yok denecek kadar azsınız. Sizin bahsettiğiniz camia 1980 den itibaren kazanmak için her yolu mübah gören kişilerce ziyan edildi. Galatasaraylılık bir uefa kupası ile sadece başarıya odaklı bir kavram oldu. Galatasaray denilince ilk akla gelen kupa, başarı olduğu için taraftar profli de değişti. Umarım sizin gibi taraftarlar en yakın zamanda çoğunluk olur. Bu arada unutmadan bizim de sizden çok farklı olduğumuzu düşündüğüm anlaşılmasın sakın bu yorumumdan. Ancak son yıllarda Fenerbahçe'de güzel gelişmeler olduğu kanısındayım.

20 Kasım 2009 18:34
H.Şükür hangi maçlar?

Kadıköyde Galatasaray favori ise Fenerbahçe kazanır. Fenerbahçe favori ise fark olur.

20 Kasım 2009 15:46
Beşiktaş Fenerbahçe’ yi neden yenemez?

Fenerbahçe her şartta yenilmez. Ciddiye alırsa rahat kazanır.

20 Kasım 2009 15:43
Üç büyükten iki büyüğe doğru mu?

Serdar Bilgili'den sonra Beşiktaş klübü yönetimi Fenerbahçe'nin 90'lı yıllarını andırır olmuştur. Büyüklüğünden bir şey kaybetmese de önemli ölçüde prestijini, duruşunu kaybetmiştir. Futbol federasyonu sayesinde ortaya çıkan şike belgeleri hasır altı edilmiş ve küme düşürülmesi engellenmiştir. Demirören Türkiye'de iki büyük olduğu söylemi şike dosyaları hukuka uygun olarak incelenseydi gerçek olacaktı. Ancak hukuksuzluk yine galip geldi ne yazık ki.

12 Ocak 2009 14:40
Toplam blog
: 6
Toplam yorum
: 14
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 807
Kayıt tarihi
: 20.11.09
 
 

1971 Erzincan doğumluyum. İlk, orta, lise tahsilimi İstanbul'da yaptım. 35 senelik İstanbullu ve doğ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster