Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Bu bayramda gelemedim

Yazından dolayı sizi tebrik ediyorum.Sadece aynada kendimi gördüm.Duygularımı yazsam ağlamaktan yazımı bitiremem.Bu yüzden sadece teşekkür ederim.Kalemine sağlık.

08 Ekim 2014 14:48
Terör karşısında ortak tavır

Sizi destekliyorum.Saygılar.

02 Eylül 2012 11:59
Ne yapacağımı bilmiyorum ?

Merhaba; Çok değil birkaç hafta önce kızım bir telefon görüşmesinin ardından sessizce kanepeye ilişiverdi.Merak ettim kızım ne oldu kötü birşeymi var diye sordum. Lise ikiye giden kızım,inanmıyorum arkadaşım evleniyormuş dedi.Aynı sınıfta okuyan,üstelik başarılı bir öğrenciymiş.Düğününe'de beraber gittik.Soruyorum size ve herkese bu çocuk henüz onaltı yaşında.Gelecekte sizin'de belirttiğiniz gibi bir gözü mor dolaşmayacakmı?Hayattan ne aldıki hayatı anlayacak.O da demiyecekmi ne yapacağımı bilmiyorum diye. Saygılar

06 Ağustos 2012 18:26
Fethullah Gülen'e ne olur dön, Bekir Coşkun'a çek git...

Kalemine sağlık.Bana yazacak bir şey kalmamış.Teşekkür ediyorum.

03 Temmuz 2012 12:07
3.2.1 ve sıfır. Suriye bitiyor, Türkiye için düğmeye basıldı!

Yazınızın büyük bir bölümüne katılıyorum.Sınır hikayesine gelince;Birak heveslileri izleyip gülmekte güzel.Hatta bir çizgide siz çizin.Sonra hastdiiir deyin.Saygılar.

03 Temmuz 2012 11:49
Yine tecavüze uğradım! Yine tecavüz ettim!

Siz zannedersem işi birazcık siyaset' e sokuyorsunuz gibime geldi.Hükümet'i suçlar gibi bir haliniz var. Erkekleri bu kadar küçümsemeyin.Benim bulunduğum iş ortamında çok bayan benim yanımda mayo değiştiriyor.O kızların gögüsleri, benim için bir el yada bir yüz'den farklı gözükmüyor.Yüce yaratıcı bizlere bir çift göz vermiş.Fakat bu gözleri yüzde yetmiş kötü amaçlı kullanıyoruz.Bu hayatın her alanında böyle.Erkekler güzel bayana bakarlar.Kadınlar kendinden bakımlı bayanı incelerler.Elinde bir deste para ile sokağa çıksanız, herkezin gözü üzerinizde olur.Vesaire,vesaire. Kültür, o da hikaye. Çok üniversiteli gördüm sapkınlıklar yapan. Kısacası insanların genlerinde var bu vahşilik. Çok kadın'da gördüm komşusunun 14-15 yaşlarındaki oğlunu eve atan.Zinanın suç olduğu dönemlerde 12 yaşında'ki erkek çocuğu, 28 yaşındaki devlet memuru eşinin zinadan cezaevine atıldığını gördüm.Ülkemizdeki mahkemelerinde bu kadar duyarsız olduğunu sanmıyorum.Her engelli sessiz değildir.Saygılar

01 Nisan 2012 01:49
Sen misin Eskişehir'e deniz getiren...

Dostum; Eskişehirliyim.Memleketimi çok seviyorum.Ama uzun yıllar gelemiyorum.Bunu başaran insanı Abdurahman Çelebi gibi cezalandırmadıklarına şükredelim.Türkiyede yaşıyoruz.Adam gibi adamı sevmezler ne yazıkki.Sevgilerimle.

01 Temmuz 2010 21:12
Senden bir b...k olmaz. Dedi hanım.

Konuşuyoruz'da boş konuşuyoruz. İnsan ayrımı yapmak kadar kötü bir şey yok. Sözlerim yanlış anlaşılmasın. Ama terörist yandaşları birbirini kayırıyor üstelik devletimin önünde, türk halkının önünde. Sloganlar atılıyor, çevreye zarar veriyorlar. Türk halkı küçük bir söz söylemeye kalksa, tahrikci oluyor,kışkırtıcı oluyor. SOĞUKTAN DONANI BUZLA OVMAZSAN KAYBEDERSİN. Saygılar.

05 Aralık 2009 15:19
Turkiye'mizde hukuktan kastedilen verilen ceza ise...

Yazılarınızı ilgiyle okudum. Baştan sona katılabilmem için az kalmış fakat: Bu ülkede ne insanlar çinayetlere kurban gitti. Neden münevver. Antalya kumluca'da sevgilisini pikniğe götürüp, sonrda ona tecavüz eden şahış kızın ağlaması üzerine paniğe kapılıp önce bir göle atıyor ve kurtulmaya çalışan mağdurun başına defalarca taş atarak boğulup ölmesine neden oluyor. Bu cani deli raporu alarak üç yıl sonra kurtuluyor. Ama bunu hiç kimse duymuyor. Bu olay daha vahim bence. Bir ikincisi: Vatandaş aç iş istiyor.Fırıncı acıyıp işe alıyor.Aynı yerde zamanla karnı doyan kişi ekmeyini yediği, suyunu içtiği adamın karısını ayartıyor. Birgün dışarıdan dönen fırıncı karısını o işci ile yakalıyor. Fakat adam güçlü, üstüne fırıncıyıda bir güzel dövüyor. Kadınıda alıp gidiyor. Günler sonra tekrar dönen batmanlı işci: Fırını kadına vereceksin diyerek tehdit ediyor. Fırıncı artık kırılma noktasında alıyor av tüfeğini delik deşik ediyor. Ve fırıncı 22 yıl ağır hapse mahkum oluyor. İşte ülkemin adaleti.

29 Eylül 2009 16:34
Toplam blog
: 19
Toplam yorum
: 9
Toplam mesaj
: 8
Ort. okunma sayısı
: 662
Kayıt tarihi
: 13.02.09
 
 

BEN NE DUVARLAR GÖRDÜM, HEP YIKILDILAR.    ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster