Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Ruh İklimi

hocam işte insanlar sizi bu yüzden seviyorlar. yüreklendiriyor elinden nazikçe tutuyor yola kadar eşlik ediyorsunuz adım atmaya başlayıp biraz yürüyüp geri bakacaklarını biliyor orda bekliyor ve gülümseyerek hadi hadi yürü diyorsunuz.:) bende size bir şarkı gönderiyorum üstelik altyazılı(sizin ihtiyacınız yokturda :))...şarkının bir yerinde şöyle diyor Çocuklar eriyen karları farkederken/Çiçekler güneş için yarışıyorlardı...:) sağlıcakla kalın..:) tori amos http://www.youtube.com/watch?v=KhFcRaHhep4&feature=related

28 Aralık 2011 00:49
Ruh İklimi

Toroslarda kuzeye bakan ulu çam ağacı gibi bir babanın oğluyum ,kuzeye bakan yönü ne kadar sert, yosunluysada o sert babanın arkasında, sevecen bakışlarıyla büyümüş,sonradan akdenizde yelken açmış vira bismillah demiş, kabak çiçeği dolması yemiş,rakının anasonuyla hoş beş etmiş bir akdenizliyim.papatyayla kardeleni sevenlerdenim Anadolunun oğluyum..tüm iklimlerin zamanında ve tadında yaşanmasını dileyenlerdenim... tüm iklimleriniz tadında ve kararında olsun...:) sağlıcakla hocam..:)

24 Aralık 2011 12:10
Aman da benim güzel tükürüğüm(!)

ya hocam döndünüzmü dönmedinizmi valla ben siz gittiniz kapıyı çarptım çıktım bugün tesadüfen girdim aha hocam yazmış didim... geldiyseniz gelicem, gelmediyseniz ahanda tükürük.. bir daha davosa dönmem..:)

24 Aralık 2011 11:52
Ayna olmak...

...aynaya baktım ,baktım ,baktım.... ve orada kaldım...su oldum, bulut oldum, biraz davul tozu, minare gölgesine karıştı..kül oldum , taş oldum en miniğinden ,aynaya düştüm,kayboldum, ayna dalgalandı, dalgalandı, ben duvarlarıma çarptı duruldu, 'ben' den oldu ayna,işte o ayna 'sen'den yana...:) sağlıcakla..:)

06 Eylül 2011 23:38
Bayramda el öpme faslına dikkat!

artık ortadan yarıldım dikiş tutmam..:) empati yaptım bir ara amcanın yerine geçtim, sonra babanız olsam didim, hatta kolonya ve şekerlik olsaydım ne yapardım derken yarı aklım başıma geldi..:) allah iyiliğinizi versin..:) sağlıcakla..:)

06 Eylül 2011 23:26
G.Saray'ı bitirecek konuşmalar...

ben artık futbol seyretmiyorum..:) belgesellere verdim kendimi..:) ortam müsait olunca seyredicem..:)

24 Ağustos 2011 04:20
Koşun... Kurşun eritmeye çağırıyorum!

keşke okumasaydım... kaç bahar yaşadığım devrildi gözlerimin önünde..özümün kum taneleri aktı gözlerimden....yalnızdım, özgürdüm allahtan.. yiğitlik gitmedi elden...:) inanılmaz güzel bir yazıydı... allahtan ben ozanım diye geçinmiyorum...:) kıskanılacak bir şiirdi..:)

22 Ağustos 2011 02:35
Türkler, Kürtler, Aztekler

söylenecek bir şey yok... bravo...

18 Ağustos 2011 20:00
Memefili ve memefobi gerçeği

sanmayın erkeklerdede fili ve fobiler yok...:) sağlıcakla kalın...:)

10 Temmuz 2011 04:55
Saniyeler bana gelişlerini müjdeliyor bu defa

izmir güzeldir kucaklar bazen bir ana gibi, sarmalar bazen bir yar gibi, hoşgörünün limanıdır , yaşam aslında bir an gibi..... güzel izmirden selamlarla... sağlıcakla...:)

10 Temmuz 2011 04:48
Toplam blog
: 42
Toplam yorum
: 60
Toplam mesaj
: 24
Ort. okunma sayısı
: 538
Kayıt tarihi
: 30.03.09
 
 

Hayata dair 'söz'lerim var... Türkiye' nin çeşitli illerinde yaşadım. Mühendislik eğitimimi İzmir' d..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster