Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Udi Bestekar Handan Metin

Handan Metin besteleri www. youtube. com Handan Metin besteleri

26 Nisan 2020 18:26
İstanbul güzel de, İzmir’in gözünü seveyim

Aynen size katılıyorum.İzmir in gözünu seveyim havası güzel bolluk ucuzluk.Biz de İstanbul dan taşındık buraya ve çok memnunuz.Hele emekliler ıçin.

30 Ocak 2014 22:54
Sanatçılara dair

SANATÇI ları bu kadar iyi anlayıp ifade ettiğiniz için, size teşekkür ederim.Bende bir heykel sanatçısı idim . Artık yapmıyorum. Çünkü marifet iltifata tabidir. 20 yıl çalıştıkdan sonra bıraktım.Hele son dönemlerde heykele olan itibarsızlaştırmalar ve kendi ürettiklerimizdeki modernleşme adı ile yozlaşmalar beni biraz uzaklaştırdı.GENÇ SANATÇILARA BAŞARILAR DİLİYORUM, BU MEŞAKKATLİ YOLDA.

21 Ocak 2013 22:54
Hırs = kendini sabote etmek

Eskiler gene haklı çıktılar.Bir isteğimiz olmadığı zaman (Hayırlısı olsun)diye teselli ederlerdi. Bende kızardım,tabii daha gençlik yıllarımızda,ama artık bende hayırlısı olsun diyebiliyorum.Çünkü zaman içinde öğrendim ki olmayan bir şeyi zorlamamak gerekiyor. OLACAĞI VARSA ZATEN ÇOK KOLAY OLUYOR.Demekki çok hırslanmamak gerekiyor.

10 Kasım 2012 22:48
www.yaratan.com.tr

TANRI ile konuşmanızı okudum. Sizi çok iyi anlıyorum. Benim de 3 oğlum var. Ben de onlar küçüklerken zaman zaman sizin gibi düşüncelere kapılmıştım. Çok zor çocuk büyütmek ve aynı zamanda kendini büyütmek, sadece biraz sabırlı sabır diyorum. Sakin olun yapabildiklerinizi yapın,acele etmeyin. Önünüzde her şeyi yapacak kadar zamanınız olacak.Belki biraz daha planlı olmalı ve her şeyi değil de en çok sevdiğiniz tek bir şeyi yapmalısınız.Emin olun başaracaksınız ve en büyük ödülünüz o güzel yavrucakların elinden olacak. Ne kadar şanslısınız

30 Ağustos 2012 00:52
Bujiteri dükkanlarındaki mutluluk!

Evet, çok ilginç bir noktaya parmak basmışsınız. Gerçekten biz kadınlar, bujiteri ve takı dükkanlarının vitrinlerini bile seyretmek, hatta bu konudaki mecmualara, dergilere, resimlere bile bakmak, korkunç zevk veriyor. Ben bunları üretieken ve öğrettiğim kişilerde de gözlemledim bir takı yapıp taktıklarında çok zevk alıyorlar. Pazarda dikkat ediyorum, bujiteri satanların tezgahları çok kalabalık oluyor. Bu konuda neden takı kullanıyoruz? Diye bir araştırma yazısı yazdım kendi blog umda ama, bu günkü durum çok farklı, kadınlar, ekonomik krizlerin en çok altında ezilen kişiler dir. Alış veriş yapmaksa onların doğalarında vardır.Eh güzel olmak da zaten doğal isteklerimizden biri, en kolay ulaşabildiğimiz alış veriş ürünü ise, her bütçeye uygun bulunabilen bujiteridir.

02 Aralık 2011 17:40
Hep böyle olsun

Çok pozitif bir şiir . beğendim. Allah herkesin mutluluğunu bozmasın

13 Haziran 2011 11:58
Alın yazısı

Hayat bu , herkes umduğunu değil bulduğunu yaşıyor, artık. Önemli olan her halikarda dimdik ayakta durabilmek ve ne istediğini bimektir.

13 Haziran 2011 11:55
Portakal tatlısı

bu tarif seninmi çok güzel bir tarif . Daha önce duymuştum. Acaba başka hangi meyvalarla olabilir.

13 Haziran 2011 11:51
Sevgili Tillie/2

İnsanlar anılarını aslında ,çekmecelerde , dolaplarda, eşyalarda, eski bir örtünün deseninde, bir koku da, saklarlar. İşte o hatırlatan şeyi buldukları zaman, o hatırladıkları anıyı , bir filim gibi yeniden yaşar ve seyrederler.

15 Mayıs 2011 23:20
Toplam blog
: 59
Toplam yorum
: 32
Toplam mesaj
: 3
Ort. okunma sayısı
: 665
Kayıt tarihi
: 02.08.10
 
 

Mimar Sinan Üniversitesi, heykel bl. nü bitirdim. 5 kişisel sergi açtım. Bir çok karma sergilere ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster