Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
U-m-u-t

..sanki içimi okuyan, açığa çıkaran ışınlar gibi geliyor; şeffaflaşıyorum kelimelerinin karşısında. Acıtsa da hüzünlü umutlar, sen söyleyince sıcacık, bağrıma basmak geliyor.. Sevgilerimle.

04 Ocak 2010 09:17
Annem...

Sana ne söyleyebilir ki kendi teselliden yoksun bu biçare.. Aynı nedendendir yollara düştüğüm; hiç görmediğim yerleri, şimdi yıkılmış harap binaları, "ondandır, onu görmüştür" diye yol kenarındaki gülleri, duvar dibine saklanmış iğde ağaçlarını aradığım, koklayıp öptüğüm.. Sevgilerimle.

09 Kasım 2009 17:46
Kalk babam ben geldim...

Şimdi bana diyeceksin ki 'ben artık büyüdüm, genç kız oldum, küçük değilim'. Biliyorum sevgili kızım, yine de sana öyle demek geldi içimden, seni kucaklamak, sarmak istedim yüreğime canım kızım.. Belki benim de her zaman, ama özellikle bayram gibi özel günlerde içim senin gibi buruk olduğundan, sana teselli olacak sözcük olmadığını biliyorum içten içe. Ama olsun; acılar ve sevgiler değil mi bizi daha insan kılan? Sevgili küçüğüm, önünde uzun, sağlıklı, mutlu sevgi dolu bir gelecek olmasını diliyorum içtenlikle. Babacığının senin mutlu olduğunu görünce sevineceğini, senin her başarında, 'canım kızım benim' deyip kocaman gülümsediğini, senin gibi sağlam karakterli bir kızı olduğu için her zaman gurur duyduğunu bilmelisin sevgili küçüğüm. Öpüyorum seni yanaklarından. Sevgilerimle.

21 Eylül 2009 13:20
İki 20, bir 10, bir de 5'cağız

ve demek ki biz gönlünüzü paylaştıklarınızın da doğum günü. Sevgi hiç eksik olmasın o gülen gözlerden, o gözlerin değdiği hayatlardan, sağlıkla, mutlulukla. Sevgilerimle.

01 Eylül 2009 23:56
Sadece bir merhaba

Acılarımın doruğa vurduğu sıralarda dökülen sözcüklerime sevgi dolu desteğinize teşekkür etmek geldi içimden, bu güzel merhaba'yı okuyunca. ....merhaba benden de. Sevgilerimle.

01 Eylül 2009 22:04
Toplam blog
: 10
Toplam yorum
: 5
Toplam mesaj
: 2
Ort. okunma sayısı
: 508
Kayıt tarihi
: 30.05.09
 
 

İnsanı en iyi tarif edecek olan nedir? Kendi söyleyeceklerim taraflı olmaz mı? Belki en doğrusu, ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster