Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Nevin'den bir madalya ile birçok soruna Yanıt geldi.

5000m Finalde 3 Türk koştu. Elvan, Bekele ve Meryem Erdoğan. Yani finalde 3 Türk koştu. Finalde ne kadar çok Türk olursa madalya ihtimali de o kadar artar. Evet Meryem Erdoğan'ın ismi pek duyulmadı ama finaldeydi sonuçta. 3 Türk'ten 2si madalya kazandı bir yarışta. Hemde ilk 2. Gerçekten çok gurur verici bir durum. Meryer Erdoğan'da yanlış hatırlamıyorsam Avrupa 23 yaş altı rekorunun sahibi. :) Şimdi bütün spor klüpleri sadece futbol, voleybol ve basketboldan çıkmalı, her türlü sprocu için geleceğe yatırım yapmalıdır. Bunu şu ana kadar Fenerbahçe yaptı ve Nevin Yanıt'ı gördük işte.. :):)

04 Ağustos 2010 15:49
Alemitu-Nevin-Elvan: Tek Ve Tek Başına Şampiyonlar

Doğru yazmışsın, iyi demişsin. Yanlış hatırlamıyorsam Türkiye tarihinde atletizmde toplam 3 veya 4 madalyası vardı. :) Bu sene 4 tane alındıysa atletizmde yükselişte demektir. Bu yükselişin bütün spor dallarında olmasını diliyorum.. :)

04 Ağustos 2010 15:39
Fenerbahçe'de Değişmeyenler

Fenerbahçe ve diğer Türk takımları genç oyuncular alıp geleceğe yatırım yapmıyor. Bu yüzden başarı zor gelir. Tabi ki 11 oyuncu da 20-25 yaşında olmayacak ama 5 tanesi bu yaşlarda olmalı. Keşke Gyan'a 16 milyon verene kadar Hazard'a 25 milyon verseydi.. 2 sene sonra daha iyi bir fiyata satardı. Tabii Hazard Türkiye'ye sırf para kazanmak için gelmezse.. Fenerbahçe Young Boys maçında kaleye 2 kez hücum etti 2side gol oldu. 2side organize ataktı, belli çünkü. Böyle organize ataklar iyi ama sayısının da artması lazım. Young Boys gibi defansı 3 kişi olup çok kötü bir defansa sahip olan bir takıma karşı bile 2 atak geliştirebiliyorsak işimiz zor. Diğer yandan Alex, Selçuk, Cristian niye hâlâ Fener'de? Bende bilmiyorum. Bir de defansımız var tabii. Lugano olmayınca Fener'de defans yok gibi oluyor. Kalecimiz de sağlam olmasa neler olurdu acaba? Ayrıca bir tane de yedek sağ bek şart. Sanırım çok yazdım :) İyi geceler.. :) Ligde Fenerbahçe'ye, Avrupa'da bütün Türk takımlarına başarılar.

04 Ağustos 2010 02:49
Toplam blog
: 3
Toplam yorum
: 2
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 1210
Kayıt tarihi
: 12.09.09
 
 

Tunaberk Buğra Özer. Yaş 15. Liseye başlayacaz. Ümitköy Anadolu Lisesi. SBS'den geçtik. Yeni bir oku..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster