Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
SİGARAYI BIRAKMAK İÇİN BİLİNÇALTI ÇALIŞMA

Bende bir sigara bağımlısı olarak bir kaç kez sigarayı bırakmaya çalışmama rağmen tamamen psikolojik etkileri nedeniyle başarılı olamadım. Sigarayı içmekten keyif aldığım ortamlar oluşunca dirençte kayboluyor. Dediğiniz gibi sigara ile bağlantı kurulan durumları aşmak gerekiyor. Saygılar..

01 Kasım 2016 14:54
Tesadüf serisinin ilk meyvesi…

Detaylar çok iyi anlatılmış, okuyucuya bir bütünlük içerisinde adeta ortam yaşatılıyor. Kutluyorum. Saygılar..

12 Ekim 2016 15:44
Öfkeyi kontrol etmenin yolu

Öfke, oldukça önemli bir konu. Öfke kontrolü yapmakta zorlanıp kırıcı, yıkıcı hareketler oluyor ve sonu her defasında pişmanlıkla bitiyor. Öfkeyi kontrol etmeyi öğrenmek gerekli hatta hayat şartlarının zorlaştığı bu devirlerde zorunluluk. Güzel ve faydalı bir blog yazısıydı. Teşekkürler:)

07 Ekim 2016 10:36
Beni seveceksin…

Oldukça güzel bir anlatım. Detaylar harika. Son paragrafta ki Suratının ortasına kafayı geçirdim cümlesini okuyunca kahkaha attım :) Duygu kafayı geçiriyor demi. Bayanların kafa atmasına alışık olmadığımızdan okuduğum an komik geldi. Saygılar..

28 Eylül 2016 16:36
Bir araya gelirsek tehlikeli olacağız

Oldukça güzel. Tebrik ediyorum..

03 Temmuz 2016 19:04
2012 Foton Kuşağı Etkisi

Merhabalar. Yazınızı ilgiyle okudum. Özenle araştırılarak yazılmış bir yazı. Bende bu konuda Mehmet beye katılıyorum. Değişik düşüncede olan gruplar ve insanlar dünyanın gidişatıyla ilgili değişik tezleri dile getiriyorlar. Çoğunluğu da tarih belirtiyor. Bunların hiç biri gerçekleşmiş değil, gerçekleşenlerde dünyanın doğal sürecinde olan değişimler, bilimsellikten uzak olan hiç bir açıklamaya itibar etmemek lazım diye düşünüyorum. Teşekkürler..

12 Haziran 2012 12:07
Yol Hikayesi

Oldukça dikkatlisiniz. Ne kadar güzel gözlemlerde bulunmuşsunuz ve aktarmışsınız. Oysa "sıradan bir yolculuk anısınıdır" düşüncesi ile bloğunuzu okumaya başlamıştım. Tebrikler. Kendi adıma söyleyeyim. Benim onca detayı yakalamam mümkün değil. Güzel bir yolculuk yaşattınız. Saygılar...

31 Ağustos 2010 23:51
ÖSYM de Neler Oluyor

Onbinlerce gencin hazırlanmak için emek verdiği, ailelerinin dersanelere para akıttığı KPSS ve LYS ile ilgili iddiaların ortaya atılması son derece vahim bir durum. Tatmin edici bir açıklamanın yapılmayışıda (yada yapıldı ben kaçırdım) ÖSYM'ye olan güvenin sarsılmasına neden olacaktır. Benimde iki kızım var ve büyük kızım SBS ye girdi. Veli olarak bizlerinde "acaba" diye düşünmememiz için ÖSYM nin kamuoyunu rahatlatması gerekir diye düşünüyorum. Saygılarımla...

23 Ağustos 2010 21:35
Buluşmak Üzere Hoşçakal

Başsağlığı dilerken çok zorlanırım. Bazen ne diyeceğimi bilemem, tıkanıp kalırım. Ölüm, maalesef canlılar için kaçınılmaz bir gerçek. Hayatta nelerle karşılaşacağımız belli değil, ancak karşılaşacağımızdan emin olduğumuz bir şey var ki o da ölüm..Teyzenizin vefatına çok üzüldüm. Allah rahmet eylesin. Mekanı Cennet olsun. Sevgi ve saygılar..

13 Temmuz 2010 22:49
Gençler için yurt dışında kişisel gelişim fırsatları

Yazınızı okurken bir yandan da araştırma yapmayı, proje hazırlamayı ve kendilerini geliştirme çabası içerisinde olan gençlerin ne kadar şanslı olduğunu düşündüm. Yurtdışı imkanı ise gençlerimizin vizyonunu genişletir ve bununda mutlaka Ülkemize olumlu yansıması olur. Güzel bir bilgilendirmeydi. Kızınızı da tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum. Saygı ve sevgilerimle..

21 Haziran 2010 23:49
Toplam blog
: 0
Toplam yorum
: 20
Toplam mesaj
: 3
Ort. okunma sayısı
:
Kayıt tarihi
: 07.10.09
 
 

1970 doğumluyum. İzmir'de yaşıyorum. Sağlık sektöründe çalışıyorum. Milliyet blogla yeni tanıştım..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster