Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Efsane futbolcu Lefter

Sizde güzel bir yazı yazmışsınız ustaya. Tabiiki burada ölecek. Burası onun vatanı. Bu örnek davranış bu gün göremeyen ve bizden bir olduğuna karşı çıkan o kadar çok kişler varken o ölüm döşeğinde bile örnek ve devleşecek davranışlar sergiliyor hatta anıtlaşıyor. Görmeyenlerin gözlerine sokmak lazım bence...!! Sevgim zaten büyüktü, ölümsüzleşti. Saygılar size.

23 Aralık 2010 18:27
Aşk ve ötesine dair...

Burada yazdıklarınızın hepsi ayrı bir nehir olmuş. Bir aşk-ta şayet bu yazdıklarınız manaada bu satırları taşıyorsa-taşımışsa-yaşatmışsa..!! İşte o aşk nasıl bir aşk ile adlandırılır onu anlayabileceğimi sanmıyorum. Bu günkü çoğu aşklara burada yazdığınız bir satırınız kadar değeri bile çok görüyorlar. İnanın çok görüyorlar. Sadece sayenizde okuduk ve hayıflandık ve de derin bir ahhh geçirdik...

20 Nisan 2010 15:43
Kadınlar ne ister?

Atatürk bir şeyler yapmaya gayet etmiş ama ondan sonrakiler ve son zamandakiler nasıl tekrar geri plana iteriz gayreti varsa sergiliyorlar. Atatürk modern yaşamı gösterdi oysa tv'lerde bunun nasıl yanlış olduğunu anlatmaya çalışan o kadar çoğunluk varki ben kadınların geleceğinden pek emin değilim diğerlerinde de olduğu gibi. Çünkü bunu gelişme diye yutturmaya çalışıyorlar. Bende tüm kadınların gününü ve gelececeğinin parlak olacağı bir Türkiye umut ediyorum. Sevgilerimle.

08 Mart 2010 11:07
Balyoz Operasyonu: Birilerinin "beleş iktidar" özleminin faturası sadece askere mi çıkacak?

Bir sonraki yazınız neticesi sanırım yazınız yayına alınmış. Demekki bazı yazılarınız için uğraşmak gerekiyor...! Önemli olan siz, doğru olduğuna inandığınız konularda verdiğiniz uğraşıları kananacaksınız. Sizi kutlarım. Önemini yitirdikten sonra onlara konu nasıl sorulur..? O ise tarifsiz bir kayıptır ve telafisi yoktur. Saygılarla kalınız.

01 Mart 2010 15:09
Ben de şikayetçiyim: Son yazım beş gündür "gözaltında" tutuluyor!

Adınız çıktıysa şüpheliye, emin olun ki onu asla düzeltemezsiniz. Bende bu durumları yaşıyan ve yazılarına son veren bir blog yazarıyım. Demokrasi burada da lazım ama iyi veya kötü diye ayrımcılık uygulandığını kaç kez örnekleriyle önlerine koydum ve sahadan çekilmek durumunda kaldım. Sizinki de benzer bir durum. 5000 yazarın olduğunu vurguluyorlar ama konu incelensin düzgün akış içerisinde yazan 300 kişi yok bence reklam verenleri bile farklı şekilde yanıltıyorlar. İnşallah bu yorumum size ulaşır. Bu şüphenin bile aklımıza gelmesi ne kadar acı bir durum... ama anlayabilenlere. Saygılar olsun.

01 Mart 2010 15:04
Siz hiç ağladınız mı ömrü hayatınızda!

Merhaba. Tabiiki her yürek yakan olay karşısında ilgili yetkililer göz yaşı dökecek diye bir şey olmaması lazım. Birine göre duygulu olan bir durum bir başkası için sıradan olabilir ve kimse içinde alay konusu olmamalıdır. Ancak, Arınç'ı söyledikleriyle protesto ediyorum. Kendisi göz yaşları ile şov yaparken, şov yapıtı diyenlere kızıyordu ama bir başka duruma kendisinin şov gözüyle bakması beyanda bulunması iki yüzlülüktür diye algılıyorum. Saygılarımla.

21 Şubat 2010 15:44
Küçük arı

Çok nefis bir kitap. Dolu dolu ve hatta zaman zaman da gözlerim dola dola okudum. Çok az romanda böylesi güzel tad bırakıyor insana... Saygılar.

17 Şubat 2010 19:13
Tayyip Erdoğan'a Cuma Fırçası: 'PADİŞAH MISIN SEN?'

Merhaba. Böyle millete böyle padişahlar şarttır çoğunluğun kabulu gibi benzer durumlarda ise susturanlar burada görüldüğü üzere derdest edilirler... Saygılarımla.

13 Şubat 2010 15:00
Sayın yazarım Narçiçeği'ne veda

Yazıştığım iyi bir insandı. Derinden üzüldüm. Ailesine ve tüm sevenlerine baş sağlığı dilerim.

26 Ocak 2010 10:28
Bu vahşete DUR deyin!

Doğadaki en tehlikeli ve acımasız hayvan demekki insan denen yaratık. Yazacak başka hiç bir kelime bulamıyorum. Yunus balıklarını o kadar çok seviyorumki bunu yazıya dökebilmem mümkün değil. Sevgilerimle.

15 Ocak 2010 11:30
Toplam blog
: 25
Toplam yorum
: 48
Toplam mesaj
: 18
Ort. okunma sayısı
: 389
Kayıt tarihi
: 03.11.09
 
 

Bu vatanı seviyorum. Atatürk’ü seviyorum. Yaradanımı seviyorum. İnsanları seviyorum. Güzellikleri ve..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster