Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Emre Belözoğlu ve kaçan tarihî bir fırsat!

Çok komik bir yazı olmuş. Neymiş efendim emre penaltıyı gole çevirmeyecekmiş.. Keşke Emre Belözoğlu kadar düzgün karakterli oyuncular olsa her takımda.. Çok hırslı diye siz diğerlerine ters geliyor. Lugano da öyle..

19 Ağustos 2010 16:07
En kötü, en ruhsuz, en zayıf, en en en.... takım, tabii ki Fenerbahçe!

İçinde bulunan durumu oldukça güzel özetlemişsiniz.. Ekleme yapmak ve daha kısa/öz özetlemek gerekir ise "her zaman büyük güçlere antipati duyulur, aşağı çekilmeye ve başarısı engellenmeye çalışılır". Amerika örneği ve tenis maçlarında "Roger Federer" örneği verilebilir.

03 Mart 2010 17:11
Maradona Alex'i unutamamış!!

Sanırım maradona Alex'in 2005 yılında Samsun'a attığı golü görmemiştir. Ayrıca hem istatistik, hem karakter, hem liderlik, hem oyun zekası, hem düşünme hızı, hem de istikrar kriterleri açısından Alex Hagi'den oldukça üstündür..

13 Ocak 2010 10:32
UEFA Kupası ve Dünya sıralamasında 1 numara olmak.

Merhaba. Yazınızı okudum. Ben fenerbahçe'liyim... galatasaray'ın uefa kupasını kazanması çok büyük olmasa da avrupa'da türk takımları için ufak çaplı bir başarı olarak görüyorum. ancak bu başarı ile yaşamak, alınmış olan bir uefa kupası ile yıllarca övünmek doğru bir davranış biçimi değildir.10 sene geçmiştir. sonrasında hem gs'nin hem de fenerbahçe'nin şampiyonlar liginde çeyrek final oynamaları güzel başarılardır. önemli olan başarının kalıcı olması ve her sene olmasa bile iki senede bir cl'de çeyrek final gibi başarılar elde etmektir. yoksa 20 yıl sonra "ama bizim uefa kupamız var" diyerek avunup durursunuz...Ayrıca matematik mantığına göre mevcut sisteme göre uefa kupası kazanan takımın o sene için avrupa'nın 17.'si olmuş olduğu gerçeği yadsınamaz..

09 Aralık 2009 16:42
Toplam blog
: 72
Toplam yorum
: 30
Toplam mesaj
: 2
Ort. okunma sayısı
: 622
Kayıt tarihi
: 12.11.09
 
 

1974 Adana Doğumluyum. İTÜ Makina 1996 mezunuyum. Hobilerim arasında film seyretmek, müzik dinlem..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster