Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Ecdadım en büyük Türk

ELİNİZDEN ÖPTÜM BU GÜZEL DUYGULAR İÇİN

23 Aralık 2013 14:07
Hakan Şükür'ü kim istifa ettirdi?

Mesut Bey; belki bu duruma biraz ağır bir laf ama "İT İTİ ISIRMAZ "diye bir atasözümüz vardır. Ama ben ortada bir KUDUZ ihtimali de görüyorum.Kim geri adım atarsa kaybeden o olacaktır. Bunu BAKAN OĞULLARINA OPERASYON sonucu söylüyorum.. Artık TÜRK MİLLETİ olayın DİN-İMAN-HALKA HİZMET OLMADIĞINI amacın sadece ÇIKAR OLDUĞUNU görüyor. Benim için din özeldir, kutsaldır ama bugünkü durumda başkaları dini para olarak gördükleri için herkes eteğindeki taşları dökmektedirler. Allah devamını getirsin

18 Aralık 2013 15:36
Erdoğan ve Gül aday olsa kime oy verirsiniz anketi sonuçları !

ÖLÜMÜ GÖSTERİP SITMAYA RAZI EDİYORLAR.. KARAKOLDA İYİ POLİS KÖTÜ POLİS UYARLAMASININ BİR BENZERİ. TAYYİP KÖTÜ POLİSİ OYNUYOR BUNDA DA SON DERECE BAŞARILI. ABD-ullah ise İYİ POLİS ROLÜNDE. AMA MAYALARI AYNI.

08 Ekim 2013 15:05
ABD, Suriye'yi mi vuracak Esed'i mi?

Ali Bey; son zamanların o son zaman ki 100 yıldan fazladır, en zalimi AMERİKA denilen TERÖR ÖRGÜTÜDÜR. Girdiği hiçbir ülke sağlam çıkamamıştır. KORE ikiye ayrılmıştır. VİETNAM bir terör yuvasıdır. AFGANİSTAN bombalara teslimdir. Yakın tarihden IRAK ÜÇE BÖLÜNMÜŞTÜR.Parası ve petrolü olan ARAP ÜLKELERİ biat ettikleri için yerlerindedir. Diğerlerinde savaşlar devam etmektedir. MISIR darbeler ülkesidir.TÜRKİYE TÜRK-KÜRT savaşına gebedir. Bütün bunlar ortada iken siz hala ESAD'A zalim diyorsunuz.. ÖSO denilen SAPIK PİSLİKLERİN PKK ile ne farkı var ? Sadece ÖSO denilen SAPIKLARI AMERİKA'NIN EMRİYLE HÜKÜMET DESTEKLİYOR.ESAD'DA bir iktidarın yapacağı gibi TERÖRİSTLERLE savaşıyor. Her kim ülkesini kurtarmak için teröristlerle savaşıyorsa Allah yardım etsin. Her kim TERÖRİSTLERİ destekliyorsa Allah belasını versin. " ESAD ", " ESED " konusundaki kıvırmanız ile ASENA'YI geçtiğinizi ortaya koydunuz. IRAK'A girerken SEBEP KİMYASAL SİLAH idi. SURİYE'de de aynı sebep var. Akıl akıl... gel takıl.

27 Eylül 2013 15:01
ABD, Suriye'yi mi vuracak Esed'i mi?

Ali Bey; 4 EKİM 2012 DE " ESAD YAZMIŞSINIZ. 12 KASIM 2012 DE ESAD YAZMIŞSINIZ. 3 OCAK 2013 DE " ESED " OLMUŞ. 12 ŞUBAT 2013 DE İSE ESAD YAZMIŞSINIZ. Ne oldu da 3 OCAK 2013 tarihine kadar " ESAD " yazdınızda sonrasında " ESAD " " ESED " oldu ?? Birileri sizin kulağınıza mı üfledi ? Yoksa hidayete mi erdiniz. Yoksa birisinin KARDEŞİM ESAD " demesine son verip " ESED " demesi ile mi " ESED " demeye başladınız ??

25 Eylül 2013 15:19
ABD, Suriye'yi mi vuracak Esed'i mi?

Ali bey; ben size" ESAD NE ZAMAN ESED" oldu diye sormuştum hala vevap yok.Vallahi merakla bekliyorum ne yumurtlayacaksınız diye." ZALİMDEN KARDEŞ OLMAZ" demişsiniz. Fakat bizim herşeyi bilen boşbakanımız ESAD'A " KARDEŞİM " diyordu. Şimdi başbakanda ESADIN KARDEŞİ olduğu için zalim oluyor değil mi? Şimdi de siz bir ZALİMİN POLİTİKASINI güdüyor ve sırf o öyle söyledi diye ESAD'A ESED diyorsunuz.Ali Bey; kendi politikanız olsun. Başkalarının lafı ile konuşmayın. Ali Bey; Amerika Irak'a girdikten sonra AMERİKALI HRİSTİYAN ASKERLER TARAFINDAN MÜSLÜMAN yüzbinlerce kadına ve erkeğe tecavüz edildi.Başbakanda TECAVÜZ EDEN HRISTİYAN ASKERLERE "KAZASIZ BELASIZ EVLERİNE DÖNMELERİ İÇİN DUACI OLDU.Acaba sizin karınıza ve kızınıza gözlerinizin önünde tecavüz edilse başbakan da tecavüz edenlere duacı olsa ne hissederdiniz?Sizde biraz insanlık varsa bu yorumu yayınlar ve SORDUĞUM SORULARI DA CEVAPLARSINIZ.IRAKTAKİ TECAVÜZÜ GÖRDÜKTEN SONRA HALA AMERİKADAN MEDET UMMAK HANGİ AKLA SIĞAR?

24 Eylül 2013 12:58
Suriye iç savaşı ne kadar sürecek?

Abdullah Bey; Suriye iç savaşı Akp hükümetinin elinden geldiğine Abd ve İsrail'in ayak işlerine koşmasına bir son vermesi ile bitecektir. Ama gördüğüm odur ki Akp hükümeti efendilerine ( Abd- İsrail ) hizmet etmeyi bir tür ibadet saymaktadırlar. Kraldan çok kralci bir yaklaşımımla Esed gitmeli diye bağırmaktadırlar. Tabii insan merak ediyor ESAD NE ZAMAN ESED oldu diye ???

19 Eylül 2013 21:00
ABD, Suriye'yi mi vuracak Esed'i mi?

"ESAD " ne zaman ESED oldu ??? Hadi bulun bakalım ? Amerika EMRETMEDEN ÖNCE herkes tabii ki kardeş olan siyasetçilerimiz en başta geliyor " KARDEŞİM ESAD " derken Amerika ESAD kötü deyince zavallımın adı ESED oldu.. Ali Bey siz ne zaman ESED demeye başladınız ? Bu zavallının bir de babası vardı. TÜRK MİLLETİ ona da ESAD derdi. Yaşınız ESAD'IN babasını tanıyacak yaşta..Yok o adam bizim mahalleden değildi onu o yüzden tanımıyorum derseniz o başka tabii. Çıkarlar değişince zavallı adamın adı da değişti.. Sahi Ali Bey sizin çıkarınız ne ??? AMERİKA'YI KURTARICI OLARAK GÖRENİN AKLINDAN ŞÜPHE EDERİM.. SİZ BU GRUBA GİRİYORSUNUZ. IRAK'TA YAPTIKLARI TECAVÜZDEN HALA AKILLANMADINIZ MI ??

29 Ağustos 2013 13:45
ABD, Suriye'yi mi vuracak Esed'i mi?

" ESAD

29 Ağustos 2013 13:20
SARIMSAK VE LİMON MUCİZESİ

Merih Bey bloğunuzdaki her şey doğrudur. Çünkü aynısını ben anneme uyguladım. Kilo problemi ortadan kalktı. Kolesterol sonucu da mükemmele yaklaştı. Yalnız bunun etkisinin fazla olmadığını da belirtmek isterim. Kilo olayında tekrar alma oldu ama bu da annemin hareketsizliğinden kaynaklı. Yalnız burada SARIMSAK için birşey söylemem lazım.Normal sarımsağın etkisi fazla olmuyor. EĞER BULUNABİLİRSE DAĞ SARIMSAĞI ile bunu yapmak gerekiyor. Ama şunu söylemem gerekir.Bagaja 2 poşete koyarak sardığımız DAĞ SARIMSAĞININ kokusu bütün arabayı sardığı için camlar ve kapılar açık gelmek zorunda kaldık. Bahçeli bir evde oturulmasına rağmen 100 metre ilerdeki evler kokusunu evlerinin içinde hissettiler. Eğer bunu apartmanda biri yapacak olursa ne hale geleceğini bir düşünün. Tabii şehirde DAĞ SARIMSAĞI bulmak imkansızdır. Adı üstünde DAĞ SARIMSAĞI. İnsanları kandırmak isteyen uyanıklarda çıkacaktır.Kokusu swizin kılavuzunuz olacaktır. Ama bilinmelidir ki o koku evde ne böcek ne de sinek bırakır.

26 Ağustos 2013 15:15
Toplam blog
: 31
Toplam yorum
: 177
Toplam mesaj
: 8
Ort. okunma sayısı
: 527
Kayıt tarihi
: 20.04.11
 
 

Adım UĞUR BOZDOĞAN. . İşimden arta kalan zamanlarda Türk Halk ve Sanat Müziği dinlemeye ve bildiğ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster