Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Ormanların Zararları

Kerim arkadaşım,ŞAKA yapıyorsun herhalde.Ne ile besleniyorsun son günlerde. Biraz ekmek ye B12 vitaminin azalmış gibi.Sevgiler. Not; Şaka yaptım diye bir başka blog yaz.Dost tavsiyesi.

24 Kasım 2021 11:28
Hangi Halde Üzülmek Gerekmez?

ÜZÜLMEMEK İNSANIN ELİNDE MİDİR? İRADE ÜZÜLMEYİ ÖNLER Mİ?CEVAP EVET İSE , İRADE DUYGULARIN ÖZELLİKLE AŞKIN ÖNÜNE GEÇEBİLİR Mİ?

20 Kasım 2021 01:08
Şartların Zorlamasıyla İktidar

HANGİ ŞARTLARDIR BU ŞARTLAR?

20 Kasım 2021 01:00
Şartların Zorlamasıyla İktidar

HANGİ ŞARTLARDIR BU ŞARTLAR?

20 Kasım 2021 01:00
Yaratıcılık 1

Düşünce nasıl nesne olabiliyor?Kült çiftçi ne demek? Kült dini demek.Ya da uzun zaman değeri anlaşılamayan bir şeyin daha sonra değer kazanmış hali demek.Kült çiftçi ne demek anlamadım?Çoban ile mukayesesi nedir? Yazınızı tercüme ederseniz okuyucu anlar.Felsefe anlaşılmamak değildir.

17 Kasım 2021 09:15
Artık Evlerde Bodrum Olmayacak

Toprağın altında temel,onun üstünde ve yine toprağın altında bodrum kat ya da " su basmanı " mı nedir diye söylenen kat.Bu kat toprağın altında ve penceresi yok veya yarım pencereli.Işık az ve havasız bölüm.Bu bölümü beton ile kapatacaklarına kullanılsın diye depo , bodrum kat, sığınak veya kapıcı dairesi yapıyorlar. ANCAK BU KATIN İKAMETGAH OLARAK KULLANILMASI YASAKLANMALI, ÇÜNKÜ İNSANLIĞA AYKIRI BİR YAPI.kAPICI AİLELERİ BU DAİRELERDE ÇÜRÜYORLAR.Görüşünde haklısın.Bodrum katları ikamet edilen yerler arasından çıkarılmalı.

19 Eylül 2021 12:58
Eski Türkler Çok Ahlaklıymış

Ahlak genetik midir, çevresel midir? Bunun cevabını bulmak kazım. Eğer genetik ise ve senin belirttiğin gibi ESKİ TÜRKLER ÇOK AHLAKLI İSE, bugünkü Türkler de çok ahlaklıdır, zira aynı genetik yapıya sahipler eski Türklerin ki gibi.Ahlak ÇEVRENİN ETKİSİ ALTINDA İSE, o zaman suç çevrede.Ancak çevre Türk olduğuna göre ahlaksız olamazlar genetikleri düzgün olduğu için, bu durumda suçlu Türk toplumuna katılan diğer ırklar ahlaklı değilmiş sonucu çıkar. Bilmem analatabildim mi?

27 Ağustos 2021 19:07
Talibanlı Talibansız

Belli derecede özgürlükleri vardı dedim.Kadınlar sokağa çıkabiliyor, okuma hakları var, eşleriyle beraber dolaşabiliyorlar, en önemlisi devlet canlarına kast etmiyordu.Şimdi halkın üstüne ateş açıyor, evleri basıp genç kızları alıp götürüyor, herkes ülkeden kaçıyor.Zaten şah idiler, şahbaz oldular. Yani durumları çok kötü idi şimdi eskinden kat be kat daha kötü durumdalar.Olumsuz olmanın da bir sınırı var sayın Korkut.

27 Ağustos 2021 18:57
Talibanlı Talibansız

hocam farkında değil misin? Feci olaylar oluyor.Halkı köle haline getiriyor.Kadınlar işkence altında.Halk sürünüyor.Daha önce refah mı vardı deme Hocam.En azından özgürlükleri vardı belli derecede.Herkesin kaçtığı bir yere neredeyse methiyeler dizeceksin.

18 Ağustos 2021 22:06
Yeteneğimizin Karşılığı

Üzülerek söylüyorum ki bu blog yazının her cümlesi fikirsel olarak yanlış. Yetenek ve fakirlik arasında alaka yoktur. Müzik yeteneği olan bir köylü çocuğunun veya apartman görevlisinin çocuğu piyanoyu nerede bulsun da piyano çalıp müzisyen olsun.Ama Profesör veya doktorun çocuğu piyano bulur ve piyanist olur. Zeka da aynı şekilde.Fakirse fakat zekiyse ,dolandırıcılık yaparsa ki ahlakı müsait ise ZENGİN olur.Tosuncuk gibi. Bütün cümlelerini okudum,Hepsi felsefi açıdan hatalı.Üzerinde itinayla durulmamış ve düşünülmemiş cümleler.Kusuruma bakma.Gerçekten söz ediyorum.

04 Temmuz 2021 13:38
Toplam blog
: 450
Toplam yorum
: 2187
Toplam mesaj
: 120
Ort. okunma sayısı
: 989
Kayıt tarihi
: 26.01.10
 
 

1945 yılında Adana'da doğdum. Galatasaray Lisesi ve Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültes..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 

 
 
     
     
     
    15 Ekim toplantısının başlangıç saatinin 10.00 olmasını tercih ediyorsanız bildiriniz.