Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
45 dakikalık bir maç!

Bensucum uzun bir süredir,blogda yazmıyordum,aklıma esti bi bakayım dedim ve seni keşfettim,ne tatlı bi cimbomlusun sen öle:) Galatasaray analizlerin de çok güzel,yaşını göz önüne aldığımda "bu mu yazmış bunları" dedim..Aferin sana,ha bu arada sezon sonu da şampiyonuz, unutma:)

18 Eylül 2008 02:30
İyi ki doğdummm, gördün mü 27 oldummm!!!

"Durdurun dünyayı başım dönüyor"...Yaşlanıyoruz Pelin! Zaman akıp gidiyor maalesef...İyi ki doğdun...Herşey gönlünce olsun..Bu arada boşver sen onları,EN BÜYÜK KİM?

19 Temmuz 2007 18:31
Deymen benim gamlı yaslı gönlüme, ben bir selvi boylu yardan ayrıldım...

"Zaman her ayrılığın kesin ilacı..Biraz acır,biraz kanar ama her yara kabuk bağlar ve sonunda iyileşir"...Sevgili Pelin,benim bir şey söylememe gerek kaldı mı? Bunlar senin benim yazıma yaptığın yorumlar.Ayrıca bir şeyler söylemeye gerek yok,sen çözümü biliyorsun zaten,,Kendine iyi bak,herşey gönlünce olsun.

16 Mayıs 2007 15:43
Bu kadarcık değiliz ki

Haklısınız Zülal Hanım. Aylardır MB'de yazı yazamadım,bu biraz özel nedenlerle de olsa,içimden pek'de yazmak gelmedi..Burası artık yarış alanına döndü,ne yarışı:Çok okunma Yarışı! Burası "MB Star yarışması" platformu değil ki! Ritm bulunur mu bilmem;ama artık bulunmalı diyorum.Sevgiler.

10 Nisan 2007 03:00
Benim cumhurbaşkanı adayım

Yazınızı okudum,bazı sorularım var:Sizce Erdoğan'ın başbakanlığı süresince Laik yapı zarar görmedi mi? ikinci sorum:Çankaya'ya çıkan Cumhurbaşkanlarından Anayasa profösör'ü olan kim? Sorularımı mazur görün.Selamlar.

10 Nisan 2007 02:44
19/02/2007 Tarihli Yazım...Bir kez daha

Aydın Bey yazınızı sonuna kadar okudum,gayet de güzel yazmışsınız.Bu millet sandıkta bu adamlara fırsat veren iktidar'dan hesap soracaktır.Bundan kimsenin şüphesi olmasın.Selamlar.

10 Nisan 2007 02:29
Biz unuttuk…

Oylum hanım,siz editör değil misiniz yahu,blog gecesinde gördüm ben sizi, neden yazıyorsunuz burada,haksız rekabet var ortada. Şiir gibi oldu:)...Şaka bir yana yazınızı zevkle okudum,burada yazdığım ilk yazı bu konuyla ilgiliydi, "Kariyerimizde yükselirken,nerelerde alçalıyoruz?" cümleniz vurucu cümleydi,elinize sağlık,sevgiler.

02 Mart 2007 18:39
Düzmece nikahla evlensek sevgilim?

Sevgili Pelin mutluluklar diliyorum.İnşallah her şey gönlünce olur...

19 Şubat 2007 23:19
İletişimde yaşın önemi ne?

Sevgili Pınar,tabii ki yazdıklarımızı birileri beğenecek,birileri beğenmeyecek,işin güzelliği burada zeten...Sen belli ölçüler içinde istediğini yazabilirsin,ne demek en iyisi hiç yazmamak? Sen devam et arkadaş:)...Ha! bir de bir yazında bazen bunalıyorum,diğer arkadaşlarıma bakıp,onlar geziyor,boşa zaman harcıyorlar diyorsun,sen onları da boşver,kendi doğrularında devam et...Her şey gönlünce olsun.

14 Şubat 2007 23:04
İnadına, "Hepimiz Ermeniyiz!"

Peki 1980'lerin başında Ermeni terör örgütü Asala,Türk Diplomatlarını peşi peşine öldürürken...Avrupa ve Amerika'da onlarca temsilcimiz vurulurken,o ülkeler, Ermeni terörünü kınayıp,onlardan birileri de çıkıp "Hepimiz Türk'üz" dediler mi acaba ?

27 Ocak 2007 00:13
Toplam blog
: 18
Toplam yorum
: 33
Toplam mesaj
: 8
Ort. okunma sayısı
: 1177
Kayıt tarihi
: 26.09.06
 
 

Bu zamana kadar toplumda, televizyonlarda gördüklerime, gazetede okuduklarıma hep tepki duyar ve bu ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster